X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w końcu przecież musi się udać :)

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) mamy czas ... on nie goni nas ! :D Miło tak poschizować z grupą wspaniałych dziewczyn i ciesze sie... korzystam z tego ... Ja trzymam za Twoje efekty kciukibardzo bardzo mocno !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! :) ja też trzymam kciuki!
    chociaż chyba wolę myśleć, że się nie udało, niż że się udało i się rozczarować...
    to oczekiwanie jest straszne

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero od 3 miesięcy zaczęłam odczuwać bóle owulacyjne. W tym miesiącu miałam plamienia w czasie dni płodnych, nigdy tak nie miałam i się z początku przestraszyłam o co do cholery chodzi. Dopiero jak poczytałam, że takie plamienia to norma to się uspokoiłam a nawet ucieszyłam. Pomyślałam: może w końcu coś się ruszy. No ale niestety, nie tym też razem... ale coś czuję, ze wszystko idzie ku dobremu. Jeszcze zobaczymy co mi lekarz powie po monitorze.
    Brałam duphaston mimo, że mój progesteron jest w normie i był. Ale może to on wspomógł u mnie owulkę? Nie wiem...

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uhuhu huhu straszliwie straszne ! A już mówilam ze "odpuszczam"itp ... ehhh warto myśleć się się udało bo pozytywne myślenie jest bardzo ważne ! Wiem wiem... rozczarowanie - ale one jest zawsze bo w głebi nas siedzi tak czy siak mała iskierka nadzeji ... wiec czemu nie myśleć " teraz napewno mi się udało " !

    Aganeska, Charlottka_93, Shibuya lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i się uda! ;)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 1 marca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam niedzielnie :-) My już po Mszy św , obiadku się lenimy. :-) A o 15 idziemy na zebranie do OSP. :-) Ja w poniedziałek idę sprawdzić czy pęcherzyk pękł.:-)

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój kochany teraz sobie śpi coś go bierze znowu jakieś grybsko,jutro do pracy nie idzie tylko do lekarza, już samo to że jest chory,osłabiony to i plemniczki osłabione,ale jak dostanie leki od lekarza a co najgorsza antybiotyk to myslicie ze możemy starać się w tym miesiącu czy to nie wskazane?

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 1 marca 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co słyszałam po antybiotyku żołnierzyki potrzebują trochę czasu na zregenerowanie się

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 1 marca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki. Z chęcią się do was dołącze jeśli można. Mam 20 lat (w kwietniu 21). 7 miesięcy po ślubie i 8 miesięcy starań o dzidziusia.

  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 1 marca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    A mój kochany teraz sobie śpi coś go bierze znowu jakieś grybsko,jutro do pracy nie idzie tylko do lekarza, już samo to że jest chory,osłabiony to i plemniczki osłabione,ale jak dostanie leki od lekarza a co najgorsza antybiotyk to myslicie ze możemy starać się w tym miesiącu czy to nie wskazane?



    z tego co słyszałam podczas brania antybiotyków podobno lepiej poczekać ze staraniem o dzidzie bo nawet jeśli się uda to dzieciatko może chorować :( to co słyszałam staram się przekazać
    pozdrawiam :)

    <3 1 cykl starań <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Torunianka;)

    Mam nadzieje ze mu jednak tego antybiotyku nie da:\

  • Charlottka_93 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki, mam prawie 22 latka i także chętnie się przyłączę do Was jeżli można :) Jak mija Wam dzisiejszy dzień?
    U nas dzisiaj akcja owulacja :)) A jak Wasze starania? Długo już się starcie? Pozdrawiam !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej charlottka witamy w naszych skromnych progach;)
    Ile czasu się starasz?

  • Charlottka_93 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staramy się od 4 miesięcy

  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Charlottka miło Cię poznać ;-)

    <3 1 cykl starań <3
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejooo nowe kobietki ;-)!

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Charlottka_93 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi również Was miło poznać wszystkie :) Cieszę się że jest specjalny wątek dla młodych staraczek :) w końcu nikt mi nie mówi, że jeszcze mam czas, ze jeszcze za wcześnie itd. ponadto przyda mi się wsparcie innych kobietek pragnących zostać mamusiami.
    W Anglii gdzie obecnie mieszkam nie mam niestety nikogo takiego.. większosc moich znajomych w moim wieku uważa ze maja jeszcze czas, a teraz chcą się bawic albo robić karierę i nie rozumieją zbytnio moich pragnień..

    inaa lubi tę wiadomość

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) Mam nadzieję, że z nami będzie Ci miło . Ja jestem tego zdania, że jeśli chcesz i czujesz już potrzebe bycia mamą i warunki Ci na to pozwalają to nie ma ograniczenia wieku( mówie tutaj o dorosłych kobietkach). Każdy w innym momencie swojego życia do tego " dorasta" .

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki:) odrazy życzę powodzonka jak najbardziej .
    Charlottka to widzę , ze mieszkasz tak samo jak Ja w Anglii :-)
    Kuzwa wrocilam z miasta bo taki zarabalo deszczem ze z zimna nocha nie czulam ...
    Baby oby nie dal antybiotyku bo dokładnie czy kobieta czy mężczyzna biorąc antybiotyk powinni 2/3 miesiące w staraniach odczekać bo jak zajdzie się to może być problem lecz nie musi , antybiotyki działają długo dość... Niestety wiem to od lekarza bo po poronieniu powiedział ze i moje antybiotyki ktore brała 2 miesiące wczesniej mógły być przyczyna lecz nie musiały tak na prawdę . trzymaj kciuki ! Poleca go czosnkiem itp , domowe sposoby Sa najlepsze przecież; p

    inaa lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ