Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 listopada 2014, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie za to boli brzuch okropnie :(
    cieżki żywot kobiet.

• monia91 Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka myslalas ze jak się skończy ?

20140607580117.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    To koleżanko dałaś popis kulturą osobistą.
    Mona wy mogłyście stwierdzać że nie potrafimy czytać ze zrozumieniem, że nic o zyciu nie wiemy, że jesteśmy frustratkami, że ja na pewno z załamaniem nerwowym skończę i że mój związek na pewno jest chujowy. Razem z Sigmą już się popisałyscie kulturą osobistą i to o wiele bardziej niż przyszła mama w cytowanej przez ciebie wypowiedzi. Więc daruj sobie, daj ludziom święty spokój. Znajdź sobie lepsze zajęcie, nie wiem napij się czy stwórz listę POZYTYWÓW negatywnego testu.

Cigaretta, przyszła mama:) lubią tę wiadomość

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015
    👧12.2018
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 14:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    Buziulka myslalas ze jak się skończy ?
    Nie mówcie o zakończeniu, mi jeszcze jakieś 80-90 min zostało:P

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015
    👧12.2018
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 listopada 2014, 14:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Nie mówcie o zakończeniu, mi jeszcze jakieś 80-90 min zostało:P
    Ok :D
    to oglądaj :D

• monia91 Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 14:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra :)
    Buzik to na prv mi napisz :D

20140607580117.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro nadrobię bo dziś nie będę miała kiedy :(

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015
    👧12.2018
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 listopada 2014, 14:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Mona wy mogłyście stwierdzać że nie potrafimy czytać ze zrozumieniem, że nic o zyciu nie wiemy, że jesteśmy frustratkami, że ja na pewno z załamaniem nerwowym skończę i że mój związek na pewno jest chujowy. Razem z Sigmą już się popisałyscie kulturą osobistą i to o wiele bardziej niż przyszła mama w cytowanej przez ciebie wypowiedzi. Więc daruj sobie, daj ludziom święty spokój. Znajdź sobie lepsze zajęcie, nie wiem napij się czy stwórz listę POZYTYWÓW negatywnego testu.
    Przepraszam Cię, ale tam nikt nikogo nie wyzywał od Garkotłuków itp. i nie kazał spierdalać.
    Kochana, nikt nie atakował twojego związku tylko stwierdził, że jest on krótki. A czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, no ale to już nie moja wina.
    Jeżeli ubliżanie komuś słowami powszechnie uznanymi za obraźliwe wg ciebie jest ok, no to cóż ja moge na to poradzić.
    Pozdrawiam cieplutko sympatyczne kobietki.

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 listopada 2014, 14:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    To koleżanko dałaś popis kulturą osobistą.
    słuchaj mona M...wielka sądowniczko...zanim popisałam sie kultura osobistą, napisałam swoje zdanie przyzwoicie, kulturalnie i nikogo nie urażając jak to robię od dłuższefo czasu ....niestety banda kolezaneczek forum pt" lista pozytywów bez ciąży" zdażyła mnie ocenić, osadzić moje podejście do sprawy oraz myślenie...bojkotując mój całkowicie spokojy post, poczytaj na 1 stronie jest jak tak już wszystko śledzisz skrupulatnie!!!!
    kto tu pierwszy okazał kulturę , odpisując, ze mam pewnie 30 lat i obudziłam sie po 30 latach imprezowania, że chcę zostać mamusią...ot wyrwane cytaty...
    biorąc z was przykład napisałam to co napisałam i nikomu tłumaczyć się nie muszę,

pisałyście podobne rzeczy tylko ubierając w piękne słowka- kulturalne pewnie wg Ciebie.

popis dały koleżaneczki, które za wszelką cenę chciały udowodnć to co chciały...
    jestem kulturalna dla tych, którzy na to zasługują, tyle w temacie, żegnam:):)

futuremama, Buziulka, D., monia91 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 listopada 2014, 14:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze jedno, tutaj na tym forum zdążyłyśmy się zaprzyjaźnić, rozmawiamy o rodzinach, codziennych sprawach, męzach, pracy...zyciu, które wy nie rozumiece, gdyż nie dałyscie nam możliwości wypowiedziec się o waszej liście...więc nie zasmiecaj nam naszego watku bo juz na to ochoty nie mamy, pewnie zaraz w pracy zabieramy się za 2 kawkę, buziulka na busa ciśnie po pracy albo do rodziców, eva pewnie piecze ciasto, monia gotuje obiad dla męża....nie mamy czsu i ochoty na Twoje wspominki,

równiez pozdrawiamy serdecznie i ciepło:):)

monia91, Buziulka, futuremama, D., MaDalenkA lubią tę wiadomość

• Isia93 Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 14:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;*

Ale beznadziejna pogoda, nic sie nie chce;/ a musze wziac sie za sprzatanie bo przyszla szwagierka dzis przyjerzdza na weekend wiec jutro sprzatac nie bede:-) no i moj chyba jutro zostanie w domu wiec wole z nim wiecej czasu spedzic niz przy miotle :D

ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła mama mistrz i obrończyni spokoju:) Dobrze, że tu jesteś:)

przyszła mama:) lubi tę wiadomość

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015
    👧12.2018
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 listopada 2014, 14:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Isia :)
    ja też mialam dzisiaj sprzątac troche aby jutro miec mniej ale z tym brzuchem to ja nie wiem :/
    pewnie wyląduje w pod kołderką z pilotem i kompkiem i tyle bedzie z mojej roboty :P

przyszła mama jest the best, hehe :D
    chciałabym też mieć takiego zadziora :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 14:58

przyszła mama:) lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 listopada 2014, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama czuwam nad wami:):) bądźcie spokojne:):)

wkońcu jestem zuzytą 30 latką, która nagle obudziła sie zby mieć dziecko:) więc już tylko spokój mnie uratuje...:)

olac to...tak naprawdę:)...buu ale niekulturalna jestem, co za słowa szok, szok!! ;)

Isia a może z mężem na miotle...na czarownice haha:):)

komu kawuni? ...dziś zrobiłam dobry uczynek dałam torby ciuchów biednym dzieciom nie mogłam patrzec na ich cieńkie kurteczki, kurcze ja kiedys z tobrami pójdę przez te moje rozdawactwo;/

jeszcze tylko 3 dni do turnusiku w kapraczu musze iść dziś po jakieś fajne dresy, może jakiś rehabilitant będzie ciekawy:):) haha

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 15:02

• futuremama Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że olać. Mi się po prsotu już nie chce bo ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu.
    A szczególnie w tym miejscu, gdzie nie ma spinki, prawie nie ma mowy o testach i owulacjach.
    Jest taka odskocznia. A ktoś próbuje tu spokój zburzyć.

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015
    👧12.2018
  • Isia93 Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszla mama tak jeszcze nie probowalam haha:-)

Buziulka wskakuj pod koc i odpoczywaj, sprzatanie nie ucieknie:-)

ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • D. Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rany, teraz tu się ten wątek przeniesie? proszę niee... tu jest tak miło i sympatycznie :) nikt nikogo nie ocenia, każdy jest dla siebie życzliwy

[*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 listopada 2014, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ta pozycja na miotle - źle mi się jakoś kojarzy :D

przyszła mama ;>
    piękne widoki,góry i jeszcze rehabilitant Ci się marzy haha :D
    wymagania masz :D

ale dobrze, dobrze. Nie można się zadowalac byle czym, trzeba ciagle piąć się w górę :D

Isia... no chyba tak zrobię. Zaraz mój przyjedzie po mnie, obiadek i lenistwo. w nosie. :P

D. nie, nie przeniesie się :D
    nie damy hehe :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 15:10

• monia91 Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 15:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia to musisz spróbować ;)
    Ja poproszę ;)

My juz dziś po obiedzie ;)

20140607580117.png
  • D. Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia i co zrobiłaś dobrego na obiad?

[*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego