X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak długo się staracie ?

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 cykl leci

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naali wrote:
    Dziewczyny jak długo się staracie ?

    Nie zabezpieczamy się od ślubu tj od końca czerwca, a tak obserwując cykle to aktualnie jest nasz 4 cs.

    A Wy?

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tak świadomie dopiero pierwszy, a nie zabezpieczamy się od listopada.
    Tylko teraz nie wiem co się dzieje, nie wiem co dalej robić, a ginekologa mam dopiero w środę.

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha nie no az tak to nie jest :) dam rade na pewno jakos bo az ponad 2 lata juz jak dalej nic wiec wiesz bym zwariowala ale tak nie jest ;) nawet ostatnio pieska mam zeby zapomniec o wszystkim i tak sie stalo do momentu az te plamienie dziwne sie nie pojawilo tak wszystko od nowa sie zaczelo ale mam nadzieje ze przejdzie i dalej bede walczyc choc przestane tak o tym myslec ciezko bedzie ale co zrobic nie przyspiesze tego niestety...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba ciężko jest nie myśleć wtedy kiedy bardzo chcemy mieć dziecko.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 zgodzę się z koleżanką z którą się trochę pożarłaś , że tak powiem , ze dziwnie te komentarze zostały odebrane , nie miło po prostu ...strasznie nie miło .
    ALe przejmować się nie bede , Twoja sprawa , Ja Tobie życze powodzenia mimo wszystko .

    sylwiaśta159, Aganeska, Biedroneczka29 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    ja juz trace nadzieje ze sie uda chyba ze partnera zmienie to na pewno szybko bym zaskoczyla czuje...


    wiesz co? te Twoje wypowiedzi na prawdę brzmią dziwnie. Zdaje mi się, że aniacicha ma rację z tym psychologiem albo taka Twoja natura po prostu.

    Ta wypowiedź brzmi tak, jakby Twój facet był przeznaczony Tobie do (sorry za wyrażenie ale tak to rozumiem) zrobienia dziecka, a potem róbta co chceta.
    To może idź na lewizne i nie będziesz miała problemu.
    Poza tym, to w jaki sposób napisałaś komentarze w kierunku Zakręconej to mnie też nie przypadły do gustu. Dam Ci radę jeśli nie chcesz, żeby ktoś się bezpodstawnie do Cb przyczepiał. Albo formułuj treść tak, by każdy nie odbierał jej tak, jak akt desperacji pomieszanej ze złośliwością i zazdrością, albo po prostu przemilcz. Jeśli nie umiesz powstrzymać wypowiadanych słów zacznij sobie pisać pamiętnik.

    ZakręconaOna, sylwiaśta159, kr0pka lubią tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobity ja jutro kolejna beta i kolejny strach mnie dopada
    I co wynik dopiero poznam w pon nie wiem jak ja wytrzymam
    Mam nadzieje że przyrost bedzie
    Dziś byłam po receptę i mega lekramówa leków no i oczywiście mamuna poszła
    Za parę tabletek ceny żal. pl
    Polska...

    201510287051.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu na pewno będzie przyrost :) nie stresuj się i dbaj o siebie

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 28 lutego 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona alez cudowna wiadomosc ) garatuluje z calego serca,cieszie sie przeogromnie,rosnijcie zdrowo <3

    Natalii tez Twoja wypowiedz do Zakreconej odebralam podobnie jak dziewczyny,jeszcze wczoraj tak pisalyscie o testowaniu a jak sie okazalo,ze zakreconej sie udalo Tobie nie to od razu dziwny tekst:"Łatwo sie mowi......" bylo to nie na miejscu.Powinnas cieszyc sie razem z Zakrecona,ze jej sie udalo i miec w swiadomosci,ze byc moze kolejna osoba ktorej sie uda to bedzisz Ty, zycze Ci tego z calego serca.

    Naali witam Cie serdecznie :)

    Ja obecnie staram sie "pierwszy raz" :)
    Wczoraj z komorki napisalm posta,ale nie wiem czemu wyslalo mi tylko jedno zdanie i to bylo juz tak kolejny raz.

    Aganeska, sylwiaśta159, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie, mamy się tu wspierać w ciężkich chwilach, w dobrych wspolnie cieszyć i dzielić swoją wiedzą!

    Biedroneczka29 lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 marca 2015, 04:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje kobitki :-* nie mogę już spać, wolne w pracy a ta godzina i Ja juz na nogach, powtórzyłam test żeby sprawdzić czy trafny tamten nie był ale wyskoczyly mi odrazu tlusciutkie dwie kresunie :-) no dokładnie, forum jest po to by się wspierać, kibicować i dalej walczyć o marzenia a nie być niemiła osoba i zazdrość w ten sposób przejawiać do kogoś...

    sylwiaśta159, Biedroneczka29 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 marca 2015, 04:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniachicha będzie przyroscik na pewno duży cudny :-) ojj to będziesz musiała się uzbroić w cierpliwość ale dasz rade :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 1 marca 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już kobitki nie spie:))
    Jem śniadanko i zaraz lece na krew
    Zakręcona cieszę się razem z toba :))

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,nadgoniłam Wasze posty z rana,teraz pije kawkę, i leeeniwa niedziela;)

    Natalii00 wrote:
    najlepiej mowic wtedy kiedy się uda!

    Ty też koleżanko na pewno pochwaliłabyś sie że wyszedł Ci pozytywny test,nawet jeszcze przed betą i skakałabyś z radości jak każda, i myślę że źle byś się czuła jakbyśmy Ci napisały coś z stylu "Powiedz nam dopiero jak się potwierdzi,bo to że Ci wyszedł pozytywny test nie oznacza ze jesteś w ciąży" ( myślę ze już byś po takim komecie nie była do końca szczęśliwa)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakręcona super :)) prezencik na rozpoczęcie miesiąca jak znalazł:))

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 marca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajmy sobie rybki spokój, ten typ tak ma najwidoczniej... Lecz to nie jest forum dla niej jeżeli pala taka zazdrością i nie nawiscia do osób którym się udało. Oj sylwiasta cudny hehe :) baby a u Ciebie jak tam? @ się skończyl?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ