X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny biorące dupka czemu bierzecie go około owulki? On nie ma działania jak lutka blokującego owulkę??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin mowil ze nie, ze lutka właśnie moze blokować ale dupek nie.

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 17:53

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie wszyscy gin i dziewczyny tutaj też mówili, że lutka/dupek blokują owulkę bo to przecież progesteron, a on nie bez powodu wzrasta dopiero PO owulacji :)

    na pewno lutka, duphason nie jestem 100 % pewna, choć wyddaje mi się że też, bo to tez prg tylko nie naturalna forma ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 14:29

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Ja brałam teraz luteine i brałam ją 7 dni przed owulacja bo miałam pózną a i tak mi nie zablokowała i dzidzia rośnie ;)
    Inaa proszę Cie tylko nie bądź skarbie głupia , mój facet jakby mnie " trzepnął " to jakbym mu przyjebała to by chmury osrał , szukaj pomocy i wyprowadzaj się . Co to kurwa znaczy , zeby swoja żone uderzyć , teraz dokaldnie nie bolało a nastepnym razem nie daj boze zaboli , ktos kto uderzył raz zrobi to i drugi , frajer i tyle !!!!!! Ale się zezłościłam , wybaczcie za wulgaryzmy !


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa no to OK:) wolałam spytać, co byśmy sobie krzywdy nie robiły :) ale lutka przed owu zeby byla szybciej?

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 17:54

    cl2sjfv.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo widzicie i właśnie dzięki Wam się wku... na mojego gin. Dawał mi duhaston nie wiem po co, nic nie stwierdził. I kazał brac od 14 do 25 dc. I się dziwi, ze ja w ciązy jeszcze nie jestem. I mi mówi, zebym się do kliniki zgłosiła. Ale ja twierdzę, że to można jeszcze po mniejszej linii oporu iść i dlatego mu powiedziałam, ze chce żeby sprawdził mi owulację.
    Z drugiej strony, moja przyjaciółka na wyregulowanie miesiączek brała leki anty. Przestała od paru miesięcy bo zaczęli się starać o baby. Dostała od gina lutka i zaszła od razu.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam luteine od 16 dc bo dokladnie tak jak karolka mowi , lekarze mysla , ze kużwa u kazdej ksiazkowo ona przyjdzie ... a Ja miałam owulacje w 23 dc ... sylwiaśta ja brałam luteine na wywołanie @ bo to miałbyc cykl bezowulacyjny a przyszla owulka i dzidzius ;D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dla mnie luteina ani duphaston nie pomagają w zajsciu tylko po prostu na podtrzymanie ciazy są lub wywolanie @ ... Duphaston dawał Ci od 14 dc ; o a czemu tak wczesnie ? mialas wczesne owulacje potwierdzone monitoringiem ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha bezowulacyjny?:D no to fest lekarz się zna:D ja po protstu biorę w 3 dniu wyzszej temp, bo mnie kazała brac od 12 dc ;/

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co ? hahaha boże tak wcześnie ? szalony chyba ten Twój lekarz lub lekarka .
    Tak bezowulacyjny bo ja na usg byłam w 9 dc to nie było dominującego pęcherzyka a owulacja sama przylazła pierwsza chyba w zyciu naturalna w 23 dc ;) wiec miała lekarka prawo jeszcze nie widziec a jest bardzo dobrym ginekologiem .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 17:54

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAkrecona bo najkrotszy cykl mialam 21 dni wiec policzyla ze NAPEWNO mam fl 14 dni. ;/ Wiec sama ustalilam, ze biore od 3 wyzszej temp... monitoring mam od przyszlego cylku u nowego gina zaczynam od 10 dc. Swoja droga widze ze ty tez masz wysoko szyjke az do domniemanej @...? myslalam ze jestem ufoludem bo kazdy po owu ma nisko a ja az do okresu wysoko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakrecona ale po tym 10 dc nie bylas juz wiecej na monitoringu?

  • Mysia 24 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa dziewczyny gratuluje serdecznie :*
    A nam staraczkom życzcie powodzenia w dalszych staraniach :)

    Widzę,że tu mowa o moich starych przyjaciółkach Luteinie i Duphastonie,ja duphaston dostałam po poronieniu żeby się organizm ogarnął i doszedł do siebie,a teraz gin dał mi luteinę na wyregulowanie @ ale o dziwo w tym miesiącu sama przyszła bez zaproszenia ;)

    Mysia_24
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    no własnie, mi w ostatnim cyklu owulacja przyszła w 33dc. I jakbym była na lutce to bym jej nie doczekała. I Niby masz krótki cykl, ale co z tego jak i tak w dupę mimo najszczerszych chęci.
    Ogólnie podchodzę do tego tak, że co innego jak masz owu ale nie wyjdzie, a co innego jak nie masz owu. Bo wtedy nawet jak staniesz na rzęsach to w ciąże nie zajdziesz. dlatego czasem wolę późniejszą owulacje ale żeby była.
    matko , strasznie pozną masz owulacje


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    zakrecona ale po tym 10 dc nie bylas juz wiecej na monitoringu?
    w 9 dc kochana byłam ... nie więcej nie byłam bo wróciłam do Anglii już więc czasu zabrakło .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    ZAkrecona bo najkrotszy cykl mialam 21 dni wiec policzyla ze NAPEWNO mam fl 14 dni. ;/ Wiec sama ustalilam, ze biore od 3 wyzszej temp... monitoring mam od przyszlego cylku u nowego gina zaczynam od 10 dc. Swoja droga widze ze ty tez masz wysoko szyjke az do domniemanej @...? myslalam ze jestem ufoludem bo kazdy po owu ma nisko a ja az do okresu wysoko...
    a co do szyjki to roznie z nia jest wiesz ale teraz miałam wysoko dosc


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej a macie pomysł po co mi był dupek potrzebny?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ