X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie tobie oceniać, gdzie dla kogo jest granica?? Z resztą ja nic nie kumam? Założę się, że większość tu dziewczyn odebrała Twoje komentarze tak jak ja.

    Tyle mam Ci do powiedzenia. Jeśli chcesz sobie jeszcze pobiadolić, to proszę, ja co miałam powiedzieć to powiedziałam i więcej nie zamierzamz Tobą dyskutować.

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 lutego 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja to w ogole nie zamierzalam z Toba dyskutowac :)

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 28 lutego 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobity moze tak na luzzz bo widzę ze cos się tu spinacie za bardzo
    Każdy musi wierzyć że się uda
    Każda z nas wiele przechodzi i ja wszystkie kobity podziwiam bo to jest naprawdę bardzo ciężka walka ale warto doprowadzić ja do końca

    201510287051.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz trace nadzieje ze sie uda chyba ze partnera zmienie to na pewno szybko bym zaskoczyla czuje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Zakrecona!! Niech dzidziuś rośnie zdrowo !! :*

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    ja juz trace nadzieje ze sie uda chyba ze partnera zmienie to na pewno szybko bym zaskoczyla czuje...
    czemu tak mówisz? To problem jest u ciebie czy u niego?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczerze sama juz nie wiem on kiedys sie badal i bylo ok a u mnie tez ponoc ok tylko mialam przepisany duphaston i clo ale to nic nie dalo bo akurat w tym mies co poszlam do ginia wykazalo ze owulacji nie mialam i dlatego to mi przepisal

  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:-)

    Zakręcona, gratulację! :-)

    Co do badania nasienia to nie pomogę bo nie my jeszcze nie robiliśmy. Dziś na studiach koleżanka mi się zwierzyła że była we wczesnej ciąży i poroniła, płakała ja prawie też. Ma już córkę ok 10 lat i lekarze jej powiedzieli że naturalnie nie zajdzie kolejny raz a tu ta ciąża ale niestety stracona. Na IN-VITRO się nie zdecydują. Znowu druga się stara prawie dwa lata i też nic ehh jak widać nie jesteśmy same.

    naali witaj! :-)

    Mam uczucie swędzenia jajników. Ciekawe czy mój pęcherzyk pękł. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 18:34

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy się badał ? Może by powtórzył badania?
    Nie ma się o co spinać i denerwować wiadomym faktem jest że gratulując kobietką z forum że zaszły w ciąże w głębi duszy im bardzo zazdrościsz i bardzo to boli że im się udało a tobie nie wiem sama po sobie bo tak mam ale żyję się dalej prędzej czy później będziesz się cieszyć z dwóch kresek na teście. Życzę Ci tego z całego serca jaki sobie i innym kobietką na tym forum.

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dosyc dawno sie badal wlasnie ale jak gina sie zapytalam ze np partnera na nasienie sprawdzenie to ze spokojnie najpierw ja potem on wiec masakra bo nie wiadomo jak to u niego teraz... aj no czas pokaze czy i mi sie uda

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to niech idzie na badanie i najwyżej pokażesz je lekarzowi może będzie się znał :)


    A tak apropo czy któraś z Was brała wyniki badań nasienia swojego partnera do lekarza ginekologa?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam :) możesz zobaczyć sobie wyniki na moim wykresie i ocenił je na 3+, mówi że nie ma rewelacji ale ciekawe też nie są.

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    ja juz trace nadzieje ze sie uda chyba ze partnera zmienie to na pewno szybko bym zaskoczyla czuje...

    mojego M nasienie było bardzo słabe nawet był znak zapytania czy wg może dojść do inf i w życiu nie pomyślałam żeby coś mi przeszło przez myśl bym mogła powiedzieć że na pewno była bym w ciąży gdybym zmieniła partnera
    kocham mojego m bardzo i już myśleliśmy że nic nie da się zrobić to nic miedzy nami się nie działo pogodziliśmy się nawet z tym myśleliśmy już nawet że jak nie inf sie nie uda to zaadoptujemy dzidzia
    widocznie tak musi być w życiu
    a ty widzę jesteś załamana bardzo i moim zdaniem to potrzebujesz jakiegoś może psychologa bo sama sobie z tym nie poradzisz :/

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :)
    Mogę do Was dołączyć?
    Mam 23 lata i rozpoczęliśmy z mężem starania.
    W sierpniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, ale wówczas jeszcze "delikatnie" uważaliśmy, ostatni cykl był pierwszym świadomym staraniem. :)

    Aktualnie mam 42 dzień cyklu, okresu brak, testy negatywne.

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naali witaj:))

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniacicha ;) Dzięki za powitanie, uwielbiam forum wszelkiego rodzaju, więc na tego typu też postanowiłam zacząć się udzielać.

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat dodałam też to na forum ale nikt mi nie odpowiada.
    Otóż czym się różni badanie nasienia od posiewu nasienia? Czy to jest to samo badanie i tylko różni się nazwą czy są to dwa różne badania. ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka tyle znalazłam w necie:

    Posiew to inaczej „hodowla” drobnoustrojów. Wykonuje się go w celu sprawdzenia, czy dany materiał biologiczny (w tym przypadku nasienie) nie zawiera bakterii lub innych mikroorganizmów (np. grzybów), których obecność świadczy o zakażeniu. Jeśli w próbce nasienia znajdują się drobnoustroje, to można je „wyhodować” w warunkach laboratoryjnych na specjalnych podłożach/pożywkach i dzięki temu sprawdzić, jaki drobnoustrój powoduje zakażenie.

    Badanie polega na ocenie plemników, wydzieliny prostaty i pęcherzyków nasiennych. Rutynowe badanie nasienia obejmuje:

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli posiew różni się od badania nasienia

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TAK :)
    w posiewie po prostu sprawdza się czy w nasieniu nie ma bakterii, które mogą pogorszyć parametry nasienia :)

    a w badaniu nasienia sprawdza się ilość plemników/ruchliwość/morfologię itd :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 18:34

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ