Forum Starając się - ogólne Modlitwa
Odpowiedz

Modlitwa

Oceń ten wątek:
 • mar Autorytet
  Postów: 1417 1839

  Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  http://www.ojciecjohnbashobora.pl/?rekolekcje,5  9-12.07 - Licheń - Rekolekcje uzdrowienia dla małżeństw, które pragną potomstwa
  uzdrowiciel o. Bashobora

 • vanessa Autorytet
  Postów: 3207 1962

  Wysłany: 2 maja 2015, 14:31

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  mar wrote:
  uzdrowiciel o. Bashobora
  Dla sprostowania to nie jest uzdrowiciel tylko modli sie o uzdrowienie i bardzo często dzięki jego modlitwie człowiek otrzymuje od Boga dar uzdrowienia :)
  Pisze bo to zasadnicza różnica :)

  Summerka lubi tę wiadomość

  7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

  201701271765.png

  (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ