X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 23 maja 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ledwo dziś zyje. Od 5 w pracy.dobrze ze najgorsze juz za mną :) jutro idę na dzień mamy i taty do corci do przedszkola.az się doczekać nie mogę :)
    Dziś 6dc. Coraz bliżej owu. Później już z górki będzie.akurat na lipiec i sierpień nam urlop to najgorsze bym przelezala w domu.
    A jak u Was kobitki? Jak oo weekendzie?

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie po weekendzie super ale i tak najbardziej cieszy mnie to ze za chwile kolejny :D
    Ja mialam fatalna noc snilo mi sie ze boli mnie glowa jak sie obudzilam to faktycznie mnie bolala. Ale wyjatkowo przeszlo samo ale za to caly lewy bark mnie boli. Musialam jakos chyba zle spac :/ ale poza tym wszystko okej :)

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 23 maja 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak :) ja tylko do środy pracuje :D
    Mnie się śnił odkurzacz haha. Ale słabo ogólnie pamiętam swoje sny :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 23 maja 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2017, 13:31

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 maja 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady pewnie że możesz dołączyć witamy serdecznie. :)
    Ja dzień zaczęłam o 8 w międzyczasie posprzątałam wyprałam Gabi ucięła sobie 1 5 h drzemkę :) Poszłyśmy sobie na dwór i bujamy się na huśtawce ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 maja 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Lady witamy ;)

    Ja po weekendzie lajtowo , lecz wczoraj mnie taki okropny bol w ramieniu i karku złapał , ze do dziś głowa nie mogę ruszyć w żadna stronę , prawa ręka dretwieje. .. po nocy nie spałam a przeplakalam z bólu, dziś też zaczął mi się parszywie dzień z bólem , Mamie wyplakalam się na Skype eh :(
    Zaraz zbieramy się na spacerek i do sklepu bo zabrakło mi włoszczyzny a surówkę muszę zrobić fo obiadku .
    Ja mam dziś 5dzień okresu i leci jak z kranu dziś masakra :// dobrze , ze bezbolesny chociaż .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 maja 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w ogole druga noc z rzedu sni się, ze w ciazy jestem :/ :p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna jak to niektórzy mówią "sny tłumaczy się na odwrót" :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 maja 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    ZakręconaOna jak to niektórzy mówią "sny tłumaczy się na odwrót" :D
    I dobrze !!! :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 23 maja 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się dzisiaj śniło że w ciąży jestem... Ojjj kiedy to nastąpi!

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 25 maja 2016, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaspalam do pracy :/ ależ jestem wsciekla.lece jak głupia.
    Do mnie mają dojechać testy owu i ciążowe. Wiec lada dzień zaczynamy starania na całego :D jeszcze tylko dzisiejszy dzień i zaczynam długi weekend.
    Niestety jakieś chorobsko się przyplatalo. W gardle mnie drapie :( kaszel meczy.
    Wczoraj byłam na dniu mamy i taty w przedszkolu.dumna jestem okropnie. Syn mi się do państwowego żłobka dostał. Po prawie 2 latach czekania.moze w końcu wszystko zacznie się układać.

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 maja 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , wszystkiego dobrego dla każdej Mamusi :*

    boróweczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • boróweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 63

    Wysłany: 27 maja 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy Zakręcona :*

    bfarxzdvvcuslthd.png
    dqpr3e5eitrzixvm.png
    3jgxyx8d2c5z4at0.png[/u
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 maja 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Witam.Po bardzo długiej nieobecności.U mnie bez zmian,wyczekiwanie na dwie kreski ciągle trwa.Aktualnie jestem w 4dc a juz 9miesiac staran

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 maja 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje przyszłym mamusią a tym co jeszcze się nie udalo kibicuje i mocno trzymam kciuki;*u mnie w tym cyklu bedzie bez mierzenia temp i żadnego nacisku ze musi być teraz <3 tylko wtedy kiedy będziemy mieli ochotę.Co ma być to bedzie-jedno juz dziecko mam a jak nie jest mi dane drugie to trudno.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 maja 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Gratuluje przyszłym mamusią a tym co jeszcze się nie udalo kibicuje i mocno trzymam kciuki;*u mnie w tym cyklu bedzie bez mierzenia temp i żadnego nacisku ze musi być teraz <3 tylko wtedy kiedy będziemy mieli ochotę.Co ma być to bedzie-jedno juz dziecko mam a jak nie jest mi dane drugie to trudno.
    Hej , Ja Cię nie kojarzę :( ale miło , ze wrócilaś :*
    Napewno jest Ci kochana dane ale w swoim czasie :) i to nastąpi pewnie niedługo ;) tak jak piszesz , odpuść trochę trochę napewno się uda . Może nie w tym miesiącu ale może w następnym ? :) byleby się nienasawiac .
    Najwazniejsze ze masz jedno swoje szczęście juz

    magroz26 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj magroz26 również nie kojarzę no ale sama nie jestem tu od początku więc mogło mi coś umknąć.
    My już wróciliśmy z nad morze. ogólnie było super ale czas tak zasuwał, że katastrofa. Trochę pogoda nie dopisała bo była mieszana. Nawet nie zdążyłam się opalić :P od rana bolał mnie lewy jajnik później ten ból przeszedł w ból podbrzusza i tak cały czas boli :/ do tego jakiś śluz przez który muszę nosić wkładkę .. temp góry i doliny, ale czas mierzenia był różny i może zmiana otoczenia na moje ciało trochę wpłynęło.

    miłego dnia życzę :)

    magroz26 lubi tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 maja 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej , Ja Cię nie kojarzę :( ale miło , ze wrócilaś :*
    Napewno jest Ci kochana dane ale w swoim czasie :) i to nastąpi pewnie niedługo ;) tak jak piszesz , odpuść trochę trochę napewno się uda . Może nie w tym miesiącu ale może w następnym ? :) byleby się nienasawiac .
    Najwazniejsze ze masz jedno swoje szczęście juz
    Ja dołączyłam do Was 09.04.2016wiec calkiem niedawno.Troche miałam problemów to ze zdrowiem córki to później moje i tak jakos sie wszystko walilo.Ale na razie ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 16:28

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 maja 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    witaj magroz26 również nie kojarzę no ale sama nie jestem tu od początku więc mogło mi coś umknąć.
    My już wróciliśmy z nad morze. ogólnie było super ale czas tak zasuwał, że katastrofa. Trochę pogoda nie dopisała bo była mieszana. Nawet nie zdążyłam się opalić :P od rana bolał mnie lewy jajnik później ten ból przeszedł w ból podbrzusza i tak cały czas boli :/ do tego jakiś śluz przez który muszę nosić wkładkę .. temp góry i doliny, ale czas mierzenia był różny i może zmiana otoczenia na moje ciało trochę wpłynęło.

    miłego dnia życzę :)
    Wczorajsza pogoda to byla zmienna.Nie zdarzylam do auta dobiec żeby wsiąść a tak lunęło ze hej,jeszcze przed sama maska samochodu przewrocilo sie drzewo wielkie takze dzieki Bogu ze w tym momencie samochód mi zgasł bo ja i corka bylsmy wyladowaly w szpitalu lub dawno po nas by bylo;(takie sa teraz temp ze wszystkiego można się spodziewać.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety te pogody to teraz są tak zmienne i nieprzewidywalne że szok. To faktycznie miałyście szczęście, dzięki Bogu, że nic Wam się nie stało .

    magroz26 lubi tę wiadomość

‹‹ 694 695 696 697 698 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ