X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 maja 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Paulette :)
    Tak jak Mordeczka pisze , pouciekaly na inne grupy , stwierdzily, ze tam ciekawiej :)
    Powiedz lepiej co tam u Ciebie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2016, 22:22

    Paulette lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 20 maja 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.moge się przyłączyć? :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 20 maja 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pewnie że tak zapraszamy :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 maja 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Hej.moge się przyłączyć? :)
    Hej , oczywiście kochana , ze możesz ;*
    Jak się masz ? :)

    Podczytywalam styczniowki troszkę bo mam tam kilka znajomych i natchnelam się na Twoją historię , bardzo mi przykro ;* :( i życzę powodzonka


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 20 maja 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie dobrze :) dziekuje. Nadal mi przykro ale radzę sobie.nie mam czasu na smutki i łzy. Doczekalam weekendu wiec będę całować i Tulic moje szkraby. Stesknilam się za nimi.caly tydzień zabiegana byłam.2 zmiana w pracy mnie dopadła.licze ze historia lubi się powtarzać i idą nam się teraz zajść.a nóż widelec uda się na walentynki albo urodziny mojego męża :) tyle tu postów ze nie sposób przeczytać i Wys trochę poznać :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 20 maja 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona to październikowe zaszalały ? ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 maja 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no nie sądzę byś dała radę nadrobić , chociaż może :D
    Przykro zawsze będzie , sama jestem Mamusia dwóch aniołków które odeszły ode mnie w 6 tyg ciąży ... 4 miesiace potem zaszlam w ciążę ponownie i mam wspaniałego syneczka 6,5 miesięcznego Oskarka ♡ serce moje najwieksze .
    Generalnie o mnie to tak : D W styczniu skonczylam 22 lata , moj D ma 23 :) mieszkamy w Uk. Ja 3 lata , D 9,5 :)
    Mamy psiaka , mała Madzie haha ma 2,5 roku smrodek zwariowany .
    Generalnie o maleństwo staraliśmy się całe AŻ 2 lata . W tym czasie zaliczyliśmy mnóstwo badań , leków , diagnoz nie do przeżycia ... Generalnie załamanie psychiczne mialam straszne , 1% szans dosłownie na zajście naturalne w ciążę ... az nastał wrzesień 2014 , dostałam stymulacje hormonalna i za 1 razem udało się zajsc w ciaze, w październiku 17 dokładnie beta pozytywna ( mojej mamy urodziny ) radość , płacz ale za to i ogromne bóle brzucha ... przeczucia złe bardzo . Wizyta u lekarza i sa 2 pęcherzyki lecz Pani doktor ręki nie daje sobie uciąć, Mama w niebo wzięta , czuła ze będą bliźniaki , D przerażony haha ... 21 październik od rana obudził mnie straszliwy ból brzucha , wstał i zaczęło się ze mnie dosłownie lac. .. pogotowie , szpital ... poronienie :/ lekarz dojrzał na zdjęciu z usg 3 pecherzyk :o ale to juz był wielki znak zapytania którego nigdy nie wyjaśnimy . W styczniu 2015 jakoś na poczatku byłam u lekarki swojej na kontroli i szans już nie było dla nas ... ivf , jedyne wyjscie mimo młodego wieku . Odpuscilam , płakałam ale i ocpuscilam poszłam bawić się ze znajomymi , piłam , tanczylam i tak kilka dni pod rząd az wróciłam z " wakacji " do uk. 22 stycznia dostałam okres , odstawiłam leki wszystkie jakie miałam bo Szans przecież nie było to po co się faszerowac. .. 28 lutego nadal okresu brak mimo duphastonu i luteiiny wywolujacej . Znajome namowily mnie na test , zrobiłam i ujrzałam 2 kreski !!! Płacz nieziemski w życiu się tak nie cieszyłam jak i nie bałam po tej stracie . Okazało się ze owulacje mialam ppóźniejsza bo w 24 dc jakoś czyli wypadło w Walentynki ♡ i tak o to zostałam Mama. Ciaza bezproblemowa i mam nadzieje ze następną również taką będzie , czyli zdrowa ! I obyśmy krotecj się starali i spokojniej , w zyciu nie chce już.przeżyć takiego czegoś .

    Kuzwa ale się rozpisalam haha

    AJA_S lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 maja 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Zakręcona to październikowe zaszalały ? ;)
    Jedna październikowa tam jest , druga już na grudniowkach ;) haha a i jeszcze jedna od Nas jest na wrzesniowkacg już ;)
    Z tym że Palma jest na styczniowkavh , pamiętasz Ja ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2016, 23:59


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 maja 2016, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona wiem jak to zabrzmi, ale piękna historia dawająca duże nadzieje :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 21 maja 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak :) aż miło się czyta takie historie z pięknym i dobrym zakończeniem.
    Ja jestem 23 letnia mama 4,5 letniej Wiki.corvia nie była planowana.syn juz był w planach udało się za 2 razem.pierwsza była ciąża biochemiczna. Moja historia jest bardzi krótka i mam nadzieje ze noe będę musiała do niej dopisywać niczego innego niż kolejne maleństwo. :)
    Bardzo miło Was poznać.

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 maja 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :*


    Napewno nie będziesz musiała , wszystko napewno już pojdzie po twojej myśli . Walka o wiara :) to najwazniejsze


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 maja 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam laseczki? Jakie plany na dziś ? U mnie kurcze pogoda pochmurna jak narazie :/
    Malego właśnie poprzebieralam bo zasikal ubranka całe , pampers nam się gdzieś zawinal i siusiak wyskoczył haha . Karmie właśnie i Oski odlatuje to Ja skorzystam i skocze się wykąpać :)
    Później pazurki hybrydowe sobie zrobię ;) a co !!! :) a później mam pewne spotkanie za które trzymajcie bardzo mocno kciuki .
    No i Tesciowka po spotkaniu przyjeżdża Nas odwiedzić :D coś na obiadek trzeba zrobić dobrego hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 maja 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś kopytka :)
    Ja do pracy do 22 a potem na grilla ;)
    Miłego dnia dziołszki :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej Paulette :)
    Tak jak Mordeczka pisze , pouciekaly na inne grupy , stwierdzily, ze tam ciekawiej :)
    Powiedz lepiej co tam u Ciebie ?
    Zyje wyjazdem nad morze :) chyba jestem po owulacji chociaz w ogole jej noe czulam. A poza tym to wszystko w jak najlepszym porzadku. Pozytywne nastawienie na wszystko mam od bardzo dawna wiec to chyba najwazniejsze :)

    boróweczka lubi tę wiadomość

  • boróweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 63

    Wysłany: 21 maja 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ;) część Channah, my sie juz troche znamy :) miło Cię tu widzieć, fajnie ze tu trafiłaś ze styczniowek dziewczyny Ci pomogą ;)

    Dla tych co nie wiedzą, wczoraj byliśmy u ginka, dzidzius ma 1,1 cm, bije mu serduszko i wszystko jest w najlepszym porzasiu ;) mam tylko ciążowa niedoczynność tarczycy ale biorę leki więc będzie dobrze :) teraz trzeba tylko hodować szkraba i dbać dbać siebie ;) kolejna wizyta za 4 tyg :D

    channah, AJA_S lubią tę wiadomość

    bfarxzdvvcuslthd.png
    dqpr3e5eitrzixvm.png
    3jgxyx8d2c5z4at0.png[/u
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 maja 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette bardzo dobre nastawienie :) życzę powodzonka .
    AJa uwielbiam kopytka i najlepiej z jakimś pysznym mieskiem i suroweczka ♡
    Grilla już nie mam ochoty , przejadl mi się haha ale Wam zycze smacznego :*


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 21 maja 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Co tam laseczki? Jakie plany na dziś ? U mnie kurcze pogoda pochmurna jak narazie :/
    Malego właśnie poprzebieralam bo zasikal ubranka całe , pampers nam się gdzieś zawinal i siusiak wyskoczył haha . Karmie właśnie i Oski odlatuje to Ja skorzystam i skocze się wykąpać :)
    Później pazurki hybrydowe sobie zrobię ;) a co !!! :) a później mam pewne spotkanie za które trzymajcie bardzo mocno kciuki .
    No i Tesciowka po spotkaniu przyjeżdża Nas odwiedzić :D coś na obiadek trzeba zrobić dobrego hehe

    ja wzielam sie za porządki. po calym tygodniu drugiej zmiany bałagan w chalupie mam okropny :D

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 maja 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Paulette bardzo dobre nastawienie :) życzę powodzonka .
    AJa uwielbiam kopytka i najlepiej z jakimś pysznym mieskiem i suroweczka ♡
    Grilla już nie mam ochoty , przejadl mi się haha ale Wam zycze smacznego :*

    My kopytka z bułką tartą i boczusiem a do tego jabusio z marchewką ;)
    A grill mi się chyba nigdy nie znudzi po 2tyg meczarni w pracy :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis sobie tez moze grilla zrobi bo akurat tata zjechal to tak rodzinnie bedzie :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 maja 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette pewnie , takie grile rodzinne najlepsze są ;)
    AJa ale rarytasy na obiadek :D
    E no po pracy to wiadomo , trzeba sie odstresowac :D
    Channah no to do dzieła ehehe
    Ja na obiadek zrobiłam dziś zapiekanke , Teściowa była , zadziwila mnie po raz kolejny swoimi niespodziankami ;) Pozytywnie oczywiście .
    Pogoda taka brzydka się zrobiła kurcze. .. z
    Padać zaczyna :/ więc leżę karmiac malego i oglądam Naga broń 33 1/3 haha

    AJA_S, Paulette lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 693 694 695 696 697 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ