X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 4 września 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magroz, tak. Mieliśmy spore problemy z zajściem w tę ciążę, 4 razy straciłam fasolkę i lekarz stwierdził, że teraz świeżo po porodzie mamy największe szansy by szybko zajść i donosić ciążę. więc postanowiliśmy spróbować :)

    magroz26 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 4 września 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja :)

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 4 września 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Magroz, tak. Mieliśmy spore problemy z zajściem w tę ciążę, 4 razy straciłam fasolkę i lekarz stwierdził, że teraz świeżo po porodzie mamy największe szansy by szybko zajść i donosić ciążę. więc postanowiliśmy spróbować :)
    Pewnie,szczególnie ze poród byl Sn to nie trzeba czekać.Wierze ze teraz juz wszystko bedzie dobrze.A jesli moge spytac to jakie byly przyczyny utrat ciąż,jakiej mutacje czy zupełnie cos innego.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 4 września 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Witam i ja :)
    Witaj Kochana.Co u Ciebie???kiedy testujesz????

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 4 września 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko.Odnosnie mutacji to robi sie je na NFZ czy z własnej kieszeni.Bo pediatra córki podpowiedział mi zeby zrobic badania na mutacje tylko nie powiedziała co z czym i jak.Skierowanie do poradni mam gdzie corka należy tylko terminy dopiero w styczniu lub lutym bo nie wpisują teraz na terminy (ze wzgledu na brak rozkład pracy lekarzy) i nie wiem co z czym.

  • daryjka Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 4 września 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny mam 22lata i od 3miesiecy sie staramy... :/

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 4 września 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Witaj Kochana.Co u Ciebie???kiedy testujesz????


    Dziś dopiero 17dc.
    Prędko pewnie nie testuje bo będę czekać aż @ się spozni

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 4 września 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daryjka wrote:
    Witam dziewczyny mam 22lata i od 3miesiecy sie staramy... :/



    Witaj :)
    To mamy podobny czas starań :)

  • daryjka Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 4 września 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie juz troche podłamuje brakiem rezultatów nie naleze di zbyt cierpliwych osób a tu co miesiac zawód:/

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 4 września 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daryjka wrote:
    Ja sie juz troche podłamuje brakiem rezultatów nie naleze di zbyt cierpliwych osób a tu co miesiac zawód:/

    Mam podobnie. Do tego myśli ze może coś jest nie tak skoro nie zaliczyliśmy wcześniej wpadki

  • daryjka Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 4 września 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co my mamy za soba wpadke 3lata temu teraz staramy sie o rodzeństwo dla synka i bez rezultatów mam nadzieje ze brane przez 3lata tabletek anty nie "popsuło" czegos ale tlumacze sobie ze tyle kobiet bierze tabletki i zachodza w ciaze. Moze poprostu jeszcze trzeba poczekac mam nadzieje ze wam sie uda a to ze nie mieliscie "wpadki" nie musi o niczym świadczyć

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 4 września 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daryjka wrote:
    Wiesz co my mamy za soba wpadke 3lata temu teraz staramy sie o rodzeństwo dla synka i bez rezultatów mam nadzieje ze brane przez 3lata tabletek anty nie "popsuło" czegos ale tlumacze sobie ze tyle kobiet bierze tabletki i zachodza w ciaze. Moze poprostu jeszcze trzeba poczekac mam nadzieje ze wam sie uda a to ze nie mieliscie "wpadki" nie musi o niczym świadczyć


    Nie no jasne, tym bardziej że miałam regularne cykle ale wiadomo co porażka to człowiek myśli...
    Skoro u was się udało to uda się i drugi raz, tylko faktycznie może musi trochę minąć aż po tabletkach wszystko wróci do normy

  • daryjka Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 4 września 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mysle caly miesiac najpierw kiedy owulacja a potem czy sie udało teraz jestem na etapie czy sie udalo a najgorsze ze po owulacji boli mnie cala macica i potem mysle czy boli bo boli czy wkoncu sie udalo i sie zagnieżdża...

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 4 września 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daryjka wrote:
    Witam dziewczyny mam 22lata i od 3miesiecy sie staramy... :/
    Witaj na pokładzie.Rozgość sie.W zespole raźniej;*

  • daryjka Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 4 września 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki milo moc pogadać z kimś kto tak samo sie stresuje i nakreca a nie słuchać pytan czy sie udalo

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 4 września 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daryjka wrote:
    Ja sie juz troche podłamuje brakiem rezultatów nie naleze di zbyt cierpliwych osób a tu co miesiac zawód:/
    Spokojnie Kochana.Nie masz czym sie martwić jeszcze za krótko na zamartwianie sie.Na Twoim miejscu byl sobie sprawdzila tsh,prolaktyne i ogólnie usg.Ja tak zrobiłam.I wiem ze jak się zdenerwuje to prolaktyna idzie minimalnie do góry.Musisz sie uzbroić w cierpliwość bo niestety to nie pomaga.Wiadomo Latwo pisac trudniej zrobić.

  • daryjka Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 4 września 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh mam ok usg tez bo robione miesiac temu akurat wypadlo mi tak ze bylam u gin zaraz po owulacji wiec tez byla ale 2kresek niestety brak :/

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 4 września 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daryjka wrote:
    Dzieki milo moc pogadać z kimś kto tak samo sie stresuje i nakreca a nie słuchać pytan czy sie udalo
    Rozmowa duzo pomaga,szczególnie ze się ma ten sam problem.Jestesmy tu po to żeby razem to wszystko znieść w czasie niepowodzeń.Ciezko jest i to cholernie.Szczegolnie ze u mnie to juz 12cs.Z drugiej strony moze to dobrze wole miec wyniki badan wtedy będę spokojniejsza.Jak człowiekowi zalezy to nie wychodzi,jak przestaje myśleć inne rzeczy ma na glowie wtedy zachodzisz.W głównej mierze wszystko zalezy od psychiki..

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 4 września 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daryjka wrote:
    No ja mysle caly miesiac najpierw kiedy owulacja a potem czy sie udało teraz jestem na etapie czy sie udalo a najgorsze ze po owulacji boli mnie cala macica i potem mysle czy boli bo boli czy wkoncu sie udalo i sie zagnieżdża...


    Mam dokładnie to samo uczucie. :)

  • daryjka Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 4 września 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle ze ja nie umiem nie myśleć zwlaszcza ze bliska koleżanka zaszła w ciaze (wpadka)wtedy co my zaczelismy sie starac i przezywam razem z nia i w glowie gdzies mi siedzi ze gdyby odrazu nam sie udalo to wlasnie to bym przeżywała moze to glupie ale bardzo emocjonalnie podchodze do tego wszystkiego

‹‹ 711 712 713 714 715 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ