X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 maja 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Ja dołączyłam do Was 09.04.2016wiec calkiem niedawno.Troche miałam problemów to ze zdrowiem córki to później moje i tak jakos sie wszystko walilo.Ale na razie ok.
    Aaaaaa ti wszystko zmienia hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)
    jak tam?? ;)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 31 maja 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    U mnie wszystko ok :P Gabi właśnie ucięła sobie 2 drzemkę i śpi a ja zaraz biorę się za obiadek :) dzisiaj gołąbeczki :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmm pychotka :) ja ostatnio kupilam kapuste i nie mialam kiedy jej zrobic i pp 3 dniach mi sie zepsula :/

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 31 maja 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zawsze mam ten problem... mam na coś ochotę, kupuję składniki a po kilku dniach je wyrzucam... Może jakbym nie pracowała byłoby inaczej... No ale nie zawsze po pracy lub przed mam czas i ochotę na robienie tych bardziej czasochłonnych potraw :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 31 maja 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.U nas pogoda zmienna.Jak słońce raz deszcze,nawet burza jest.Bardzo duszno ze nie ma byc oddychać.Bylam na zakupach i kupiłam dla Niki mojej prezent na dzień dziecka-mam nadzieje ze sie ucieszy;););)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno sie ucieszy :)

    Dziewczyny jak mnie to wkurza, jak bylam nad morzem to czas lecial tak szybko ze nawet sie nie obejrzalam a juz trzeba bylo wracac a im blizej okresu to ten czas tak mi sie dluzy..

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 31 maja 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Na pewno sie ucieszy :)

    Dziewczyny jak mnie to wkurza, jak bylam nad morzem to czas lecial tak szybko ze nawet sie nie obejrzalam a juz trzeba bylo wracac a im blizej okresu to ten czas tak mi sie dluzy..
    Tez mnie to denerwuje im bliżej czegos to tym dalej,żeby choc można bylo czas zatrzymać albo przyspieszyć ;(

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 31 maja 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula chyba każda staraczka wie o czym mówisz :)
    Ja teoretycznie dziś termin @ (Jeśli owulka była 18 dc) a tu ni widu ni słychu... Nosz mnie szlak kiedyś trafi :(
    Chciałam by w tym miesiącu B. zrobił badanie nasienia... Ale on woli poczekać te jeszcze 2ms które dał nam gin... No raczej mi bym wyluzowała... :P
    A do tego debet na koncie i nie ma jak rozwiać wątpliwości... A jutro jeszcze ten cholerny dzień dziecka :(
    No cóż czekamy do wypłaty... Albo do @ ??

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chciałam żeby ten mój zrobił badania ale się wymiguje. jak tak to się zgadza a jak już bliżej to zmienia zdanie.
    no ale skoro raz nam się udało to może jeszcze raz się uda.
    strasznie boli mnie brzuch :/ ni to na @ ni to nie wiem na co :/ ale ogólnie ciągle mam wrażenie jak bym okres dostała i ciągle tylko chodzę i sprawdzam..

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 31 maja 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    ja chciałam żeby ten mój zrobił badania ale się wymiguje. jak tak to się zgadza a jak już bliżej to zmienia zdanie.
    no ale skoro raz nam się udało to może jeszcze raz się uda.
    strasznie boli mnie brzuch :/ ni to na @ ni to nie wiem na co :/ ale ogólnie ciągle mam wrażenie jak bym okres dostała i ciągle tylko chodzę i sprawdzam..

    A myślałam, że to ja mam jakieś dziwne przeczucia... Mnie od czasu do czasu pobolewa okolica prawego jajnika :( i piersi nieco tkliwe... A zawsze tak bolą, że spać nie mogę a w pracy wyję bo mnie stanik uwiera... A teraz? PMS chyba trochę zelżało :P

    A na marginesie... Super by było, jakbyśmy obie były teraz w ciąży :) Cieszyłaby się ze zdwojoną siłą :*

    Paulette lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 31 maja 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i Paulette zycze Wam aby @nie przyszla.Ale super by było jakbyście we dwie w tym samym czasie byly w ciąży -normalnie czad.;)aż mi sie micha cieszy.Dzis uświadomiłam sobie ze jeszcze większy nam instynkt macierzyński -zobaczyłam bobaska znajomej to nie mogłam się odkleić od niego,aż żal mi sie zrobiło ze ja jeszcze nie jestem w ciąży;( Niki to tylko dzidzi i dzidzi -non stop chciała go tulić i w ogóle.Az przykro mi sie zrobiło ze jedynaczka jest.;(;(;(

    Paulette lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 31 maja 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam aż @ się rozkręci :(
    Byłam nie dawno w toalecie i zrobiłam ćwiczenia mięśni kegla i na papierze brązowy śluz :( nie Wielka ilość ale nie oszukujmy się... jutro najpóźniej pod wieczór będzie małpa jak nic :/
    Oby wam ten cykl się na zielono zakończył :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA tak nie moze byc :( nie lubie tego...

    Ja dzis chcialam test zrobic ale moj zapomnial kupic wiec i tak sie niczego dzis nie dowiem ale czuje ze okres przyjdzie.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się @ rozkręciła koło 1-2 w nocy :'( aż się popłakałam... A przez tel zakomunikowałam, że w tym miesiącu robi badania czy mu się to podoba czy nie... A żaden gin nie chce mi robić dokładniejszych badań bo B. nie robił badania nasienia :(
    Normalnie ode chciało mi się wszystkiego :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak czujesz się na okres to może być dobry znak... Ja nie czułam bo w tym cyklu PMS kompletnie zelżał i ta @ wredna przyszła :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh szkoda kochana a zapowiadalo sie tak pieknie :( ja dlatego wlasnie i bety i testu sie boje :/ bo kolejny raz sie na pewno rozczaruje i bedzie placz i wszystko chociaz na sama mysl o tym jiz lzy mi doplywaja do oczu ehh zycie jest takie niesprawiedliwe :(

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie... Nie będzie chociaż 3 osób w lutym urodzinowych

    17.11.17-poronienie całkowite
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja id 3 dni w szpitalu z synem :( rota wirus dopadł. Z odwodnienia kwasica się zrobiła. Albo owu mi się Przesunęła albo w ogóle jej nie będzie :(

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka dla synusia :*

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 695 696 697 698 699 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ