Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 16:56

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A oglądałyście "Niebo istnieje naprawdę" i "October Baby" ?
    też polecam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2014, 14:12

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 16:56

    monia91 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa ja chciałam go kupić, ale niestety nie było w żadnej aptece w której byłam.

    Buziulka nie ? ;>

    20140607580117.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 16:56

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W aptece internetowej jest dużo tańszy. :)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "niebo istnieje naprawę" jest o chłopcu, który był w niebie i opowiada co tam widział..
    a "october baby" jest o dziewczynie, która urodziła się po nieudanej próbie aborcji.

    Z zapartym tchem oglądałam :)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obejrze :)

    Jejku jak mi się chce spać :/

    20140607580117.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 16:56

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie się chce spać i mi tak dziwnie na twarzy gorąco :P
    Jak otwieram okno to znów mi za zimno i bądź tu mądry :P

    "Dziennik Nimfomanki" też jest fajny :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2014, 14:32

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh :P

    Buziulka ja to się moge położyć i zdrzemnąc a Ty musisz się nudzić w pracy :P

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evaa infolic juz kiedyś piłam przestałam ale znów zaczynam, mnie polecił lekarz ale to teraz takie trendy więc co 2 poleca:)nic szczególnego nie czułam ale bede znów pić zeby miec czyste sumienie:):)
    ... wczoraj zamówiłam na nowo na mies schodza 3 opakowania u mnie a aptece 55 zł kosztuje jedno, w aptekarni na necie 29 zł zamówiłam 3 op, więc 5o zł w kieszeni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evaa ja piłam i w drugim cyklu zaszłam, ginka mówiła, że przynajmniej połowa kobiet do niej wraca, mówiąc, że zaciążyły do 3 miesiąca stosowania... więc coś w tym chyba jest...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2014, 14:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja muszę siedzieć jeszcze niecałą godzinke :P
    i czeka mnie robienie schabowych :P
    Eh :D
    Życie baby :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka a Ty masz zamiar rozpocząć za jakiś czas starania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia co z moimi staraniami teraz...
    Muszę najpierw stanąć dobrze na nogi bo na pomoc rodziców nie mam już co liczyć...
    Mam jeszcze 2 opakowania tabsów a potem zobaczymy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się właśnie zastanawiałam już jakiś czas temu co z Twoimi staraniami... :) Myślałam, że musisz po prostu odczekać swoje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No odczekać też. Mi ginekolog powiedziała, że dobrze by było zrobić sobie rok przerwy. Tabsów mam na 2 cykle wiec po nowym roku je skończę i odstawię.
    I zobaczymy :)

    A póki co będę Was dopingować bardzo :D

    http://repostuj.pl/img/106288/jak-kroic-pizze/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2014, 15:14

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 17 listopada 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zadam głupie pytanie :P a co to jest ten inofolic? na co on jest?

    Buziulka a czemu aż rok przerwy? czemu tak długo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2014, 16:31

    km5sio4phkxiw92p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że to jest jakby lepszy kwas foliowy

‹‹ 281 282 283 284 285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ