X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana niech synek jak najszybciej zdrowieje powodzenia :*

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze !!! Zdrowia dla maluszka


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Ja id 3 dni w szpitalu z synem :( rota wirus dopadł. Z odwodnienia kwasica się zrobiła. Albo owu mi się Przesunęła albo w ogóle jej nie będzie :(
    Życzę dużo zdroweczka dla synka.Bidulek musi sie pewnie meczyc;(;(;(niech szybko wraca do formy.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Mi się @ rozkręciła koło 1-2 w nocy :'( aż się popłakałam... A przez tel zakomunikowałam, że w tym miesiącu robi badania czy mu się to podoba czy nie... A żaden gin nie chce mi robić dokładniejszych badań bo B. nie robił badania nasienia :(
    Normalnie ode chciało mi się wszystkiego :(
    Przykro ze przylazla ale to nic nowy cykl nowe możliwości.Kto wie może lipiec bedzie Twoim miesiącem;)trzymam kciuki;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2016, 20:04

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    AJA tak nie moze byc :( nie lubie tego...

    Ja dzis chcialam test zrobic ale moj zapomnial kupic wiec i tak sie niczego dzis nie dowiem ale czuje ze okres przyjdzie.
    Można juz gratulować ciazy???jestem ciekawa czy bedzie pozytywny -ale jestem pewna ze tak,tylko pozostaje trzymać kciuki;*

    Paulette lubi tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś bardzo ciekawy dzień.Niby super a jednak nie do konca.Zostala zalana ubikacja tzn.schowek w ścianie w ktorym trzymałam srodki czystości i papier, papier i szmarki do wycierania praktycznie do wyrzucenia.Smród totalny ach brak slow.Cale mieszkanie wietrzę.Schowek tragedia,wszystko odchodzi.Juz drugi raz w tym roku.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette czemu się nie chwalisz ze test pozytywny.Z czystej ciekawości weszłam sobie na Twoj wykres a tu taka niespodzianka.Osz Ty,nie ladnie sie nie chwalić.Mialam nosa ze Tobie sie uda.Jej jestem happy,po takich wieściach czuje sie od razu lepiej.;*;*;*

    Paulette, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana a nie pisalam juz to bo jakos tak wyszlo zreszta jak zobaczylam dwie kreski to uczucie nie doopisania. Az mnie glowa rozbolala haha :P teraz juz mi lepiej ale i tak nie dowierzam :)
    Cieszyc sie bede po pozytywnej jutrzejszej becie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    U mnie dziś bardzo ciekawy dzień.Niby super a jednak nie do konca.Zostala zalana ubikacja tzn.schowek w ścianie w ktorym trzymałam srodki czystości i papier, papier i szmarki do wycierania praktycznie do wyrzucenia.Smród totalny ach brak slow.Cale mieszkanie wietrzę.Schowek tragedia,wszystko odchodzi.Juz drugi raz w tym roku.
    Ojej to faktycznie porazka :/ a z jakiej przyczyny to sie stalo? Ja ostatnio w sezonie palenia w piecu zalalam sobie caly strych tak ze az mi na przedpokoju kapalo :/ dobrze ze czysta woda to przynajmniej zaciekow nie ma

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Ojej to faktycznie porazka :/ a z jakiej przyczyny to sie stalo? Ja ostatnio w sezonie palenia w piecu zalalam sobie caly strych tak ze az mi na przedpokoju kapalo :/ dobrze ze czysta woda to przynajmniej zaciekow nie ma
    Sasiedzi na samej górze zalali aż 3 rodziny.Po prostu kibelek sie zapchal i w dodatku spłuczka sie zablokowala wiec lało się po calosci....oczywiscie nikogo w domu u nich nie bylo wiec trzeba bylo wezwać kobitke u której wynajmują,jadka byla ze hej;)wazne ze gorzej nie bylo i byliśmy w domu bo byloby ciekawie i wielkie surprise gdyby nas nie bylo.
    Az z tego wrazenia(oczywiscie zartuje)Niki dostala rozwolnienia przez upaly;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to faktycznie katastrofa :/
    biedna mała :* dziś już pewnie lepiej?

    magroz26 lubi tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    no to faktycznie katastrofa :/
    biedna mała :* dziś już pewnie lepiej?
    Niby przeszlo ale pewnie dzis znowu bedzie biegunka.Co roku w upaly mamy problem u niej z biegunką;(;(;(jeszcze w dodatku ta jej choroba to juz calkiem do d....;(a jak się czujesz???kiedy na betę lecisz???

    Paulette lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam dziewczyny że Was tu męczę ale już zgłupiałam...
    31.05 koło 19 zaczęły się brązowe plamienia- trochę bardziej jak zabarwiony śluz.
    1.06 miałam niby @- pisze niby bo co prawda oznaczyłam średnie krwawienie a jak rzadko to bywa wymieniałam tampony co 4h
    A dziś złużyłam 3 w tym ostatni prawie czysty...
    W nocy też tylko 1tamp. jak założyłam o 22 to ściągnęła o 9 :(
    Chyba mam czym się martwić czy przesadzam?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA ale czym się martwisz ? Co myślisz ? Ja obstawiam bardzo skompa miesiaczke albo zrób test zwyczajnie lub jeszcze jedna opcja ze masz późną owulacje


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pomyślałam o przekwitaniu... Może to głupie ale zdarza się :(
    Nawet <3 nie pomogło... A często miałam tak że przechodziło a po serduszku znów się lało... Ale jeszcze nigdy rąk skąpej nie miałam... poprzednia mnie martwiła ale ta to jakieś przegięcie... zawsze miałam bardzo obfite miesiączki :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 07:33

    17.11.17-poronienie całkowite
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie chyba nici w tyym cyklu :(

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    u mnie chyba nici w tyym cyklu :(

    Czemu tak twierdzisz ?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba przegapiłam owu :( siedzialam z malym w szpitalu i zwyczajnie nie mialam glowy aby sie badac.
    jednak sluzu plodnego wcale nie bylo. szyjka bardzo wysoka i miekka . a sluzu brak.
    poczzekam pare h zrobie test owu.

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może wstrzymała się przez stres ? Daj sobie jeszcze trochę czasu :*
    Ja chyba w tym ms znowu będę musiała iść do gina :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA a jak w ogole lekarz ocenia Twoje szanse?
    Coś mówi dlaczego nie wychodzi?


    Robiłam test owu.nie wytrzymalam i jest 2 kreska. wiec owu moze jeszcze bedzie.Jak myslisz?
    DSC_0002_JPG_300x300_q85.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 11:22

    f2w3rjjg58quuhcd.png
‹‹ 696 697 698 699 700 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ