Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • monia91 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam plan uporać się z tym do końca tygodnia :D Ciekawe czy mi się uda. :P
    Okna to chyba umyje jak pogoda się polepszy. Ja to mam 3 dywany do prania. Największy w salonie, dwa małe.

20140607580117.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    i na cóż Ci dywany monia??:):) ...lecę spać powoli Monia, jestem padnieta , mojego dzisiaj meczyłam cały dzień a skubaniec miał siłe jak nigdy!!:):)...co by te żołnieze przezyły choć myślę, że one zdychaja od razu:):)

miłej nocki :):*

• monia91 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to nie wiem :P

Idź wyśpij się i wróć jutro nowo narodzona :)

Wzajemnie :*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 21:15

20140607580117.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ze swietami tez lipa. W tym roku kolej na moja mame (w tamtym u teściów byliśmy) a moj kochany braciszek z Niemiec wymyślił ze w tym roku na wigilie do mojej chrzetnej chce jechac (ktora po otrzymaniu zaproszenia na mój ślub napisała mi smsa że dziekuje ale jej nie bbędzie a potem mojej mamie dupe trula że do niej nie dzwonie). Chociaż jak sobie pomyśle co on teraz wyprawia to może niech sobie tam jedzie i spokój. Tylko bratowej mi szkoda. To tez temat rzeka.
    Z jednej strony święta, magia a zdrugiej... Nienawidze tej sztucznosci.

💔(cb) 12.2020
    👦08.2015
    👧12.2018
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 grudnia 2014, 07:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Dzisiaj. ;)

U mnie nic ciekawego.
    Święta też malują mi się nie ciekawie.
    Mama już do mnie wydzwania, żebym im Wigilie robiła ( w sensie kolacje ) bo ona nie będzie miała czasu... ja pieprze... żeby praca była ważniejsza niż rodzina.. masakra no :(
    i pewnie będzie tak, że ja spędze swoją z rodzicami a H z matulą bo na 2 Wigilie sie nie pisze bo to bez sensu. Mam ochote spakować się i wyjechać na koniec świata.
    Nie wiem czy to ja jestem jakaś egoistka, ze chciałabym żyć po swojemu a nie wiecznie słuchać matki albo teściowej?? eh :(

Wiec nie myślę o tych świętach bo mi się chce beczeć.

Truskaweczka - trzymam kciuki za kredyt bo nam się niestety nie udało. H dowiedział się, że go nie dostaliśmy go bo bierze kredyt sam. Potrzebny jest jeszcze jeden współkredytobiorca, który ma umowę na czas nieokreślony. I dupa. Nie mamy kogo wziąć bo w rodzinie H temat kredytów jest spalony i nie bede już mówic przez kogo... moja matula nie ma takiej umowy a ojciec? pewnie sie nie zgodzi... :(

Jadę dzisiaj do tego kina (wreszcie) na Kosogłosa :D
    i mam wyjebke na te wszystkie problemy bo mnie szlak trafia.

Wczoraj mu H był u chirurga na sprawdzeniu sączka (zrobił mu się w skórze stan zapalny, taka kulka z ropą, w piątek był z tym u chirurga to mu to naciał i włożył sączek aby ropa wylatywała) i facet wyjął mu ten sączek, popatrzył i włożył spowrotem bez znieczulenia... tak go bolało, że musiałam go do samochodu prowadzić i miał łzy w oczach.... z godzine to się w ogóle nie ruszał.. rzeźnicy normalnie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 grudnia 2014, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny:*
    u mnie tak zimno , że aż strach się wynurzać z chałupy- a muszę brrr

zaraz spadam na moje 1 dietetyczne śniadanie , masakra bo ja lubie jeśc!!!

do później papa:):)

• Evaa Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2014, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:40

,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 grudnia 2014, 08:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ładnie evaa jeszcze się okaze , żes Ty z włoskiej mafii:):) haha to trzeba się ciebie bać:):).....do jutra papa:):*

• monia91 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2014, 08:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :*

Buziulka ciężka sprawa z tymi świętami. Ja na szczęście zasypiam jak dziecko wiec nie mam czasu myśleć. Mnie też całą tą sytuacja denerwuje.

Przyszła mama smacznego :)

Evaa będziemy czekać jutro :)

20140607580117.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2014, 08:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również się witam, po tragicznym wieczorze. Struło mnie coś i tak to już dawno mnie nie bolało (nie do wytrzymania naprawdę), kilka razy przytulałam porcelankę, poczyściło dramat.
    A mój mi zaczął na necie szukać sposobów na mdłości, więc musiałam mu delikatnie, jednocześnie doceniając troskę, że mdłości i bóle brzucha to przerabiam na codzień a to jest jakaś masakra i internet nie pomoże.
    Ale dziś juz lepiej i doceniam to, że mnie mnie mdli ale nie wiszę nad porcelaną :D
    (EPIC o tym przytulaniu porcelany pisała, wtedy mnie bawiło to określenie teraz łączę się z nią w bólu :D )

EP!C lubi tę wiadomość

💔(cb) 12.2020
    👦08.2015
    👧12.2018
  • monia91 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2014, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama współczuję :*

Ja pierdziele czy nie można tych Świąt spędzić normalnie jak ludzie ? :/

20140607580117.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2014, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - chyba nie :D
    Ja zazwyczaj w Wigilię się z mamą kłóciłam, bo ja z babcią miłośniczki tradycji i w ogóle, a moja mama - po co to tyle robić, ona by kupiła i z głowy.
    Ale babci od ponad roku nie ma, więc wiadomo kto będzie teraz większość robił.
    To już mnie tak strasznie nie irytuje, bo to lubię, ale za to mój brat musi wymyślać żeby nie było spokoju...

💔(cb) 12.2020
    👦08.2015
    👧12.2018
  • monia91 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2014, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to już podjęłam dcyzje co do świąt i tego się trzymam.

Co tam porabiacie dziś ?

Ja czekam aż mój wyjdzie z domu żebym mogła zacząć sprzątać.

20140607580117.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2014, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w pracy nudy ;) I do stycznia pewnie tak będzie

💔(cb) 12.2020
    👦08.2015
    👧12.2018
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 grudnia 2014, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja siedze i zasypiam.
    oglądam tez ogłoszenia o prace ale słabo z nimi :(

• Isia93 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2014, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ;*
    Wpadłam się z Wami przywitać i zmykam jeść ;)

To widzę, że wszystkie mają problem ze świętami;/ Mi to się zawsze marzyły takie rodzinne święta jak w filmach ale to w moim przypadku jest niemożliwe ;(
    Jak będę miała dziecko to robię sama wigilie zaproszę rodzinę kto przyjdzie to super kto nie to trudno i nie będę miała przynajmniej dylematów bo teraz musiałabym połączyć 3 wigilie i niestety muszę kogoś odrzucić więc niestety spędzę ją bez mojego ;(

ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 grudnia 2014, 11:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia, dokładnie.
    Ja jak tylko pójde na swoje to bede robić u siebie i bede miała w nosie wszystko inne... a tak to wypada byc tu i tu i tam pomóc bo rodzice i tu też pomóc bo teściowa i w sumie tez tu mieszkam. Dylematy roku :/

Isia93 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja w sklepie mam troche do ogarnięcia:):)..
    wiecie dziś wychodze rano do pracy a w ucie pełno czerwonych balonów i wielkie serce na szybie z czerwonego brystolu przyczepione i napisane na nim Kocham Cię moja żonko:):)

alez ten mój mąż jest kochany jadąc wczoraj wieczorem stał na tym mrozie i montował mi niespodziankę, normalnie jak w filmach...oczywiście rozpłakałam się z tego wszystkiego a ze mieszkam w centrum stałam się obiektem zainteresowań:):) balony rozdałam, babki idace do sklepu pogratulowały a ja jakoś tak straszniej tęsknie:):)

wracam do zadań, trzymajcie się ciepło!!:*

Buziulka lubi tę wiadomość

• monia91 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama super niespodzianka :) Pozazdrościc :)

Ja wysprzątałam całą kuchnie :D

U nas też była opcja wigilii u nas, ale mama z siostrą nie przyjada bo auta siostra nie ma. Miała kupować ale stwierdziła, ze kupi na wiosne bo zimą i tak by stało. A teściowa, to same wiecie :P :D

20140607580117.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    alez wy macie pecha z tymi świętami, ja spędzam od lat z mamą, tatą bratem i bratową. każde święta, każde wolne... i zawsze jest mega, własnie tak rodzinnie , ciepło, kazdy gotuje, robimy sobie prezenty, pijemy a w nocy idziemy na pasterkę....widocznie muszę to bardziej doceniać!

a w tym roku jeszcze zabieramy rodziców na sylwka na sale:):) ...wsumie to zawsze najlepiej i najbardziej upijam sie z ojcem - mega człowiek!!!

och alez ja mam rewelacyjną rodzinę!!- kurcze na refleksje mnie bierze:):)

‹‹ 340 341 342 343 344 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego