X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Musicie porozmawiać dzisiaj na spokojnie kiedy nie będzie pod wpływem alkoholu taka rozmowa na pewno Wam pomoże jeżeli to do niego nie dotrze no to niestety nie będzie przyszłości z tego związku.
    Mordeczko uważasz że po podniesieniu ręki na kobietę jest jeszcze jakaś przyszłość związku?

    Mordeczka lubi tę wiadomość

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesia masz rację jak raz pozwolisz to na tym jednym razie się nie zakończy.
    Moim zdaniem nie zasłużył na Ciebie

    Agnesia lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzepnął... to nie jakies uderzenie, nie bolało. ;( ehhh nie bedzie przyszłości... człowiek biorąc ślub nie myśli, że się to rozpadnie.... masakra czuje sie dzisiaj jak gówno ... a takie powodzenie miałam ... ;(

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie pozwalaj robić z siebie ofiary. Jeśli nagle potrzebujesz pracy to dałam Ci wskazówki. Życzę powodzenia. Miłość miłością ale każdy ma swoją godnośc, której nikt nikomu nie odbierze.
    Ja kiedyś byłam zaręczona ale po zaręczynach zaczęły dziać się złe rzeczy. Wystarczyło, ze były raz podniósł na mnie rękę i się pożegnałam z nim. Wtedy wiedziałam, że chce pokazać kto tu rządzi i że po ślubie byłabym traktowana jak jego własność, jak jakiś przedmiot. Z moim facetem dogadujemy się bez słów. Czasem są drobne spięcia, jak u każdego, kto ma wspólne problemy. Ale on to jest cudowny człowiek (tfu tfu żeby nie zapeszać) nawet kiedy boli mnie głowa a mu nie powiem to robi dziwną minę i twierdzi, ze powinien wiedzieć to wtedy on zrobiłby coś za mnie a ja powinnam odpocząć.
    I dlatego my z moim nie chcemy ślubu. W około same rozwody, kłótnie małżeńskie, nawet w śród naszych znajomych. I zawsze na gorsze zmienia się po ślubie. My doszliśmy do wniosku, ze po co psuć coś co jest dobre.

    Agnesia lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Mordeczko uważasz że po podniesieniu ręki na kobietę jest jeszcze jakaś przyszłość związku?
    Wybacz kochana nie doczytałam tego :( :* Poprawiłam się
    pewnie że się nie zgadzam na takie traktowanie

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Trzepnął... to nie jakies uderzenie, nie bolało. ;( ehhh nie bedzie przyszłości... człowiek biorąc ślub nie myśli, że się to rozpadnie.... masakra czuje sie dzisiaj jak gówno ... a takie powodzenie miałam ... ;(
    Inaa to on powinien się czuć jak gówno. Teraz nie bolało, następnym razem zaboli :/ Nikt nie układa sobie życia i nie myśli że za kilka lat się wszystko rozpadnie ale tak to już jest. Porozmawiaj z nim i albo uda się na leczenie u specjalisty (może też być wspólna terapia) albo odejdź.
    http://bip.gliwice.eu/strona=10351

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 12:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa masz tutaj więcej ośrodków:
    http://slaska.policja.gov.pl/kat/prewencja/gdzie-szukac-pomocy/126682,Przemoc-w-rodzinie.html

    Duzo takich ośrodków daje chronienie za pomoc socjalną (sprzatanie, gotowanie drobne roboty) :) powodzenia i mam nadzieję że coś zdziałasz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 12:18

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za informacje kochane... juz czytam i działam... na prawde .. co ja bym bez was zrobiła !!! :* ! Dziękuję !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę że działasz:) !! Dasz radę!!! Wierzę

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa zrób coś kochana dla siebie i chociaż raz bądź konsekwentna, może wtedy się opamieta i ogarnie... długo jesteście małżeństwem?
    Mój też nie jest ideałem, wraca z pracy i potrafi położyć się od razu spać i tak do rana, zero rozmowy, miłości, czułości i jakiejkolwiek bliskości.
    Baaaaardzo często podnosi na mnie głos, taką ma nerwową naturę, ale nigdy w życiu by mnie nie uderzył.
    Przeszkadza mi jego agresja i ciągłe nerwy ale wiem że mnie kocha i wiele dla mnie zrobi...

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przemoc niestety z miłością nie ma nic wspólnego i tak jak dziewczyny piszą nie wiadomo co zrobi następnym razem. Trzymam za Ciebie kciuki inaa!

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny kiedyś pisałam, ze od tego cyklu zaczynam z ziółkami. Chyba baby chciała relacje. Więc tak: jestem po trzech działeczkach ziółek :D Robię się po nich senna i tyle. Dziewczyny na tematach zielarskich pisały o bólach, rwących jajnikach itd. Ja nie odczuwam nic. Mój stwierdził, że pachną jak siuśki ale jemu też posmakowały, choć nie chce się do tego przyznać. Wieczorem jak robię ziółka to on chce herbatę ale ziółka ode mnie podpija i mówi, ze dlatego żeby nie czuć tak bardzo ich zapachu :) hehe

    Shibuya, baby1991 lubią tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co za ziółka pijesz i na co one są?

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zioła ojca Sroki mieszanka nr 3 na poprawę pracy jajników, owulacje i niepękające pęcherzyki. Do tego wiesiołek do owu., wit. b6, b12, e, c, mg, soja 3-7 dc, folik
    sie naszprycuje az sie zaswiece w końcu :D

    Agnesia, Shibuya lubią tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ci lekarze są beznadziejni,właśnie mój wraca od lekarza,wystal się w kilometrowych kolejakach i lekarz przepisał mu uwagaa: ibuprom i cos tam jeszcze hahaha ale tyle ze ma zwolnienie do czwartku to będzie ze mną w domku i możemy się bez obaw starać w tym miesiącu:)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby no to na pewno na 1 <3 się nie zakończy :)

    baby1991 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jak się nachylę to mnie rwie w lewym jajniki ;/ no i oczywiście piersi kują od strony sutków

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Rybki.Inna co za menda społeczna,jak ja bym go trzepla to nie wyszedlby z podziwu do konca zycia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 13:26

    Aganeska lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie coś kłuje podbrzusze dzisiaj, cycki mnie bolą, czuję się jakby mnie coś brało, mam wrażenie że dosłownie wszystko mnie boli...

    dziwne to wszystko czuję się dzisiaj taka byle jaka

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna uciekaj od niego to nie facet tylko damski bokser z niego dupek:/
    3maj się mocno :*
    Ja mam wizytę na 10tego wiec pewnie będę mieć robione USG :))

    Agnesia, Aganeska lubią tę wiadomość

    201510287051.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ