X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 10 października 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawidłowo :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mimo, ze mamy przerwe w staraniach. To glowa dalej robi swoje psikusy. Sa dni kiedy nie mam czasu myslec o porazkach itd a zdarza sie tak ze nie daje sobie rady z tym wszystkim. Na szczescie po dlugich poszukiwaniach znalalam sobie sposob na siebie. Raz ze czytam ksiazki o tym jak psychicznie radzic sobie z nieplodnosia to od pewnego czasu wl. sobie wizualizacje. Na prawde mnie odprezaja i daja takiego kopa energetycznego. Polecam jak by ktoras z Was chciala podrzucam link do tych z ktorych ja korzystam ;)
    http://chcemiecdziecko.pl/wizualizacje-z-ksiazki/

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 10 października 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki jak będę w kiepskim nastroju to na pewno skorzystam :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 października 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula i dobrze . Najważniejsze że coś znalazłaś dla siebie co Cię troszkę odstresowuje

    Paulette lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane prolaktyna 27.. w 24dc jest ok?

    Mordeczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Pytanie do dziewczyn, które cierpią na endometriozę. Otóż, w grudniu 2014 r. po wykonanej laparoskopii, u mnie również wykryto endometriozę i wycięto większe ogniska zapalne(wcześniejsze objawy to bardzo bolesne i obfite miesiączki). Aż do czerwca b.r. przyjmowałam Visanne (przytyłam 20kg, ale nie miałam okresów, więc ulga w bólu). Od lipca staram się z mężem o dzidziusia, ale oczywiście nic się nie dzieje, prócz tego, że mój cykl całkiem się rozregulował (raz 15 dni cyklu, raz 35). Jestem pod stałą opieką lekarza, ale prócz przyjmowania kwasu foliowego nic innego nie zażywam. Wiem, że to krótki czas starań, ale w mojej rodzinie kobiety mają z tym duże problemy. Dodam, że mam 23 lata i tyłozgięcie macicy. Mąż jest starszy ode mnie o kilka lat, ale wątpię, aby to miało jakieś znaczenie. Proszę o pomocne odpowiedzi i pozdrawiam :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 października 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endo po 1 tylozgiecie nie robi żadnego problemu w zajściu w ciaze , sama również to mam . Vo do endometiozy żadna dziewczyna która się udziela tu to nie ma tego CHYBA . W każdym bądź razie mam znajoma która miała też wciete ogniska zapalne , później kilka miesięcy visanne i zdało się im w 3 cyklu po odstawieniu . Wiek.męża nie ma również znaczenia tutaj akurat ... mąż robił badania ? Olciuska Ja na prolaktynu się nie znam , powinnaś mieć normy przy badaniu podane


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Mama i Ciotka mają tyłozgięcie i starały się po 2/3 lata. Lekarz też twierdzi, że to nie jest przeszkoda, ale potrzeba cierpliwości. Jednak w moim przypadku najgorsza jest ta endometrioza. Jeszcze lekarz mnie nastraszył, że nawet jak zajdę w ciąże, to może być trudno ją utrzymać :(. Taaa, jego zaciągnąć do lekarza.. Jak w następnych cyklach się nie powiedzie, to będę musiała go przekonać.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 października 2016, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziesz musiała bo niekoniecznie wina tylko po twojej stronie leży .
    Wiesz tylozgiecie wymaga tylko i wyłącznie innych troszkę pozycji przy seksie żeby plemniki miały lepszy dostęp , tak naprawdę nie mamy pewności ze to przez to akurat tyle czasu się starały jak i Ja nie mam 100% pewności ze nie przez to . Sama się staralam 2 lata o dziecko ale mialam multum innych chorób i to je obwiniam bo każdy lekarz a u wielu się leczyłam mówił ze tylozgiecie to nic złego xe tylko miesiączki noga lecz nie muszą być bolesne plus seks od tyłu


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bolesne miesiączki.. Ech, ten temat ciągnie się za mną od I w życiu okresu, ale to typowo wina endometriozy. Po terapii Visanne okresy są mniej bolesne i mniej obfite, za to dłużej trwają. W weekend powinnam spodziewać się @, ciekawe czy przyjdzie, czy znów się wszystko wydłuży..

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 11 października 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuje ci ja też mam bolesne u mnie najgorsze są 3 dni a potem to zapominam że w ogóle jest @ :-D

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Aniall Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 16 października 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Cześć zakręconaOna, ja tak myśle o drugim dzidziusiu któyś miesiąc. A Ty jak tam ?
    Endo-Ala jesteś pod opieką zwykłego gine czy jakiegoś z kliniki leczenia niepłodności? I jak tam mąż wyniki ma prawidłowe?"

    Aniall
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, na razie u zwykłego ginekologa. Mąż nie robił żadnych badań, w związku z moją endometriozą stwierdziliśmy, że wina pewnie leży po mojej stronie :/. Ale słuchajcie.. w piątek miałam dostać @, a do teraz cisza, nawet brzuch mnie nie boli. Test wydaje mi się negatywny, bo druga kreska była jakby tylko pod światło. Owulacyjny wychodzi pozytywny, ale owulację miałam (teoretycznie) koniec września/początek października. Nie wiem co o tym sądzić, jeszcze trochę poczekam :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 października 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania II Ja nie chce narazie drugiego dziecka ;) jestem w trakcie " robienia " siebie i odprowadzania do stanu używalności ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 października 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam . Co tu taka cisza ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 października 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    U nas staro bida jak to się mówi. :P wczoraj byliśmy na weselu młoda była z nami :) każdy się nią zachwycał :)
    A co u Was ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 października 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Mnie ok . Sprzątam , od rana juz ugotowalam obiad. Czeka mnie jeszcze masa prania i trening. Przytyłam 1,5 kg i trochę się załamałam. Dietę stosuje fakt ostatnio napilam się alkoholu i to może dlatego też , w końcu puste kalorie . :(

    Za tydzień siostra przylatuje moja i jestem przeszczesliwa . W ogóle wczoraj poszłam do szpitala z tym moim krwawieniem 2 miesięcznym a ch*** mnie nie przyjęli nawet nie zbadali nic . !


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 października 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za penerstwo :/
    To cały czas plamisz ? Może zniana tabletek by poprawiła sytuację ?
    To będziesz miała towarzystwo w domu super :)
    Ja wczoraj na weselu pojadłam i jestem dumna z siebie bo ani grama alkoholu nie wypiłam i zjadłam tylko kawałek tortu. :P

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 23 października 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam :-( Ja dzisiaj mam kiepski nastrój najchętniej bym zamknęła się w osobnym pomieszczeniu i trochę sobie popłakała :-(

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 października 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej a czemu. ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 724 725 726 727 728 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ