X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 21 maja 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Marteczka, widzę że się udało :) gratulacje !
    Czym się ten cykl udany różnił ?

    Dziękuję! <3
    Powiem ci, że to był pierwszy cykl w którym zrezygnowaliśmy z całkowitego leczenia tj. przestałam brać tabletki - bromergon, luteina i witaminki poszły w odstawkę. Mężulek też odstawił witaminki i bromergon (brał tylko przez miesiąc chyba :P) Odmówiliśmy też pójścia na kolejną wizytę. Postanowiliśmy zupełnie żyć na nowo, bez żadnej spiny, starań. Serduszkowaliśmy tylko wtedy jak mieliśmy ochotę (o dziwo tej ochoty było więcej, dzięki czemu serduszkowaliśmy też więcej) :) No i się udało :)
    Byliśmy mega zaskoczeni. Test zrobiłam dopiero w 33dc, bo czekałam cały czas na @,a le nie przyszła. :P A z objawów oprócz bolących piersi, które często miałam też w normalnych cyklach to nic szczególnego nie było.

    A ty jak się czujesz? Jak starania? Jakieś plany/zmiany? :)
    Trzymam mocno kciuki i wierzę, że i Wam się uda <3

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 maja 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie nie wierze ! Forum odzyLO :o :D

    Mordeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem tu nowa, to mój pierwszy cykl starań :)

  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 22 listopada 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej odnawiam, dawno tu nikogo nie było :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 18:51

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może ja dołączę? Mam problem ze zbyt wysoką prolaktyną, od kilku miesięcy biorę bromergon. W tym miesiącu pierwszy raz zaczynamy starania na poważnie. Wcześniej od długiego czasu się nie zabezpieczaliśmy, ale nic z tego nie wynikało. Mam nadzieję, że tym razem.... :)

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 22 listopada 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Dziękuję! <3
    Powiem ci, że to był pierwszy cykl w którym zrezygnowaliśmy z całkowitego leczenia tj. przestałam brać tabletki - bromergon, luteina i witaminki poszły w odstawkę. Mężulek też odstawił witaminki i bromergon (brał tylko przez miesiąc chyba :P) Odmówiliśmy też pójścia na kolejną wizytę. Postanowiliśmy zupełnie żyć na nowo, bez żadnej spiny, starań. Serduszkowaliśmy tylko wtedy jak mieliśmy ochotę (o dziwo tej ochoty było więcej, dzięki czemu serduszkowaliśmy też więcej) :) No i się udało :)
    Byliśmy mega zaskoczeni. Test zrobiłam dopiero w 33dc, bo czekałam cały czas na @,a le nie przyszła. :P A z objawów oprócz bolących piersi, które często miałam też w normalnych cyklach to nic szczególnego nie było.

    A ty jak się czujesz? Jak starania? Jakieś plany/zmiany? :)
    Trzymam mocno kciuki i wierzę, że i Wam się uda <3

    Hej, też dzisiaj z mężem podjęliśmy decyzję że godzimy się z losem i kończymy przygodę z lekarzami. Zrobiono mi wszystkie badania, wczoraj miałam laparoskop i histeroskopie, która też nic nie wykazała wszystko oczywiście prywatnie więc kasy poszło. Jesteśmy zdrowi. Zostało nam tylko klepać zdrowaski :).
    Gratuluję Ci z całego serca!

    a7031f9a93.png
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 27 listopada 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :) ja w miarę niedawno tu dołączyłam, rocznik 96 ;)
    Brałam tabletki anty przez 3 lata, ostatnio odstawiłam i nawet nie wiem co z owulacją... :( wykres chyba wygląda na taki, że nie będzie niestety

    Dibolek lubi tę wiadomość

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Ginger Koleżanka
    Postów: 54 14

    Wysłany: 27 listopada 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja również się dołączę ;) jest to mój pierwszy cykl starań z ovu. Na początku czerwca zobaczyłam dwie kreski na teście, ale kilka dni później przyszło krwawienie... :( Aktualnie czekam na @, która nie przychodzi już 6 dzien

  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Netka96 wrote:
    Hej kochane :) ja w miarę niedawno tu dołączyłam, rocznik 96 ;)
    Brałam tabletki anty przez 3 lata, ostatnio odstawiłam i nawet nie wiem co z owulacją... :( wykres chyba wygląda na taki, że nie będzie niestety


    Hej jestem w identycznej sytuacji :) Byłam w sobotę u Pani gin i powiedziała bym czekała do pierwszej miesiączki - nic odkrywczego, która powinna być za miesiąc. Zrobił mi USG i wyszło, że jest pęcherzyk i za 2-3 dni powinien pęknąć więc możemy działać i się przytulać, no ale niestety mój w Danii i wraca dopiero w sobotę.
    Eh..

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaona, ja odstawiłam tabletki dokładnie 9 października. Miałam krwawienie z odstawienia 11-17 pażdziernika, a potem znowu 22 pażdziernika i tą datę liczę jako początek nowego cyklu. Testy owulacyjne wychodziły mi + a jednak okres się pojawił. Trochę mnie to zmartwiło czy wszystko ze mną ok po tych tabletkach... :(

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 27 listopada 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Netka96 wrote:
    Paulaona, ja odstawiłam tabletki dokładnie 9 października. Miałam krwawienie z odstawienia 11-17 pażdziernika, a potem znowu 22 pażdziernika i tą datę liczę jako początek nowego cyklu. Testy owulacyjne wychodziły mi + a jednak okres się pojawił. Trochę mnie to zmartwiło czy wszystko ze mną ok po tych tabletkach... :(


    A powiedz mi czy to pierwsze z odstawienia krwawienia miałaś spore? obfite ?

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 27 listopada 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i kiedy zrobiłaś test owulacyjny ?

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
  • Ginger Koleżanka
    Postów: 54 14

    Wysłany: 27 listopada 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektóre kobiety w kolejnym cyklu po odstawieniu będą miały owulację, a drugie niestety nie. Wszystko zależy od tego jak nasz organizm zareaguje na odstawienie hormonów. ;) ja odstawiłam tabletki pod na początku maja i wiem że w kolejnym cyklu owulacja była bo w czerwcu @ się spóźniała plus zrobiły mi się takie dosyć mocno widoczne żyłki na piersiach, sutków nie można było wgl dotknąć. Zrobiłam test i pokazały się dwie kreski. Wszystkie fajnie było, tylko że po tygodniu zaczęłam krwawić i później kolejny test pokazał już tylko jedna kreskę.

  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 27 listopada 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, ja powinnam miec owulacje poniedziałek/środa - tzn tak mi powiedziała ginekolog, ale to nie na 100% więc sie okaże. A jak nie to będe czekać.

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 27 listopada 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaona, krwawienie z odstawienia miałam takie jak zawsze, czy to przed tabletkami czy po. A to drugie krwawienie miałam pierwszy dzień ledwo co, drugi i trzeci dużo i aż się zdziwiłam, a potem mało.

    Siedzę jak na szpilkach i czekam na środę. Może będzie coś widać na usg w tych moich jajnikach..

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 27 listopada 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginger, współczuję :( A jak potem było u Ciebie?

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 27 listopada 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Netka96 ja to juz przetrzepuje cały internet by sprawdzić czy coś istnieje by pomoc wyrównać owulacje.
    Pani ginekolog powiedziała by brać kwas foliowy i działać :) Wiec czekam aż Moj szanowny mężczyzna wróci w sobotę i coś ruszy !

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 27 listopada 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Netka96 wrote:
    Hej kochane :) ja w miarę niedawno tu dołączyłam, rocznik 96 ;)
    Brałam tabletki anty przez 3 lata, ostatnio odstawiłam i nawet nie wiem co z owulacją... :( wykres chyba wygląda na taki, że nie będzie niestety
    Ja tez 96 :)

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 27 listopada 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę kwas foliowy od końca października ;)

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bierzecie jakieś witaminki jeszcze?

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
‹‹ 729 730 731 732 733
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ