X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 lutego 2016, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wpisuje się do was
    Mam 20 lat .staramy się od 3 cykli, miejmy nadzieje ze ten co sie rozpoczął będzie szczęśliwy
    Pozdrawiam i życzę milej i spokojnej nocki

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 19 lutego 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ witaj wśród nas :)

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 19 lutego 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w końcu kupiłam ten laktator z LOVI. Gdziekolwiek ruszałam temat to mi go polecano, w sieci też opinie pozytywne, więc co mi tam :) Prawie 4stówki, mam nadzieję że okażą się dobrze wydane. :)

    Wczoraj nie wchodziłam tu do Was za dużo, tak tylko podczytywałam w międzyczasie. Więc na szybko odpowiem na to co do mnie pisałyście. Jak chodzi o wózek, to kolory wybrałam takie, bo właściwie uznałam, że najłatwiej będzie go sprzedać później.. neutralne, nie za ciemne i mało brudzące (mam nadzieję!). A jak chodzi o stół bilardowy (Hera, to chyba do Ciebie) to szczerze powiedziawszy, zabawka na chwilę. Mój tata z niego korzysta póki co ale już coraz bardziej mu się nudzi. Mnie też już średnio bawi, gdy kolejna koleżanka wpada entuzjastycznie na pomysł 'zagrajmy!'.

    Paulette, wczoraj był chyba taki dzień, że aż chciało się działać. Ja cały czas coś grzebałam, a w końcu zaprosiłam gości na kolację i przygotowałam wszystko od sałatek po ciasto na deser. Fakt, że od tego ciągłego stania wieczorem już miałam mocno napięty brzuch, ale za to jaka satysfakcja, że wszystko dałam radę zrobić sama. :)

    KlaudyŚ, cześć! Mam nadzieję, że szybciutko się zaadaptujesz wśród nas :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś witaj :)

    Ja wczoraj miałam właśnie leniwy dzień, nic mi się za bardzo nie chciało. Po południu tylko pojechaliśmy z młodym do goku na czytanie bajek i rebusy. Fajnie w sumie było chociaż młody to tylko latał z kolegą z przedszkola a my rodzice za nich te rebusy rozwiązywaliśmy :p
    A nasz kochany piesek wczoraj wpadł do sypialni i ktoś go tam zamknął niechcący a ten rozrabiaka dorwał się do mojego pudełka z lekami i zeżarł mi prawie całe opakowanie renie no i wieczorem biegunki dostał ;O Dobrze, że pies mały to i mało sprzątania było chociaż i tak to mąż sprzątał bo ja bym nie dała rady ;p

    Dzisiaj za to energii więcej. Wstawiłam zmywarkę i pranie więc trzeb będzie potem rozwiesić i naczynia pochować. Do tego odurzyć i pomyć podłogi. Na obiad lasania i zrobię jeszcze ciasto, ale to po obiedzie bo taką babkę cytrynową to najlepiej ją jeść na ciepło.

    Asmee to w sumie tak jak u nas xbox. Pierwsze 2 miesiące była frajda a teraz w sumie leży prawie nieużywany :/

    A jak tam u Was dzisiaj ?

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze śniło mi się że byłam z mężem na jakiś zawodach wiejskich, była cala jego rodzina i inni ludzie i ja stanęłam do konkurencji dojenia krowy. Wszyscy w sumie się zdziwili bo ja nigdy krowy nawet nie dotykałam ale ja im pokazałam i wydoiłam pół wanny xdd

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera niezły sen :D

    Heathera lubi tę wiadomość

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za przyjęcie
    Fajny sen :)
    Ja od rana mam lenia strasznego, pasowało by wstac i zrobic porządek, ktos przejmie moje obowiązki:)?

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś, ja chętnie! Taki miałam piękny plan na dziś i już cały się posypał. Od rana miał być spacer z przyjaciółką - odwołałyśmy, bo pada. Później miałam mieć ciotkę na hybrydy i też dupa, bo coś jej wypadło.. a po cichu liczyłam, że wpadnie trochę grosza na coś dla małej.. no i tak siedzę bezczynnie ;/

    Za to dzwonili do mnie z obu hurtowni, że już mam do odebrania bazę familyfix do fotelika i mebelki dla małej <3 Jutro pojadę po meble, a bazę odbierze mi brat, bo mieszka bliżej, a w sumie i tak nie jest mi teraz już ta baza w domu potrzebna.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jejku no to pechowy dzien masz dzis, ale miejmy nadzieje ze zaraz sie rozpogodzi i sloneczko wyjdzie. O jejku kupilas juz mebelki, dużo ci wyszlo?

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :D dziewczyny zaliczyłam wczoraj głupi egzamin u beznadziejnej wykładowcy!!! Mam z głowy sesje i do przodu :) jeszcze tylko 5 semestrów :D koleś chyba podrzuca egzaminy i wpisuje oceny tam gdzie spadną, bo aż się dziwimy z koleżankami kto zdał, a kto nie i jak różne były i są oceny... Masakra.
    Przeziebilam sie zarazajac się od męża i teraz dwa takie smarkacze... Jedziemy na Śląsk dziś do moich rodziców. Starania w tym miesiącu marnie... Bo u kuzynki męża gdzie będziemy spać warunków nie będzie, a owu mam dziś albo jutro także tego.. No trudno. Kolejny miesiąc z głowy ;)

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudys z chęcią bym pomogła ale sama ledwo swoje robię ;p Niestety brzuszek już duży i kręgosłup boli więc zrobię jedną rzecz i muszę trochę poleżeć i tak ciągle :P
    A napisz może coś więcej o sobie. skąd jesteś ?

    Asmee no to kiepsko ale za to mebelki już będziesz miała :) Pochwal się zdjęciami jak coś :D

    Tymoteuszowa no i super ze egzamin zdany i sesja zaliczona :) Miłego wyjazdu życzę i zdrówka :)

    U nas też dzisiaj pada :/ Myślałam że po obiedzie wyjdziemy z synkiem na spacer i z psem ale nie da rady więc pewnie zrobimy sobie dzień gier :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa, z czego? ;> Na pierwszym roku dużo takich prowadzących było, co to z sesji loterię robili.. do dziś wspominam swoje podboje z filozofią i pedagogiką ogólną. ;D Jak jedziecie, to nic straconego! Mało to parkingów po drodze, a na śląsk droga długa ;D


    KlaudyŚ za łóżeczko z szufladą i komodę wyszło mi około 850zł i jeszcze załapałam się na promocję -15% od tej kwoty :) Mam ambitny plan zliczyć ile łącznie wydałam na wyprawkę dla małej, choć orientacyjnie. ale zabieram się do tego już dobry tydzień ;d

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Tymoteuszowa Asmee dobrze mówi :) Tak na spontanie i nie myśląc o staraniach może by wyszło najlepiej :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z krosna okolice rzeszowa woj.podkarpackie mam nadczynnosc tarczycy no i co tu wiecej opowiedziec wam jak widac za półtora roku mam wesele:) o maluszka staramy się 3 cykl. Decyzje podjęliśmy tuz przed operacja mojego p.
    Minely trzy miesiące i rozpoczelismy jednak bez skutków

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asme to nie duzo promocja ci się udała:)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ, trzy miesiące to jeszcze nie powód do zmartwień :) Na pewno szybko Wam się uda. Robiłaś jakieś badania czy na razie staracie się bez tego? :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zazdroszczę Wam tych zakupów u mnie dzisiaj brak chęci do życia i znowu jakieś plamienia więc teraz już na pewno @ będzie. Daje sobie spokój ze staraniami chyba bo to chora gra w którą człowiek wpada i podporządkowuje całe życie i wszystko co się w koło dzieje temu. Daje sobie jeszcze z 4-5 lat i jeśli to nie wyjdzie to in vitro chyba zostanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 13:40

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynie tsh i ft3,ft4 i anty tpo,tg
    Reszta zrobie za 3 miesiace

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Jedynie tsh i ft3,ft4 i anty tpo,tg
    Reszta zrobie za 3 miesiace
    Powodzenia i super wyników ;-)

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa, a może warto spróbować pod kontrolą lekarza (monitoring)? Bo z tym staraniem jest tak, że czym więcej o tym myślisz tym gorzej.. można wpaść nie dość, że w totalną paranoję to jeszcze depresję, bo się nie udaje. ;/



    KlaudyŚ, a co jeszcze planujesz robić? Masz jakieś problemy z cyklami? :) Ja z tarczycą też walczyłam, ale u mnie dziwnie się to odbywało, bo przed ciążą wyniki trzymały mi się w górnej granicy normy, a w ciąży wszystko poszło w górę i leki były niezbędne. Leci już prawie 7 miesiąc, a mi ciągle nie mogą wyregulować tego paskudztwa. Za to zaszłam mając TSH przekraczające normę o 0,5.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
‹‹ 634 635 636 637 638 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ