X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Modlitwa
Odpowiedz

Modlitwa

Oceń ten wątek:
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 6 lutego 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    Wiecie co dziś mi przyszło do głowy....dziś w czasie odmawiania Nowenny Pompejańskiej pomyślałam sobie, że całe to moje planowanie ciąży zaczęłam zupełnie nie tak jak powinnam. Zamiast łykać castagnusa i popijać wiesiołka, mierzyć stopnie Celsjusza, oglądać śluz i przeżywać każde moim zdaniem odchylenie trzeba było od razu zacząć się modlić. Nie tylko o ciążę, ale po prostu. Tyle mi to dało siły i nadziei.. tyle pozytywnej energii... żadne ziółka, witaminki na wzmocnienie ani hormony na wyregulowanie nie dały mi tle nadziei co ta modlitwa. Teraz umiem się nawet pogodzić z tym, że w tym cyklu znów może nie zobaczę tych 2 kresek.. tyle wspaniałego życia przed nami.. może nie dziś, może nie za miesiąc.. ale kiedyś czeka nas jeszcze tyle szczęścia. Po prostu teraz to widzę:)

    Zazdroszczę

    zoe31, KASIKK lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 6 lutego 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś 13-ty dzień Nowenny Pompejańskiej. Od początku odmawiania pojawiają się drobne korzyści finansowe (a szczerze powiem, ze ostatnio u nas troche sie pogorszyła sytuacja, dlatego to wsparcie jest dla mnie bardzo ważne) a poza tym sprawa najważniejsza - dzisiaj dowiedziałam się, ze w marcu rusza na śląsku leczenie metogą BEFT. Czekałam na to, bo chciałam uchronić siebie przed kolejną operacją, leczeniem konwencjonalnym i rozłąką z córeczką. Siła NP jest przeogromna. Bałam się jak wiele innych osób, ze nie wytrwam, długo czaiłam się spogladając na karteczkę z "instrukcją". Teraz już wiem, że podstawa to modlitwa. Znalazłam się przed najtrudniejszą decyzją w życiu, zaczęłam NP i zawierzyałam wszystkie moje problemy i rozterki Matce Bożej, ufając, ze wskaże mi drogę, którą mam pójść. Wspomniane przez Was słowa : "Ty się tym zajmij" pomogły mi bezgranicznie zaufać i czekać. Jestem szczęśliwa, wiem, że będzie dobrze, wyzdrowieję i zostanę może jeszcze kiedyś po raz drugi mamą :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 23:33

    kita, KASIKK lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak Wam idzie?? Ja dzisiaj 7 dzien nowenny do sw. Rity i 20 nowenny Pompejanskiej idzie coraz lepiej i nawet male pozytywy sie pojawiaja ;)

    ewwiel lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kita, Ewwiel piękne świadectwa. Ja po moim ostatnim buncie na Boga wracam na właściwe tory.
    Chcę zaufać i nie trapić się przyszłością. Z resztą nigdy nie wiadomo ile nam tej przyszłości zostało. Nie mogę zmarnować życia na zatruwanie się pytaniem dlaczego ja?!
    Będę chodzić do lekarza, szukać sposobów, ale przede wszystkim modlitwa i zawierzenie, bez tego nic nie zdziałam

    ewwiel, Anulkaa lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 28. Dzień, 5. Nowenny:)

    ewwiel lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 9 lutego 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, zaczynam dzisiaj Tajemnicę szczęścia :)

    ewwiel lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 9 lutego 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee powodzenia.

    Yousee lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj 10 dzien nowenny, modlitwa bardzo pomaga, daje sile, tylko co zrobic gdy przychodzą dni totalnej utraty nadzieji? Jak sie modlić i wierzyć skoro coś z tylu głowy podpowiada że i tak nigdy sie nie uda. Mam pierwszy kryzys odkąd odmawiam NP, chce wytrwać ale z drugiej strony czy to ma sens?!!!

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 lutego 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Kochane, zaczynam dzisiaj Tajemnicę szczęścia :)

    Powodzenia, ja nie wytrwałam, ale jeszcze raz spróbuje kiedyś;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiak wrote:
    Ja mam dzisiaj 10 dzien nowenny, modlitwa bardzo pomaga, daje sile, tylko co zrobic gdy przychodzą dni totalnej utraty nadzieji? Jak sie modlić i wierzyć skoro coś z tylu głowy podpowiada że i tak nigdy sie nie uda. Mam pierwszy kryzys odkąd odmawiam NP, chce wytrwać ale z drugiej strony czy to ma sens?!!!
    W takim razie polecam ten filmik:
    https://www.youtube.com/watch?v=LZRg68C7b6g

    Mam nadzieję, że pomoże Ci odzyskać nadzieję :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie same cuda się dzieją ostatnio. W sobotę bylam z przyjaciółą u naprotechnolożki, bo bylam ciekawa ci ona powie na mogą sytuację. Poza tym, że utwierdzila mnie w przekonaniu co do podjętej decyzji w sprawie tarczycy, to pochwaliła mnie za dobre suplementowanie się i leczenie ziołami, kazala tak dalej. A na koniec na usg zobaczyła, ze miałam owulacje z prawego jajnika, który do tej pory nie "dzialal" a przy nim jest drozny jajowod (lewy mam niedrozny) :-) Miałam ochotę ją wysciskac ze te usg. Wracając zrobiłam badanie progresteronu, które lekarka zaleciła. Mąż odebrał mi dzisiaj wynik z soboty... W tamtym roku badałam progesteron 7 razy. Najgorszy wynik to 2,1 a najlepszy to 17,65. A mój dzisiejszy to 34,85. Jak spojrzałam na kartkę to aż mi się w glowie zakręciło. Nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać ze szczęścia :-D wiec nie dość ze owulacja, to jeszcze piękny progesteron.
    Ale żeby nie było tak różowo, to u mnie też pojawiają się czasem ciężkie noce. Czasami też walczę ze snem, żeby dokończyć nowennę... Ale ten wewnętrzny spokój jest niezastąpiony. Dobrej i spokojnej nocy :-)

    Yousee lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 17 lutego 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel, tak bardzo się cieszę, że wszystko się układa :)
    Masz rację - wewnętrzny spokój jet niezastąpiony :)

    ewwiel lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 18 lutego 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel wrote:
    W takim razie polecam ten filmik:
    https://www.youtube.com/watch?v=LZRg68C7b6g

    Mam nadzieję, że pomoże Ci odzyskać nadzieję :-)
    Ewwiel dziękuję Ci za to świadectwo, teraz już wiem skąd moje wątpliwości w powodzenie nowenny. Na szczęście mimo ogromnego kryzysu nie przestałam się modlić.

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 30 dzien NP i sie dziwie ze daje rade zazwyczaj szybko rezygnowalam a tu prosze juz wiem ze na pewno zaczne druga:)

    ewwiel lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 22 lutego 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 13 dzień Nowenny Pompejskiej, z początku nie mogłam ogarnąć tego wszystkiego, teraz idzie mi znacznie sprawniej. Odzyskałam chodź trochę spokoju.
    Ostatnio byłam u lekarza dowiedziałam się że mam torbiel dostałam leki na wchłonięcie i następny cykl stoi pod znakiem zapytania. Jednak nie dopuszczam innej myśli niż taka że musi być dobrze. Jak wyszłam byłam trochę przybita ale czułam potrzebę modlitwy a nigdy tak nie miałam.

    Życzę Wszystkim wytrwałości :-)

    Yousee lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 17 dzień NP. Pierwszy raz ją odmawiam i jestem zachwycona ! Wydaje mi się że będę często wracała to tej modlitwy w przyszłości.

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś nie lubiłam modlić się na różańcu, teraz nie potrafię przestać.

    zoe31, czekolada, nataliano, vanessa lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje kochane! Wymodliłam chyba powrót męża do domu, miało go nie być 5 tygodni... w tym cyklu nie wyszło... kolejny stracony.. byłam w dołku!! a tu taka niespodzianka!! Matka Boska mi go zawróciła :) Maryja cały czas jest przy mnie...! Nie wolno wątpić!

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 lutego 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wątpię tylko dzisiaj dołek bo mamcia trafiła do szpitala ale to mnie jeszcze mocniej skłoniło ku modlitwie i Matce Bożej wiem że jest przy mnie i mnie wspiera. Mimo wszystko jednak popłakałam dzisiaj chwilę ale modlitwa pomogła i przyniosła ukojenie.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspieram.

‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ