X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 17 lutego 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette i Asmee współczuje Wam takich osób w rodzinie, które podcinają tylko skrzydła :/

    Paulette trzymam kciuki żebyś już niedługo musiała "martwić" się co kupić na wyprawkę :)

    Ona huhu to zaszalałaś :P Ale ja kupowałam jeszcze przez allegro no i kilka rzeczy miałam jeszcze po synku. Do tego jeszcze zostało mi kupić laktator i aspirator do noska więc myślę że nie mniej wydam od Ciebie :P

    U nas dzisiaj nie za dobrze. Mąż wrócił z pracy z takim bólem głowy że aż go mdliło. Wziął tabletkę i poszedł spać. Mam nadzieję że mu przejdzie jak trochę pośpi.

    Z synkiem wyszłam i z psem na spacer po obiedzie. Synek wziął hulajnogę i po pół godzinie tak mnie zgotował że wróciliśmy do domu. Bo się nie słuchał jak mu mówiłam żeby nie puszczał samej hulajnogi z górki (bo obok stały samochody) wrrrrrrrrrrrrrr Na prawdę cieszcie się póki Wasze dzieci są malutkie bo im większe tym większe problemy :P

    Paulette lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera jak to się mówi małe dziecie małe problemy, duże dzieci duże problemy :D no i coś w tym jednak jest. Z tym bólem głowy to może coś przez pogodę, bo mój wczoraj tak wrócił, że jak nigdy nie chce żadnych tabletek tak marudził, żebym mu coś dała. Też trochę się zdrzemnął i mu przeszło, ale musiało go mocno boleć skoro chciał tabletkę.


    Tak czasami się zastanawiam czy można przedawkować kwas foliowy? wiem, że to głupie pytanie, ale lekarze każą brać 3 m-ce przed zaczęciem starań, a jak ja już go rok biorę?

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, jeżeli bierzesz nie więcej niż zalecana dawka dzienna to nie można. Kwas foliowy jest jedynym, którego nasz organizm nie wytwarza mimo, że potrzebuje. Teoretycznie powinno się go przyjmować przez całe życie, ale wiadomo jak to w praktyce jest, bierzemy tylko przed lub w ciąży bo wtedy zapotrzebowanie jeszcze bardziej wzrasta :)

    Hera, Paulette ma rację to pewnie przez pogodę. Mnie wczoraj głowa bolała, a moja mama już drugi dzień walczy z tym. Tata za to dziś czuje się fatalnie.. podobno ciśnienie skacze i dlatego.

    Wyrobiłam się z tym postem, ale zdecydowałam dziś tylko na zdjęcia wózka :)
    http://maminyblog.pl/wybor-wozka/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 19:13

    Paulette lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje Asmee za odpowiedź, bo już od dłuższego czasu się nad tym zastanawiałam, biorę taką dawkę jaka jest zalecana na opakowaniu :)

    P.S
    weszłam pierwszy raz na Twojego bloga żeby wózek zobaczyć i bardzo śliczny kupiliście :)

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałąm wielki problem z wyborem, ale w końcu padło na niego. Nie kosztował majątku, a spełnia wszystkie moje oczekiwania. :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry .
    Hera bardzo ładnie mieszkanko urzadziliscie :) a pokój synka jest cudowny , te łapki super na ścianie .

    Biedroneczko kurcze nie fajnie , ze jesteś na antybiotykach przed samym porodem , oby szybko przeszło i żebyś zdrowa urodziła

    Heathera lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona noo w końcu się odezwałaś :) Jak tam lot Wam minął i jak w domku ?
    Dzięki :) Chyba każdemu te łapki się podobają ;p A wymyślił je mój mąż i teraz sie chwali jakie to on ma genialne pomysły :D

    Paulette no pewnie coś z ciśnieniem było, na szczęście już jest ok

    Jeju ale u nas wiać zaczęło normalnie aż strach z domu wyjść ;O

    Asmee piękny ten wózek, fajne kolorki ma i taki zgrabniutki jest. A te na dole to jest do przechowywania rzeczy ?
    I no nie gadaj że masz stół bilardowy w domu ?

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, na dole jest zamykana torba :) Nie jest wielka, ale na małe zakupy czy duperele dla dziecka wystarczy. To był jeden z moich wymogów odnośnie wózka - coś zamykanego, nie otwarte kosze. Oczywiście jest odpinana i można ją wyprać.

    Mam stół. Znaczy bardziej mój tata ma. Kupiliśmy mu jakiś czas temu, bo to jego marzenie od kiedy pamiętam. Cieszył się z niego jak dziecko.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee mi ta torba by się przydała dla pieska :p Pierwsze co o niej pomyślałam to że jakbym szła na długi spacer i nasz pies się zmęczył to bym go tam wsadziła i by sobie wygodnie siedziała :) Oj i na zakupy pewnie by się przydał
    A stół fajnie też bym mogła mieć u siebie jakbym miała duży dom :P Kiedyś może to się stanie i w piwnicy bym zrobiła taki pokój gier właśnie bilard, dart i kanapa żeby było na imprezki ze znajomymi :D

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym wózkiem to mi się przypomniało jak kiedyś widziałam kobietę w parku z dzieckiem w wózku a pod wózkiem był tak koszyk i zamiast powkładanych zabawek dla dziecka siedziały dwa yorki i szczekały jak ktoś za blisko przechodził.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 lutego 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera a dobrze , maly przesłał większość lotu :) w domu ogólnie super , maly się już zaklimatyzowal także cieszę się bardzo . Nareszcie z D w domciu :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 18 lutego 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Ona huhu to zaszalałaś :P Ale ja kupowałam jeszcze przez allegro no i kilka rzeczy miałam jeszcze po synku. Do tego jeszcze zostało mi kupić laktator i aspirator do noska więc myślę że nie mniej wydam od Ciebie :P
    z allegro też zamawiałam dodatkowo. Z tym, że ja zamówiłam już i laktator w Gemini i aspirator do noska, więc chyba stad ta cena. No i już nic tutaj nie kupowałam praktycznie. Tylko żele do kąpieli tu kupiłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 08:01

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 18 lutego 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee śliczny wozek :) I takie fajne neutralne kolory :) tez w szarosci poszłam i również mam torbę pod spodem na zakupy :D

    Zakrecona fajnie, że już w 3 jesteście :)

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa hehe to u mnie by tak było tylko z jednym yorkiem :P A nawet nie wiem czy u mnie w wózku jest coś na dole, bo wózek jeszcze jest u szwagierki

    Zakręcona dobrze że lot Wam spokojnie minął no i super rodzinka w komplecie :)

    Ona to na pewno stąd ta cena jak laktator tam też brałaś

    Jak tam dzisiaj dzionek ?

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 18 lutego 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ok mam już posprzątane i biorę się za rachunki póki mała śpi. :)
    Dzisiaj zostałam ciocią taką przybraną moja przyjaciółka urodziła 10 dni przed terminem. :)
    Hera ale odpicowałaś dom :)

    Heathera lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 18 lutego 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Mordeczka :) Nooo to korzystaj póki córa śpi :) I gratulacje dla przybranej cioci :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 lutego 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera ja przed porodem też m gemini robiłam zakupy i wydalam 240 zl , rzeczy dla siebie do porodu i dla małego większość :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Ona to na pewno stąd ta cena jak laktator tam też brałaś
    ogólie to też patrzyłam, żeby brać tak, żeby na darmową dostawę się załapać, więc też jak najwięcej chciałam wziąć w jednym miejscu.

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 18 lutego 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona Nom ja zamówiłam do sklepu bo też darmowa dostawa od 150 zł jest. Nad laktatorem cały czas się zastanawiam ale kupię dopiero w następnym miesiącu albo jak zwrot z pitu przyjdzie bo na raz nie mam tyle gotówki.
    Zakręcona Właśnie bardzo dużo osób mi tą aptekę polecało nawet Pregna jest tam o wiele tańsza niż w innych aptekach

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczor :) u mnie z rana nerwy bez powodu pozniej sprzatanie jak na swieta (tyle werwy w sobie mialam) pozniej szkola no i teraz siedze i sie troche uczr. Chociaz kompletnie mi sie nie chce. Dotego chce sie zapisac do gina ale nie wiem kiedy skoro nie wiem kiedy okres zawita :/

‹‹ 633 634 635 636 637 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ