X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona super że nie jestem sama z tymi snami:)
    Shibuya dobrze cie rozumiem bo też wariowałam tydzień temu
    I tak jak znalazłam sobie zajęcie jakieś to wcale nie zapominałam o tym

    Shibuya lubi tę wiadomość

    201510287051.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo to ciężko Ja wiem ale jakoś trzeba zmyć te mysli z głowy ... nie wiem isc na zakupy hahaha kupic sobie cos i pozachwycac sie tym ;p czasami na mnie działało ;p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh, pozostaje tylko mieć nadzieję, że się udało i tak nic nie przyspieszę :P
    co prawda jak sobie o tym pogadam, ponarzekam i trochę się ponakręcam to chyba mi jakoś lżej :D

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w pracy i mam mały przestój i mi się nudzi, więc nie da się zająć czymś innym :P po pracy to luz, zawsze znajdę sobie jakieś zajęcie, ale w pracy to MA-SA-KRA :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 10:55

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya ja po tej jednej kresce wrzuciłam na luz :) nie mam w domu więcej testów i tak, do apteki się nie wybieram a nawet jakbym miałam to rano od razu idę szybko siku i już sobie odpuszczam jeden dzień testowania ;)

    ja jestem dzisiaj pierwszy dzień bez dupka, wredota jak przybędzie to pewnie dopiero około soboty więc się nie testuję specjalnie żeby nie widzieć I kreski.

    Mordecza prolaktyna reguluje pracę innych gruczołów w organizmie i dopowiada m.in. za pracę jajników. Jeżeli jest jej za dużo (rzadziej za mało) może blokować owulację. Ja przy zbyt wysokiej prolaktynie w ogóle nie miesiączkowałam, nawet nie to że miałam cykle bezowulacyjne ale w ogóle nie miałam @. na zbicie prolaktyny bierze się np. bromergon o którym kobietki często tu piszą.

    powiem Wam kochane że ostatnio nic tylko bym spałam :) dzisiaj w nocy przespałam 9h co jak na mnie jest mega wyczynem a teraz siedzę i piję kawusię ale nie wiem czy nie wrócę do łóżka na drzemkę ;)

  • Hanny Koleżanka
    Postów: 36 4

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczęta widzę że wy tu na bieżąco coś nowego pewnie nie zdążę was nadrobić ale postaram się teraz co nie co napisać.

    relgh3718ljgdbrz.png
    2688bda2d7e2c5d0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze co do poprawy śluzu to ja polecam siemie. Jest dla niektórych niesmaczne i trzeba je parzyć a z wiesiołkiem wystarczy zażyć tylko tabletkę, ale jak ja próbowałam brać wiesiołka od początku cyklu to miałam dłuższe i boleśniejsze @. słyszałam, że może właśnie powodować skurcze dlatego się go po owulce nie bierze. No u mnie powodował i to dość silne :/

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hanny powiedz co sie z Toba dzialo?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po lnie mialam straszne wzdęcia za to po wiesiolku nic mi nie jest.
    Tez mam dziwne sny dziewczyny, takie glupoty mi sie śnią ze nie wiem:)
    Az wstyd pisac ale dopiero wstalam.

  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nadrobiłam ale tak produkujecie że szok. :-) Mogę się jedynie pochwalić że mój pęcherzyk pękł na pewno, wczoraj byłam u lekarza. Teraz tylko czekać. :-) nie długo do pracy ehh.. nie lubię tej zmiany..

    AlaMat, Shibuya, aniacicha, snowhite, ZakręconaOna, Aganeska lubią tę wiadomość

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia2806 wrote:
    Hej, nadrobiłam ale tak produkujecie że szok. :-) Mogę się jedynie pochwalić że mój pęcherzyk pękł na pewno, wczoraj byłam u lekarza. Teraz tylko czekać. :-) nie długo do pracy ehh.. nie lubię tej zmiany..


    Kurcze no dokładnie ciężko nadąrzyć ;)

    201601307246.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wstałam że zalał mnie potok śluzu z krwią. Chyba @ sie rozkręca! :) na całe szczęście będę w końcu mogła działać:D

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesia a już myślałam że fasolka Ci w brzuchu rośnie:)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Agniesia a już myślałam że fasolka Ci w brzuchu rośnie:)
    Będzie rosła w marcu ale pod koniec ;D w tym cyklu nic nie badam! tylko serduszkuje co 2-3dni ! :D

    Shibuya, snowhite lubią tę wiadomość

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam taki zamiar :) :D

    Agnesia lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam wzdęcia non stop od początku roku, cały czas mi się odbija - uciążliwe to jest ale do tej pory nie wpadłam na to co to może być...

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya wrote:
    ja mam wzdęcia non stop od początku roku, cały czas mi się odbija - uciążliwe to jest ale do tej pory nie wpadłam na to co to może być...
    Ja też nie wpadłam aż zapomniałam jednego dnia wypić len i nic mi nie było. Ja brdzo lubie len ale nie służy mi niestety:)

  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde tylko ja nic nie piję takiego :P
    jedyne co się zmieniło, to od nowego roku biorę kwas foliowy, ale to chyba niemożliwe żeby mi się odbijało całymi dniami po nim :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 12:26

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiem Wam ,że za dwa dni ma przyjść @ a ja w ogóle nic nie czuję . Zero wyprysków na twarzy , które zawsze zapowiadały mi @ , nie pobolewa mnie brzuch ani jajniki hmmm ...

    201601307246.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :)

    AlaMat lubi tę wiadomość

    3jvzp07w7jmagt8p.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ