Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ot i jestem znów, pojechał moj luby do 18 grudnia jestem wasza!!:):)

• Truskaweczka250 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    Planujecie już coś w tym kierunku ?

Tak po nowym roku lecimy do banku puki jesteśmy we dwoje:) a maleństwo w brzuszku i będziemy starać się o kredyt:) i jak sie uda to zaczynamy wicie naszego gniazdka:)Oby to wszystko wyszło:)

25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • monia91 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama jestesmy z Tobą :)

Truskaweczka to będę trzymać kciuki za kredyt :)

20140607580117.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak wogóle to mam od jutra sprytny plan aby schudnąć do świąt:P mierzyłam na weekend sukienke 38 bo to mój rozmiar i powiem wam ze taka była na wdechu:)...to przez te wina wieczorne z wami:):) od jutra nie jem chleba ani nic słodkiego to me postanowienie:)

Evaa lubi tę wiadomość

• monia91 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z nami nic nie tuczy :P

Pogadalam z mama i u nas temat świat i nadal lipa :/ Zapytała się czy przyjedziemy to powiedziałam, że jak siostrzyczki nie będzie to powiedziała ,że mam się nie wyglupiac :/

20140607580117.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 19:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może idz, dla matki to zrób a siostre traktuj jak powietrze, mysle ze poszłoby jej w pięty....mnie lekcewazenie doprowadza do szału.

mnie dzis moja matka tez zagotowała , mój miał z nią wczoraj spiecie dopiero dzis mi powiedział, miałam robić burze i zadymy ale stwierdziłam ,że i tak sensu nie ma- olać to i robić swoje mońka!!

• Evaa Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:32

,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • monia91 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko u nas to grubsza sprawa trochę :/
    Ja nie odzywam się z nią ani z jej chlopem i mój to samo.
    Tym bardziej, że teraz widzę ile pary starają się o dziecko a moja chrzesnica pół dnia po dworze lata, jej najstarszy syn z nią nie mieszka a ten trzeci to tragedia :/

20140607580117.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Czesc dziewczeta... Ja odpuszczam luz...czuje sie beznadziejnie ostatnio.... :|

evaa no cholera idz do przodu, ale na spokojnie...kiedyś bedzie dobrze, wkońcu musi być!!!
    pół dnia myslałam o Tobie jakos cie myslami sprowadziłam:)

Evaa lubi tę wiadomość

• Evaa Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:40

• Evaa Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czasem dol przychodzi...nie tak wychodzi jak w zyciu sie chce...i wszystko idzie jak krew z nosa....

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mi zawsze nawalały a teraz cisza:):) myślę ,że to bardziej psychika i jakis tam infolic cudów nie zdziała. Na luz evaa wrzuc jak ja nic nie mierze, nic nic nie sprawdzam pije ten infolic nawet wyłudziłam tablety na tarczyce i tez pije ale ciśnienia w dupie nie mam....od tak zyje i bzykam sie w dni płodne, jak kiedys bedzie z tego dziecko to super jak nie to trudno nic na siłe!!
    święta ida pierniki trza piec, ty piekarczyk jesteś...robiłaś taką chatke piernikowa?

• Evaa Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:40

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe a ja bym zrobiła, robiłam w temtym roku ale sie rozjechała franca....dachsie nie trzymał, jak popije wińska któregoś wieczoru zabiore sie za nia":)

• monia91 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luz blues jak to mówią :)

Właśnie,a pierniczki to trzeba wcześniej zrobić nie ?

20140607580117.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja robie zawsze na mikołajki później do słoja i na swieta sa super choc w tamtym roku cos spieprzyłam i jak kamienie pies sasiada jesc nie chciał.

• monia91 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w piątek zabieram się za pierniczki :)

Akurat uwine się ze sprzątaniem przedświątecznym.

20140607580117.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezu ja tez musze najbardziej nienawidze sprzatać kuchni wszystko z szafek wyciagac ukłądac przekładać wycierac mama mnie tak nauczyła i tak robie:):) ale nie lubie:)

• monia91 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak zawsze robie. Nigdy mi się nie chce, ale im wcześniej się tym zajmę tym potem spokój. Jeszcze musze dywany wyprać. Płytki pomyc... Chce się wyrobić do końca tygodnia tzn. dywany to przed świętami wypiore.

20140607580117.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki bogu dywan mam jeden mały i nowy i prac nie mam zamiaru:) sprzatanie to na ostatnia chwile bo ja przeciez gotuje jak dla wojska ...wiec syf wszedzie sie nosi ale takie pierdoły jak szkło, kuchnia i inne asy tez zaczne powoli w tym tyg robić

‹‹ 339 340 341 342 343 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego