X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zakupiłam sobie wiesiołek oeparol femina tak dodatkowo do kwasu foliowego a co mi tam :) dla dzidzi wszystko się zrobi :)

    201601307246.png
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acha ja natomiast biore jak na razie tylko kwas foliowy

    <3 1 cykl starań <3
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kwas biorę już od listopada jak nie wcześniej , ale postanowiłam jeszcze wiesiołek brać

    201601307246.png
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na co ten wiesiołek? jak się go bierze? to sa jakieś ziółka? :)

    <3 1 cykl starań <3
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesiołek jest na poprawę śluzu tak mi się wydaję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 19:51

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesiołek to też niezbędne witaminy i kwasy takie jak omega3 i omega6 , dobrze wplywa na wlosy skore , dziala na prawidolwe funkcjonowanie organizmu itd itd generalnie zaleca się go brać kobietom w ciazy lub tym starajacym sie

    201601307246.png
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acha....

    <3 1 cykl starań <3
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wiesiolek akurat mam w kapsułkach

    201601307246.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dokładnie olej z wiesiołka takiej rośliny. Poprawia śluz. Ja go biorę pierwszy cykl. Bierze się go do owulacji od 1dc.
    Siemie lniane niby jest lepsze ale dla niektórych wystarczy wiesiołek. Ja nie miałam problemów ze śluzem ale zaczęłam brać. Siemienia nie biorę bo mam odraze do niego.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to chyba pomyśle o tym wiesiołku :)

    <3 1 cykl starań <3
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0292 wrote:
    ooo to chyba pomyśle o tym wiesiołku :)

    Na pewno nie zaszkodzi :)

    201601307246.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 17:54

    AlaMat lubi tę wiadomość

    cl2sjfv.png
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki na wytłumaczenie :) już wiem o co chodzi ;)

    <3 1 cykl starań <3
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlaMat wrote:
    wiesiołek to też niezbędne witaminy i kwasy takie jak omega3 i omega6 , dobrze wplywa na wlosy skore , dziala na prawidolwe funkcjonowanie organizmu itd itd generalnie zaleca się go brać kobietom w ciazy lub tym starajacym sie

    ooo a tego o omega3 i 6 nie doczytałam ale dobrze wiedzieć. Mi cerę poprawiła witamina E, od niedawna dołączyłam ją do codziennych narkołyków :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    ooo a tego o omega3 i 6 nie doczytałam ale dobrze wiedzieć. Mi cerę poprawiła witamina E, od niedawna dołączyłam ją do codziennych narkołyków :)

    Ja biorę wiesiołek z oeparol femina i tam jest wypisane ,że zawiera między innymi kwasy omega3 i omega 6 , zobaczymy jakie będa po nim efekty dziś dopiero łykłam pierwszą kapsułkę .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 20:04

    201601307246.png
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlaMat a jak się czujesz? masz jakieś podejrzane objawy czy coś ?

    AlaMat lubi tę wiadomość

    <3 1 cykl starań <3
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0292 wrote:
    AlaMat a jak się czujesz? masz jakieś podejrzane objawy czy coś ?

    narazie jak nigdy przed @ mam wilgotno i jest on gęsty i kremowy no i od 3 dni nie mogę spać w nocy ale nie wiem czy to ma coś wspólnego a tak to totalnie nic nawet nie wyszły mi pryszcze gdzie zawsze to była u mnie norma a tak to wszystko ok czuję się dobrze i żadnych podejrzeń nie mam , zobaczymy w czwartek czy przyjdzie @

    201601307246.png
  • Charlottka_93 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam własnie o tym wiesiołku, super sprawa. Musze go poszukac tutaj jakos w Anglii a jak nie to poprosze żeby mi ktoś wysłał :))
    Dziewczynki a powiedzcie mi czy któraś z Was ma moze problemy z tarczycą??

    Ja od 2 lat lecze się na niedoczynnośc tarczycy i hashimoto. U mnie to rodzinna choroba od strony mojej mamy wszystkie kobiety chorują. Wiem że mogę przez to miec utrudnione zajscie w ciążę. staram się niedobierac tego specjalnie jakoś do głowy, bo przeciez cuda sie zdarzają ;) ale jednak to gdzies tam siedzi w mojej podswiadomości i gryzie mnie od środka..
    A do tego wszystkiego w wieku 14 lat zachorowałam na ZZSK i brałam leki które mogły powodować osłabienie płodnosci i mam chyba jakąs trochę traumę przez to. Pamiętam jak sie zaparłam że nie wezme tych leków i płakałam cały tydzień jak mi je kazali brać.

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlottka_93 wrote:
    czytałam własnie o tym wiesiołku, super sprawa. Musze go poszukac tutaj jakos w Anglii a jak nie to poprosze żeby mi ktoś wysłał :))
    Dziewczynki a powiedzcie mi czy któraś z Was ma moze problemy z tarczycą??

    Ja od 2 lat lecze się na niedoczynnośc tarczycy i hashimoto. U mnie to rodzinna choroba od strony mojej mamy wszystkie kobiety chorują. Wiem że mogę przez to miec utrudnione zajscie w ciążę. staram się niedobierac tego specjalnie jakoś do głowy, bo przeciez cuda sie zdarzają ;) ale jednak to gdzies tam siedzi w mojej podswiadomości i gryzie mnie od środka..
    A do tego wszystkiego w wieku 14 lat zachorowałam na ZZSK i brałam leki które mogły powodować osłabienie płodnosci i mam chyba jakąs trochę traumę przez to. Pamiętam jak sie zaparłam że nie wezme tych leków i płakałam cały tydzień jak mi je kazali brać.

    Ja choruję na niedoczynność ... tzn na początku miałam dużą nadczynność i Gravesa bassedowa po jodzie radioaktywnym spadło mi do niedoczynności teraz za pomocą euthyroxu unormowaliśmy tarczycę do 1,2 więc wynik super i zielone światełko od endokrynologa by starac się nad dzidziusiem :)
    Ale jakoś totalnie nie myślę nad tym ,że choruję na tarczycę i ,że może to być utrudnienie do zajścia w ciążę totalnie zero kompletnie o tym nie myślę chyba nawet nie dopuszczam takiej myśli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 20:13

    201601307246.png
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlottka ja nie mam problemów z tarczyca także za dużo się nie wypowiem w tym temacie :/

    AlaMat acha ja tez właśnie mam sporo teo sluzu kremowego i jak nigdy piersi szaleją bola sa ciężkie jak przed @ ale od jakiegoś czasu kuja mnie od sutkow, od pach no i czasami szypia wokół sutka, nigdy czegos takiego nie miałam

    AlaMat lubi tę wiadomość

    <3 1 cykl starań <3
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ