X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    :-) Mam nadzieję, że z nami będzie Ci miło . Ja jestem tego zdania, że jeśli chcesz i czujesz już potrzebe bycia mamą i warunki Ci na to pozwalają to nie ma ograniczenia wieku( mówie tutaj o dorosłych kobietkach). Każdy w innym momencie swojego życia do tego " dorasta" .
    Inaa święte słowa !!!!


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko z innej beczki ;)
    Jaki polecacie film najlepiej horror albo komedia dobre?
    Chciałam z małzem cos ściągnąć bo nic w telewizji ciekawego nie ma.

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też coś czasem mądrzejszego muszę wydukać no nie? hehe :) Boże jak mi się nudzi ! siedze w domu sama od rana i nie wiem co ze sobą począć

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Charlottka_93 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna, a gdzie w Anglii mieszkasz? U nas ładna pogoda nawet, choć zaczeły się zbierac jakieś ciemniejsze chumury teraz.

    I popieram leczenie czosnkiem i różnymi domowymi sposobami nie zaszkodzi! czasem mam wrażenie że te antybiotyki wszystkie to większe szkody przynoszą niż korzyści. Mój po ostatniej kuracji antybiotykiem nabawił się infekcji grzybiczej...i trzeba było znowu to leczyć i przerwać starania na trochę. Niestety czasami się inaczej się nie da.
    Baby1991 mam nadzieję że u Was obejdzie się bez! trzymam kciuki ! :)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nowe kobitki:)
    Ja byłam na zakupach i oczywiście nic sobie nie kupilam:)

    snowhite lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez Mordeczko , mialam iść kurtkę na wiosnę zobaczyć i wielki chu **** nawet nie doszlam do tego :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow wow kobietki ale piedzicie:))
    Witam nowe dziewczyny i życzę powodzenia:))
    Ja przespałam prawie cale popołudnie LOL

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    201510287051.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ja tez Mordeczko , mialam iść kurtkę na wiosnę zobaczyć i wielki chu **** nawet nie doszlam do tego :)
    No ja jechałam z tym samym zamiarem i dupa ;)
    Strasznie mnie dzisiaj cycek kuję od strony sutka

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze musze sie tutaj podciągnąć bo nie moge podłapać tematu. Ale to przez to ze wchodze na telefonie i czesto czytam a nic nie piszę. Zrobiłam wczoraj test z ciekawosci bo wg. Ovu mialam 17dpo ale negatyw. Wg. Mnie dzis jest 10dpo wiec poczekam do 5 czy bedzie @. Muszę też znaleźć jakiegoś dobrego lekarza w Szczecinie który mi pomoże trochę, zapropnuje jakieś rzeczy. Oczywiscie w granicach rozsądku bo dopiero bede 2cs. Ale bralam 8lat tabletki, zastrzyki hormonalne i plastry.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia to Twój organizm dopiero , ze tak powiem dochodzi do siebie po tylu latach hormonów ...Mordeczko jakos w tygodniu skocze jak wolniejszy dzień w pracy będzie , kuzwa no bo z gola dupa wyląduje na wiosnę hahaha. Aniachicha mnie to moli ciągle , teraz leże przysypiam zaraz się burze i o a wczoraj to padlam o 20 hahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oh matko jaka ja jestem wkurzona na mojego !!!!!!!!!! Kur.... masakra ... ;/ !!! Siedzi sobie w katowicach na " zakonczenie " sesji i kuźwa już czekam od rana na niego ... sama siedze... nie zostawił mi karty i po prostu co 2 godziny odpisze na smsa.... jezusie kochany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myślałam ze juz jedzie a tu nagle mms z piwa ... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

    znajac zycie jak przyjdzie do domu to jak zwykle jeb...nie sie przed komputer !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musiałam się wypisać - wybaczcie .. ehhh

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa ja też to mam czasem wrażenie, jakby mój był z jakiejś innej planety albo mówił w innym języku. na szczęście to mija :)

    dziewczyny jutro mam 28 dc i ostatni dzień dupka i już się nie mogę powstrzymać przed testowaniem! :) piersi mnie strasznie bolą ale brzuch prawie wcale i już bym chciała zobaczyć czy coś zaskoczyło :)

    myślicie że jutro jeszcze za wcześnie?? nie obserwowałam się w tym miesiącu o nie wiem kiedy była owu, ale jak miałam śluz i sobie policzyłąm to to było wyjątkowo wcześnie, przed 14dc.

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic się nie stało po to jest forum żeby się wygadać :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w tym cyklu mam jakoś szybko śluz płodny ... niestety ja ci nie pomoge bo nawet nie wiem co to jest ten duphaston czy cos...

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Agnesia to Twój organizm dopiero , ze tak powiem dochodzi do siebie po tylu latach hormonów ...Mordeczko jakos w tygodniu skocze jak wolniejszy dzień w pracy będzie , kuzwa no bo z gola dupa wyląduje na wiosnę hahaha. Aniachicha mnie to moli ciągle , teraz leże przysypiam zaraz się burze i o a wczoraj to padlam o 20 hahaha
    Wiem wiem:) ale jak sama wiesz cuda sie zdarzają. Kolezanka brała 5lat tabletki zachorowala na angine brala tydzień antybiotyk i podczas tych 7dni zaszła w ciążę:)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 1 marca 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanie, mam nadzieje ze pomożecie, podpowiecie mam jeszcze tydzień do @ według ovu ale do konca nie wiem czy w tym terminie dostane. pisze do was dlatego bo nigdy tak nie miałam w zadnym cyklu, chodzi o piersi zawsze bolały i były ciężkie ale teraz normalnie czuje co jakiś czas mnie kłuja w strone sutkow lub od strony pach albo chwilowa szczypią. dla mnie to nowe zjawisko jeszcze tak nie miałam , brzuch tez mnie praktycznie co dzień trochę boli lub jajnik zakuje, a i śluz mam kremowy co o tym sadzicie? jak cos to ściągnijcie mnie na ziemie hehe po prostu chce poznac wasze zdanie...

    a jeszcze temp nie mierze od początku cyklu tylko ostatnio tak z ciekawości i to tez nie o stałych porach to się utrzymuje powyżej 37

    <3 1 cykl starań <3
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 1 marca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam to samo w poprzednim cyklu z piersiami. Aktualnie u mnie jest 5 dc i też mnie kuję w stronę sutków. Co do śluzu on się zmienia cały czas
    A siknij na testa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 18:28

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 1 marca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za odp. :) tez tak myślę ale boje się żeby nie za wcześnie, staram się wytrzymać do terminu @ hehe ale jak mi cycuszki nie dadza spokoju to nie wiem czy wytrzymam

    <3 1 cykl starań <3
  • blue-eyed Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, miałyscie kiedykolwiek w dzien przed lub w dniu owulacji skurcze, takie typowe miesiaczkowe? Ja zawsze miałam wyczuwalne okolo 5-6 dpo, ale ten cykl jest jakis dziwny...

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ