X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya wrote:
    ja właśnie mam tak samo.
    Ale nic mi niewiadomo jeszcze czy może to być ciąża, sama się zastanawiam więc za wiele nie pomogę w tym temacie :P
    a zrób sobie betę może się udało :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya wrote:
    nie, ja nie biorę dupka, ale nie przypominam sobie, żeby mnie bolały piersi kiedykolwiek i podbrzusze tak dziwnie - może obie zafasolkowałyśmy :)
    postanowiłam w piątek zrobić test - to będzie 10 dzień po owulacji, mam nadzieję, że wytrzymam i że wyjdzie pozytywny czego Tobie również życzę :P

    życze nam tego ;) ale dzisiaj ta jedna kreska troche mi osłabiła zapał, poczekam z tydzień i zobacze co bedzie. ale jeśli @ ma przyjść to mam nadzieję, że zrobi to szybko.

    Shibuya lubi tę wiadomość

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snowhite wrote:
    życze nam tego ;) ale dzisiaj ta jedna kreska troche mi osłabiła zapał, poczekam z tydzień i zobacze co bedzie. ale jeśli @ ma przyjść to mam nadzieję, że zrobi to szybko.
    Póki m@ałpy nie ma jest nadzieja:) Ja w to wierzę:)

    snowhite lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki moje ale się rozpisałyście niesamowicie.

    Witam nowe kobiety :)

    Aniacicha inaczej być nie mogło :) Cieszę się Twoim szczęściem.

    Shibuya test owulacyjny jest pozytywny kiedy kreska testowa jest taka sama albo ciemniejsza od kontrolnej.

    Snowhite ja biorąc duphaston miałam pobolewania jajników i podbrzusza. Piersi okrąglejsze, pełniejsze. Teraz, kiedy go nie biorę, staniki mi odstają dosłownie.

    Inaa za jaja go i przez okno!!! Chciałabym Ci pomóc ale jedyną radę jaką mogę Ci dać i która skutkuje to tak : rozmowy są skuteczne, przynajmniej skuteczniejsze przy stole. Nigdy okrągłym ale prostokątnym na przeciwko siebie. Dlatego m.in. przesłuchuje się tak na policji, u psychologa etc. Przede wszystkim nigdy nie rozmawiajcie w łóżku na ważne tematy. Odreaguj najpierw emocje, dopiero wtedy przysiądź do rozmowy i weź się w garść, nie daj po sobie poznać, że jesteś słabsza, bądź zdeterminowana. Kolejna ważna sprawa : nigdy nie gróź niczym kilka razy jeśli wiesz, że do rezultatu z Twojej strony nie dojdzie. To jest jak z dzieckiem. Chcesz dziecko ukarać i mówisz "jeśli nie będziesz grzeczny, zabiorę Ci zabawkę". Ale dziecko nigdy nie będzie posłuszne jeżeli powtarzasz to w kółko, bez końca. Stajesz się wtedy niesłowna, niewiarygodna. Taką czynność można powtórzyć 3 razy, za 4 wprowadzasz swoje słowa w czyn. To moje rady jakich nauczyłam się na psychologii.

    Co do pracy zarejestruj się na jobman.pl wiele nie płacą, czasem można się załapać na 2 prace, umowy zlecenie bo jest to firma pracy tymczasowej i zlecają pracowników różnym sieciom handlowym. Ja tak kiedyś pracowałam. Na kasie a potem na odzieży f&f. Można zdobyć doświadczenie i bogatsze CV dzięki temu.

    Pozdrawiam :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Póki m@ałpy nie ma jest nadzieja:) Ja w to wierzę:)


    ja po cichu też ;)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc ze spokojem podchodzimy do tematu :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snowhite- ja biore własnie duphaston,i jestem 3 dzień na nim,wczoraj miałam owulacje działałam :D poczekam do 10dnia brania duphastona i pojde na bete bede wiedzieć mam nadzieje odrazu na czym stoje,bo mi lekarka mowila że robić test dopiero po 4dniach od odstawienie duphastonu,a ja z ciekawosci bym umarła dlatego zrobie bete i progesteron na wszelki wypadek jaki mam.
    Więc może tez idź na bete a nie katuj się testami :P

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kobietki za cenne rady dla mnie... :* ! Jesteście nieocenione :* ! Ja siedze zamknieta w pokoju po dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiej nocy w aucie. Poszlam się kąpać i widziałam śniadanie dla mnie zrobione, ale go nie rusze.... mama pewnie do niego dzwoniła :> co sie jeszcze działo masakra... ma sa kra. Dzisiaj bede szukac jakiegos hotelu jak oczywiscie da ma jakis grosz.

    Aniacicha piękna betka, gratuluję !!!! :* !!
    Shibuya mówią, że jeśli w okresie poowulacyjnym test lh ma 2 kreski to moze to oznaczac ciąże, ale ja bym poczekała do testu ciążowego... wiem ze nie da sie w takiej sytuacji nienakrecac, al mnie kiedys tez wyszło tak jak tobie, a groszka niestey nie było... życzę ci z całego serducha żebys za te 7 dni widziała dwie grube krechy hihi

    Shibuya lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkakrk wrote:
    snowhite- ja biore własnie duphaston,i jestem 3 dzień na nim,wczoraj miałam owulacje działałam :D poczekam do 10dnia brania duphastona i pojde na bete bede wiedzieć mam nadzieje odrazu na czym stoje,bo mi lekarka mowila że robić test dopiero po 4dniach od odstawienie duphastonu,a ja z ciekawosci bym umarła dlatego zrobie bete i progesteron na wszelki wypadek jaki mam.
    Więc może tez idź na bete a nie katuj się testami :P

    mi lekarz kazał po 8 dniach od dostawienia więc w ogóle wyrwałam się przed szereg :P a z betą to Ci powiem że mi się po prostu troszeczkę nie chce ;) mam lenia i wolę poczekać jeszcze te kilka dni :)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa to o której się twój pan zjawił ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa rozmawialiście w ogóle po jego powrocie?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrócił koło 2 chyba... no i powiedziałam ze ma mi adac karte, albo kase . Powiedział ze nic nie mam ... ja nalegałam dalej ... trzepnął mnie i położył się spać, ja ze złości troszke porzucałam rzeczami wzięłam psa i poszłam do auta.

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snowhite- co lekarz inna teoria haha trzymam kciuki za nas wszystkie żeby się nam udało :)

    snowhite lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa - trzepnął??? podniósł na Ciebie rękę?

    patkakrk może za kilka dni razem zatestujemy i nam wyjdą 4 kreski ;)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    wrócił koło 2 chyba... no i powiedziałam ze ma mi adac karte, albo kase . Powiedział ze nic nie mam ... ja nalegałam dalej ... trzepnął mnie i położył się spać, ja ze złości troszke porzucałam rzeczami wzięłam psa i poszłam do auta.
    Jaki kretyn (sory za dosłowność) ale ja bym mu nie podarowała
    Może się opamięta i zrozumie co zrobił...

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak ... ostatnio zrobił się agresywniejszy :( ja już porzuciłam wszelkie nadzieje ... kocham go ,ale nie mog dłużej tak życ

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest dobrym człowiekiem, ale jest impulsywny, po prostu mnie już chyba... nie kocha :( i tyle.

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    wrócił koło 2 chyba... no i powiedziałam ze ma mi adac karte, albo kase . Powiedział ze nic nie mam ... ja nalegałam dalej ... trzepnął mnie i położył się spać, ja ze złości troszke porzucałam rzeczami wzięłam psa i poszłam do auta.
    Przepraszam bardzo co zrobił? Trzepnął Cię czyli uderzył?
    Uciekaj od niego zostaw go i niech poniża kogoś innego najlepiej siebie. Jest gówno warty gdyby mój A. mnie uderzył widział by mnie ostatni raz w życiu! Kobiety nie dajcie się poniżać:( żyjąc z takim tyranem dajesz mu przyzwolenie na takie zachowanie, że je akceptujesz. Pomyśl że kiedyś może trzepnąć tak dziecko bo będzie nalegało na kupno lizaka. Zaraz postaram Ci się poszukać jakiejś pomocy fundacji.

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musicie porozmawiać dzisiaj na spokojnie kiedy nie będzie pod wpływem alkoholu taka rozmowa na pewno Wam pomoże jeżeli to do niego nie dotrze no to niestety nie będzie przyszłości z tego związku.

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Jest dobrym człowiekiem, ale jest impulsywny, po prostu mnie już chyba... nie kocha :( i tyle.
    Proszę Cię nie tłumacz go! Jest złym człowiekiem, podnosi rękę na słabszą!

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ