X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1001

    Wysłany: 2 marca 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, warto zainwestować w termometr co pokazuje do 2 miejsc po przecinku. Kosztuje 14 czy 15 zł nazywa się microlife i jest super. Dają go na naukach przedmałżeńskich hihi ;) Szczerze mówiąc to polubiłam ten rytuałał przebudzania się i mierzenia. Zwłaszcza w oczekiwaniu na owu a potem patrzeniu jak tempka rośnie. A jak ma przyjść @ to spada więc smuteczek rozłożony w czasie ;) Mąż z ciekawości patrzy ze mną na tempke, obeznany ;)


    Powodzenia ;)

    arturowa, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 3 marca 2015, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:47

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 3 marca 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje w piątek, trochę za wcześnie ale liczę, że będzie cień cienia i piękny prezent na dzień kobiet!!! :)

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 marca 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlaMat wrote:
    Ja mam w telefonie fajną aplikację "mój kalendarzyk" i sprawdzałam z testami owulacyjnymi to tak jak kalendarzyk wyliczy owu tak też jest
    jak się nazywa ta aplikacja? :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobity ale dajecie czadu jeden dzień tyle stron ciężko mi was nadrobić :P

    1.Mąż nie mąż jak podniósł rękę to nawet nie facet..
    2.Duphaston biore ja na regulowanie w 20dc zaczynam a owulacje mam 21dc jak w zegarku bo cykle mam 34dniowe ale po poronieniu samoistnym dała mi żeby w razie co jak zajde miala ładny progesteron bo przez niego chyba mi się ostatnio nie udało..
    3.termometra nie miałam nigdy i chyba się puki co nie przekonam narazie testy mam ale jak się może nie będzie udawać to może zaczne mierzyć a wtedy powrócę do was z zapytaniem jak co i jaki :D
    4.aplikacja ja mam "twój kalendarzyk" tak wpisuje w sklep play :) naprawde się sprawdza jestem zadowolona z niego..
    5.co do tego ovufriend też dziwe wpisuje że test pozytywny owulacji ale on nie wykrywa..


    Dziś u mnie zamieć śnieżna a było już wiosennie,nie dobrze.. czego się spodziewacie na dzień kobiet? Bo to już w niedziele :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze trafiła mi się nowa strona haha :)

  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owulację Ci OF wykryje jak będą 3 dni wyższe temperatury niż w pierwszej fazie :)

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko ta apka ma wygląd takiego kalendarza książkowego z białym kwiatuszkiem. Ala rzadko tam coś wpisuję. Wcześniej miałam podobną ale owu zawsze mi na 14 dc wyznaczało bez względu na temperatury. I sa rozbierzności między OF a kalendarzykiem w tel.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny.
    tak na dzień kobiet dwie kreseczki to byłby niesamowity prezent.:)


    a ja dzisiaj źle się czuje... chyba mnie cos bierze..:( jakieś choróbsko ;( wszystko mnie boli nie mam siły nic robić nawet zmywałam z przerwami bo nie miałam siły ustać a i w nocy źle spałam piersi mnie bolały nie mogłam przez nie spać kręciłam się w to i spowrotem, a teraz mnie wszystko boli.....:( chyba nie długo się zdrzemnę może mi trochę przejdzie jak wstanę...

    <3 1 cykl starań <3
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety popsuł mi się tablet wczoraj blee i muszę korzystać z tel. Czego bardzo nie lubię ale może dziś mój dobry mąż popatrzy co go boli i uda się naprawić
    U mnie dziś deszczowo okropnie podobno tez zapowiadają śnieg blee
    Ostatnio nie mogę w nocy spać :/ śnią mi się jakieś głupoty... co to jest?
    AA tez mam taka aplikacje kalendarzy w tel super jest i korzystałam z niej :))
    Aganeska tak ta aplikacja ma wygląd książki z białym kwiatuszkiem

    201510287051.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki:) mi się dzisiaj nic nie chce chyba ze względu na pogodę która jest :/
    U mnie znów się ujawniły bóle głowy.
    Dwa dni przed wizytą chyba zrobię progesteron :) a do czego służy prolaktyna ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ściągnę sobie tą aplikację w takim razie jak ją tak chwalicie :)

    Ania0292 - wczoraj miałam identycznie! Wracałam z pracy do domu i wszystko mnie bolało, łamały mnie kości, głowa mnie bolała, cycki i byłam przekonana, że coś mnie bierze a dzisiaj cisza został tylko ból cycków..
    też w nocy źle spałam było mi zimno i gorąco na przemian i jakieś głupoty mi się śniły.

    może coś u nas zafasolkowało? czytałam, że pierwsze objawy ciąży mogą być podobne do grypy... JEZU, BYŁABYM PRZESZCZĘŚLIWA!!! :)

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;)
    Co do termomentrów to tak jak moje poprzedniczki napisały warto zainwestować bo rtęciowy niby ok ale nie jest miarodajny tak do końca jak te z 2 miejscami po przecinku owulacyjne , Ja mam ten microlife i jest super ! ;) mierzy krotko i dokladnie , przede wszystkim mierzcie o stałej porze !
    Mordeczko dokladnie nie wiem ale prolaktyna to w cycuchach coś ...
    aniacicha Ja też mam sny dziwne ostatnio ... takze spokojnie haha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale nieeeeee, nie nakręcam się... zwariować można :D

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya wrote:
    Ściągnę sobie tą aplikację w takim razie jak ją tak chwalicie :)

    Ania0292 - wczoraj miałam identycznie! Wracałam z pracy do domu i wszystko mnie bolało, łamały mnie kości, głowa mnie bolała, cycki i byłam przekonana, że coś mnie bierze a dzisiaj cisza został tylko ból cycków..
    też w nocy źle spałam było mi zimno i gorąco na przemian i jakieś głupoty mi się śniły.

    może coś u nas zafasolkowało? czytałam, że pierwsze objawy ciąży mogą być podobne do grypy... JEZU, BYŁABYM PRZESZCZĘŚLIWA!!! :)
    kochana nie nakręcaj się przez takie coś bo wlasnie czytanie takich pierdół internetowych to najbardziej wkręca sie w głowe i potem nie daj boze rozczarowanie a na co to komu , czekać cierpliwie i zająć sie najlepiej czyms innym a czas zleci a potem || krechy ; D

    Shibuya lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że nie ma co się nakręcać :) Będzie co ma być

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokladnie , zrobiłaś juz co mogłaś z męzem a teraz wszystko w rekach Boga ; D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    no dokladnie , zrobiłaś juz co mogłaś z męzem a teraz wszystko w rekach Boga ; D
    a to jest odpowiedź do mnie ?
    Jeśli tak to nie wiem czy z mężem jest wszystko ok przed moją wizytą jeszcze będzie robił badanie nasienia i posiew :)
    No i później pora na mnie z badaniami sprawdzeniem czy jest wszystko w porządku w moim organizmem :)
    Nastawiam się optymistycznie na to wszystko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 09:59

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli okaze sie,ze nie wyszlo to kupuje ten termometr :) namowilyscie mnie :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    201601307246.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde dziewczynki wiem.. ja to wszystko wiem - aleeeee i tak nie mogę przestać o tym myśleć :P
    nie wiem co bym musiała robić, żeby nie myśleć - chyba całe dnie i noce przesypiać :P
    ale kto jak kto, ale wy chyba wiecie to najlepiej :P
    może macie jakieś sposoby, żeby o tym nie myśleć? :)

    km5s8ribzosjb8kh.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ