X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na zwykłe wywołanie @ mogł Ci dawać lub na podtrzymanie ciąży gdybyś zaszła na to samo jest luteina lecz dla mnie duphaston to duzo lepszy lek


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to na jakiej podstawie gin stwierdził, ze cykl bezowulacyjny...dzizas, skąd oni się biorą... 9dc to przeciez poczatek , dominujacy moglabys miec rownie dobrze 15 dc...

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ale dla mnie luteina ani duphaston nie pomagają w zajsciu tylko po prostu na podtrzymanie ciazy są lub wywolanie @ ... Duphaston dawał Ci od 14 dc ; o a czemu tak wczesnie ? mialas wczesne owulacje potwierdzone monitoringiem ?

    jeśli to się tyczyło do mnie pytanie to nie. Nie miałam wcześniej monitoringu. Na 1 wizycie mi dał od razu na dzień dobry

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 17:54

    cl2sjfv.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi lekarz przepisał dupka na wywołanie okresu. Ale bałam się go brać i stwierdziłam, że jak nie dostanę okresu przez 3 dni najbliższe to go kupię. Ale okres dostałam, więc go nie brałam :)

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Mysia 24 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska
    Duphaston też reguluje cykle, i pomaga podtrzymywać ciąże więc może Ci go przepisał ,żeby pomóc w zajściu.
    JA brałam ale to po poronieniu na ponowne wywołanie @ i oczyszczeniu organizmu.

    Mysia_24
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    no to na jakiej podstawie gin stwierdził, ze cykl bezowulacyjny...dzizas, skąd oni się biorą... 9dc to przeciez poczatek , dominujacy moglabys miec rownie dobrze 15 dc...
    Bo Ja ogolnie miałam cykle bezowulacyjne i brałam clo wiec miałam owulacje koło 15/16 dc wiec w 9 juz cos by rosło i poszłam sama z sibeie tak na kontrole ale nic nie bylo i powiedziała , ze na te dc juz powinno wtedy powoli byc cos widac ale nie było wiec spisała cykl na straty a tu bach


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya wrote:
    mi lekarz przepisał dupka na wywołanie okresu. Ale bałam się go brać i stwierdziłam, że jak nie dostanę okresu przez 3 dni najbliższe to go kupię. Ale okres dostałam, więc go nie brałam :)
    nie ma czego sie bac bo nie zaszkodzi mimo wszystko


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia24 szczerze? bezsensu... mam cykle regularne oprócz minionego a skoro dziewczyny piszą, ze niby dupek blokuje owulację a gin nie wie kiedy ją mam to tak na oko strzelanie to strata mojego czasu i pieniędzy.

    Ale mam okres dziwny... 1dc jak pisałam jakiś glut. 2,3 krwawienie, dziś 4 koniec @

    Czy to, że przestałam brać dupka tak mogło namieszać?
    Sorry, za to że jakieś głupkowate może pytania zadaje. Proszę się na mnie nie złościć ;)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Mysia 24 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może pan doktor nie bardzo się znał, no bo w sumie jak masz regularnie wszystko to nie wiem ;)
    Ale tak myślę ,że odstawienie mogło dać takie skutki.

    Mysia_24
  • Mysia 24 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm dziewczyny u mnie po skończonej @ praktycznie do tej pory miałam takie delikatne plamienia ,ale @ sama przyszła bez wspomagania luteiną więc to nie od odstawienia czy coś ,więc co to może znaczyć? hm.. ;/

    Mysia_24
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 17:54

    cl2sjfv.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja właśnie 1dc miałam sam śluz leciutko podbarwiony. jak siadłam na kibelku to sięgał dna muszli, przeźroczysty i gumowaty taki. nie wiem czy powiedzieć o tym lekarzowi, czy będzie to głupie :P 10 mam wizyte, udało mi sie przełożyć

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Charlottka_93 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Jak Wam mija dzień? Ja padam dziś na twarz, pierwszy dzień w nowej pracy, nogi mi wchodzą nie powiem gdzie :P plecy jakby mi walec przejechał, ale żyję!

    U mnie jakiś suchy ten cykl... :/ jeden dzień płodnego śluzu, częściej pojawiał się kremowy... nie wiem o co chodzi.. mam tylko nadzieję że wszytsko dobrze.. moze to przez ostatni stres?? W każdym razie nie opuszcza mnie pozytywne myślenie :))
    A jak u was?

    Inaa czytałam Twoje posty i normalnie aż coś we mnie wrzało!! Jak tak można?! Jestem tutaj dopiero od wczoraj, nie znam Cię, ale to bez znaczenia, żadna kobieta nie zasługuje na to by ją tak traktowano!! Musisz pokazać mu gdzie jego miejsce, nie moze traktować Cię jak kogoś gorszego. Jesteś silną kobietą, na pewno, bo większosć z nas znajduje siłę gdy jej potrzebujemy! dasz radę! musisz mu pokazać że jesteś zdolna go zostawić i nie jesteś od niego wcale zależna! Żaden chłop nie jest ideałem, moj tez ma swoje grzeszki, ale jeżeli facet jest wstanie podnieśc ręke na kobietę to chyba coś tu nie gra!! Głowa do góry teraz Twój czas, zadbaj o siebie i swoje potrzeby!! Trzymaj się kochana! :* Wierzę w Ciebie !

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlottka a nie bierzesz nic na poprawę śluzu?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Charlottka_93 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie. a co mozna brac?

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś sucho bynajmniej nic nie czuje .. czyli pewnie sie nie udalo i przyjdzie @ no coz

    201601307246.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 17:54

    ZakręconaOna, Aganeska lubią tę wiadomość

    cl2sjfv.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Mysia24 szczerze? bezsensu... mam cykle regularne oprócz minionego a skoro dziewczyny piszą, ze niby dupek blokuje owulację a gin nie wie kiedy ją mam to tak na oko strzelanie to strata mojego czasu i pieniędzy.

    Ale mam okres dziwny... 1dc jak pisałam jakiś glut. 2,3 krwawienie, dziś 4 koniec @

    Czy to, że przestałam brać dupka tak mogło namieszać?
    Sorry, za to że jakieś głupkowate może pytania zadaje. Proszę się na mnie nie złościć ;)
    nie kochanie , duphaston nie robi czegoś takiego raczej , dla mnie to po prostu masz takie krwawienie w tym cyklu , zawsze się moze zmienić i nie musi to wcale byc wina duphastonu ;)chyba , ze sie myle ;P


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny odpowiecie mi może na pytanie może i głupie ale czasami się gubię z tym wszystkim. :P czy przed samym okresem robi się zawsze sucho czy może być i mokro? czy to nie ma reguły, ze rożnie bywa? bo czytałam kilka wpisów dziewczyn to pisały ze maja zazwyczaj sucho przed @ . oświećcie mnie :)

    <3 1 cykl starań <3
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ