X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Dokładnie a co będzie to już sprawa boża :-)

    Zakręcona opowiadaj jak to jest u ciebie i jak się czujesz przede wszystkim :-)

    Judi22 z przymusu nigdy nic nie będzie także wyluzujcie troszkę bez paniki i emocji niepotrzebnych ;-)

    Nie robimy tego z przymusu :-) już teraz pełen luz jest u nas pierwsze 3cykle były takie że musi być tak i tak jak w zegarku. Teraz po takim czasie to robimy to tak jak chcemy i mamy ochotę bo tylko tam do góry Bóg wie kiedy będzie odpowiedni czas dla nas.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 października 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim .

    Judi eh ta niedoczynność nieszczęsna ... tak wiele kobiet Ja ma teraz , ja już lecze to dziadostwo 4 rok . Na miesiąc dla sprawdzenia odłożyłam z lekarzem leki i co ? Po tygodniu czulam ze jest coś nie tak , poszłam na badania a tam x 1,70 tsh zrobiło się 4,50 takze Ja jestem np. Skazana juz na leki :(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 7 października 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka Gratulacje!!super,rosnijcie zdrowo :)

    Witam nowe dziewczyny :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 7 października 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 8 października 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , co u Was. ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 8 października 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dużo roboty :-P choć nie pracuje to i tak już mam czasem dość w domu zawsze jest coś do zrobienia szczególnie z dwójką dzieci ale nie narzekam :-) Moje dziewczynki uwielbiają kolorować także jak usiądą to praktycznie ich nie ma ;-) A co tam u ciebie ??

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • daryjka Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 8 października 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczyny zalamka kolejny test z jedna kreska

  • daryjka Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 8 października 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalamka bo myslalam ze sie udalo bo niektore objawy byly ale moze poprostu chcialam je widziec boje sie panicznie urojonej ciazy i nie wiem czego bardziej tej jednej kreski na kolejnym tescie czy tego ze bede miala urojona ciaze juz sama nie wiem chyba fiksuje juz

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 8 października 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali napisałam na styczniowych Ci ;)
    Daryjka przede wszystkim ogarnij trochę te myśli ... nie można wszystkich objawów brać za ciaze , wiele takich samych jest na okres niestety.lepiej się miło zaskoczyć biz właśnie tak jak ty chujowo rozczarowac


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • daryjka Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 8 października 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja probuje o tym nie myslec ale im bardziej sie staram tym bardziej potem odbija sie to ze zdwojona sila to juz siedzi mi w glowie i chyba nie umiem przestac myslec ja juz chcialam odpuscic nie liczylam dni plodnych itd a potem takie dziwne rzeczy to mi sie zaczelo wydawac ze to juz ze sie udalo i nie bardzo wiem co zrobic zeby nie myslec :/

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 8 października 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietasz jak kiedyś pisałam o sobie ? Wiele dziewczyn tu pisalo ze głowa bardzo dużo robi psikusow . Chcesz nie udaje się bo na siłę , jak olejesz zajmiesz się sobą , idź na drinka , zakupy , zajmij się praca , porob coś kreatywnego . Mnie pomogło mimo straty moich dwóch skarbów i mimo 2 lat starań , ciężkich starań z masą chorób ciężkich ... a widzisz bez leków się udało nagle jak odpuściłam temat a ja owulacji naturalnych nie miałam wcale później leki przestały działać . Lekarka nas na in vitro juz kierowała wiec to było dla mnie już za nad to... I powiedziałam koniec . 3 tygodnie później zobaczyłam dwie kreski

    Mama Ali, daryjka lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 8 października 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daryjka - Zakręcona ma dużo racji powinnaś własnie tak zrobić bo to że się nakręcasz tym bardziej twój organizm szaleje i daje ci takie objawy podobne do ciążowych wierz mi wiem co mówię bo przechodziłam to samo też świrowałam ale powiedziałam sobie dość zachowywania się jak wariatka :-) teraz co ma być to będzie głowa do góry. Ja będę z mężem próbować może akurat tym razem się uda :-) zaczęłam patrzeć na to z dystansem inaczej chyba bym zwariowała a to też nic dobrego dla organizmu. Zaczęłam zajmować się domem i spędzać czas z dziećmi bo takie siedzenie i użalanie się nad sobą to nie jest potrzebne.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • daryjka Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 8 października 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziekuje wam bardzo za te slowa bo dzis tego wlasnie potrzebowalam takiego postawoenia na nogi bo mąż juz chyba ma dosc i nie ma co mu sie dziwic wiec jeszcze raz dzieki

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 9 października 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daryjka glowa do gory,pozytywne nastawienie.Nie wolno sie zalamywac i nastawiac ze na pewno sie tym razem udalo.Prosze o lajtowne podejsci a sie uda :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • daryjka Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 9 października 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie ale nie wychodzi zwlaszcza w drugiej pol cyklu to samo przychodzi i mysle ale staram sie dalej moze wkoncu sie uda przez jeden cykl nie robic testu bezsensu

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 9 października 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daryjka spróbuj odpuścić sobie jeden cykl. Nie jest łatwo ale na pewno pomoże ci się "zresetować" wiem co mówię bo miałam to samo ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • daryjka Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 9 października 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze i racja teraz czekam na okres a nastepny cykl olewam zobaczymy co bedzie bo sie wykoncze i mojego meza tez :/

    Mama Ali lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 października 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko daryjka pamiętaj , że to ze odpuścisz jeden miesiąc tez nie znaczy ze się odrazu uda żebyś w.ten sposób też nie.patrzyła . Kciukamy mocno za was

    Mama Ali lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 10 października 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daryjka Z całego serca ci życzę aby się udało w następnych ale racja odpuść choć jeden bo wykończycie się oboje :-) trzymam kciuki :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • daryjka Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 10 października 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ja ten cykl biore za stracony nie licze ani troche na to ze sie uda musze odpoczac

‹‹ 723 724 725 726 727 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ