X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Nie mówcie o zakończeniu, mi jeszcze jakieś 80-90 min zostało:P
    Ok :D
    to oglądaj :D


  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra :)
    Buzik to na prv mi napisz :D

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Mona wy mogłyście stwierdzać że nie potrafimy czytać ze zrozumieniem, że nic o zyciu nie wiemy, że jesteśmy frustratkami, że ja na pewno z załamaniem nerwowym skończę i że mój związek na pewno jest chujowy. Razem z Sigmą już się popisałyscie kulturą osobistą i to o wiele bardziej niż przyszła mama w cytowanej przez ciebie wypowiedzi. Więc daruj sobie, daj ludziom święty spokój. Znajdź sobie lepsze zajęcie, nie wiem napij się czy stwórz listę POZYTYWÓW negatywnego testu.
    Przepraszam Cię, ale tam nikt nikogo nie wyzywał od Garkotłuków itp. i nie kazał spierdalać.
    Kochana, nikt nie atakował twojego związku tylko stwierdził, że jest on krótki. A czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, no ale to już nie moja wina.
    Jeżeli ubliżanie komuś słowami powszechnie uznanymi za obraźliwe wg ciebie jest ok, no to cóż ja moge na to poradzić.
    Pozdrawiam cieplutko sympatyczne kobietki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    To koleżanko dałaś popis kulturą osobistą.
    słuchaj mona M...wielka sądowniczko...zanim popisałam sie kultura osobistą, napisałam swoje zdanie przyzwoicie, kulturalnie i nikogo nie urażając jak to robię od dłuższefo czasu ....niestety banda kolezaneczek forum pt" lista pozytywów bez ciąży" zdażyła mnie ocenić, osadzić moje podejście do sprawy oraz myślenie...bojkotując mój całkowicie spokojy post, poczytaj na 1 stronie jest jak tak już wszystko śledzisz skrupulatnie!!!!
    kto tu pierwszy okazał kulturę , odpisując, ze mam pewnie 30 lat i obudziłam sie po 30 latach imprezowania, że chcę zostać mamusią...ot wyrwane cytaty...
    biorąc z was przykład napisałam to co napisałam i nikomu tłumaczyć się nie muszę,

    pisałyście podobne rzeczy tylko ubierając w piękne słowka- kulturalne pewnie wg Ciebie.

    popis dały koleżaneczki, które za wszelką cenę chciały udowodnć to co chciały...
    jestem kulturalna dla tych, którzy na to zasługują, tyle w temacie, żegnam:):)

    futuremama, Buziulka, D., monia91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze jedno, tutaj na tym forum zdążyłyśmy się zaprzyjaźnić, rozmawiamy o rodzinach, codziennych sprawach, męzach, pracy...zyciu, które wy nie rozumiece, gdyż nie dałyscie nam możliwości wypowiedziec się o waszej liście...więc nie zasmiecaj nam naszego watku bo juz na to ochoty nie mamy, pewnie zaraz w pracy zabieramy się za 2 kawkę, buziulka na busa ciśnie po pracy albo do rodziców, eva pewnie piecze ciasto, monia gotuje obiad dla męża....nie mamy czsu i ochoty na Twoje wspominki,

    równiez pozdrawiamy serdecznie i ciepło:):)

    monia91, Buziulka, futuremama, D., MaDalenkA lubią tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;*

    Ale beznadziejna pogoda, nic sie nie chce;/ a musze wziac sie za sprzatanie bo przyszla szwagierka dzis przyjerzdza na weekend wiec jutro sprzatac nie bede:-) no i moj chyba jutro zostanie w domu wiec wole z nim wiecej czasu spedzic niz przy miotle :D


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Isia :)
    ja też mialam dzisiaj sprzątac troche aby jutro miec mniej ale z tym brzuchem to ja nie wiem :/
    pewnie wyląduje w pod kołderką z pilotem i kompkiem i tyle bedzie z mojej roboty :P

    przyszła mama jest the best, hehe :D
    chciałabym też mieć takiego zadziora :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 14:58

    przyszła mama:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama czuwam nad wami:):) bądźcie spokojne:):)

    wkońcu jestem zuzytą 30 latką, która nagle obudziła sie zby mieć dziecko:) więc już tylko spokój mnie uratuje...:)

    olac to...tak naprawdę:)...buu ale niekulturalna jestem, co za słowa szok, szok!! ;)

    Isia a może z mężem na miotle...na czarownice haha:):)

    komu kawuni? ...dziś zrobiłam dobry uczynek dałam torby ciuchów biednym dzieciom nie mogłam patrzec na ich cieńkie kurteczki, kurcze ja kiedys z tobrami pójdę przez te moje rozdawactwo;/

    jeszcze tylko 3 dni do turnusiku w kapraczu musze iść dziś po jakieś fajne dresy, może jakiś rehabilitant będzie ciekawy:):) haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 15:02

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszla mama tak jeszcze nie probowalam haha:-)

    Buziulka wskakuj pod koc i odpoczywaj, sprzatanie nie ucieknie:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rany, teraz tu się ten wątek przeniesie? proszę niee... tu jest tak miło i sympatycznie :) nikt nikogo nie ocenia, każdy jest dla siebie życzliwy


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ta pozycja na miotle - źle mi się jakoś kojarzy :D


    przyszła mama ;>
    piękne widoki,góry i jeszcze rehabilitant Ci się marzy haha :D
    wymagania masz :D

    ale dobrze, dobrze. Nie można się zadowalac byle czym, trzeba ciagle piąć się w górę :D

    Isia... no chyba tak zrobię. Zaraz mój przyjedzie po mnie, obiadek i lenistwo. w nosie. :P

    D. nie, nie przeniesie się :D
    nie damy hehe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 15:10

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia to musisz spróbować ;)
    Ja poproszę ;)

    My juz dziś po obiedzie ;)

    20140607580117.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia i co zrobiłaś dobrego na obiad?


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. kochana nie martw się nic się nie przeniesie, ktoś tu próbował wtargnać ale miejmy nadzieję, że zniknie szybko jak się pojawił w naszej oazie spokoju i wyluzowania:):)

    kochane dziś w radiu trąbią, że rosnie skala młodych alkoholiczek, wykształconych, na poziomie, po prost ładujących akumulatory do opru:)...czyzby o nas mowa?:):)

    Buziulka, D., Evaa lubią tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam mojego na zakupy oczywiście z karteczka jak dla dziecka :D I kupił swiezutka rybkę, tak więc rybka była :)

    Przyszła mama o nas nie. My tylko na zdrowie troszeczkę ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 15:16

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no wyczytałam buziulka , ze można pakiet masazy sobie wykupić, powiedziałam mojemu , ze jak już jestem to niech mnie masują przecież co chwile mnie coś łamie :):)

    więc idę po dresik dziś po pracy:):)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka czemu Ci sie zle kojarz:P


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, tak mówisz o tej lisćie z zakupami, to misięprypomniała taka sytuacja.

    Stałam w kolejce po miesi i przede mną stał taki chłopak... tez z karteczką od mamusi, wszystko cacy. I ekspendientka się go pyta, co podać.. a on, że mielone mięso chce z szynki... no i akurat tej szynki nie bylo i tak kobieta mu propobuje inne rodzaje mięsiwa..karczek, łopatke itp. no i chłopak widać kompletnie nie wiedział o co kaman, że on ma szynkę napisaną i że szynka być musi... no ale po 5 minutach dialogu zdecydował się na łopatkę.. ikobitka pyta ile mu tego zmielić... to chłopak na to 10o gram :D

    Ja taaaakie oczy na niego... babka jeszcze wieksze. Ukroiła mu może centymetrowy kwałek i mowi ze to jest 100 gram i że przez maszynke tego nie przepuści.. b nie ma jak :D....no i chlopak znowu zmieszany... bo on ma tak na kartce i koniec. No i zmieliła mu to to nawet na tego klopsa z sloika by nie starczyło :D

    Przyszła mama, masaże dobra rzecz :D

    To miłego dnia Futuremama :D
    a igrzyska śmierci są fajne :D sama na nie czekam :D

    Isia... noo ten kij mi nie pasuje od miotły bardzo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 15:23

    futuremama, Isia93 lubią tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha Buziulka nieźle :D

    Mój tam miał cukier, pieprz i takie pierdoly. Po mięso to jutro pojedziemy.

    No tych masaży to będziemy zazdrościć :)

    Futuremama to udanego wieczoru :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 15:26

    20140607580117.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak mojego a zakupy wysyłam to mu nawet piszę jaki produkt gdzie znajdzie, żeby biedka później z paniką po całym sklepie nie biegał :)

    czasami jeszcze wysyłam mu zdjęcia opakowań żeby wiedział co dokładnie kupić


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
‹‹ 305 306 307 308 309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ