X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama to chyba wszędzie tak jest.

    Ja jak już coś w moim szpitalu nie chce rodzić. Wole chyba Piotrków, albo Łódź.

    My mamy kombiaka i jeszcze nie zaciążyłam, ale Tobie mam nadzieje, ze się sprawdzi :P :)

    20140607580117.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Dodzwoniłam się w końcu do rejestracji i do lekarki do której chcę iść "nie ma terminów do końca roku" a rejestracja na przyszły od 10 grudnia...
    Orientujecie się może czy moge zrobić tak że się do niej prywatnie umówię teraz i załozy mi kartę ciąży a potem tez na nfz będę mogła do niej chodzić i w tą samą karte będzie mi wszystko wpisywać?

    jeśli w tej samej przychodzi lekarka przyjmuje na nfz i prywatnie to chyba nie powinno być problemu. Karta pacjenta u jednego lekarz jest zawsze ta sama, nie ma podziały na wizyty prywatne i państwowe


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    D. fajna ta pizama ale mój za cholere nie założy bo nie śpi w piżamie jeszcze długi rękaw już widze jedo minę...widziałam piżamy żemożesz tam nadrukowac zdjecie albo swój osobisty napis wiesz tak z jajem troche:):)

    a co do samochodu my też takimi nierodzinnymi się poruszamy, może jak wkońcu zmienimy to zaciążymy hehe:):)

    też zastanawiamy sie nad suvem takim mega dużym żebyśmy nasz wózek kiedyś dla polci spakowali bo mam 2 wózki upatrzone jesten mały 2 duzy klasyczny więc klasycznego do kombi cieżko nawet wepchać na luzaku:)

    och jakie to zycie byłoby piękne w ciązy: zmiany aut, skakanie nad człowiekiem jak nad jajkiem i szaleństwo zakupów dla Polci!!

    już normalnie mnie nosi;/

    Mój zawsze spał w bokserkach, albo w ogóle na waleta, ale ostatnio śpi w dresie, bo mu zimno, nie wiem czy to ze zmęczenia czy coś go bierze, bo mi ostatnio ciągle gorąco, więc taka piżamka mu się przyda :)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no my też jedno auto mamy kombi ale z naszym rozpędem raczej tobołów nie pomieszczę:):)
    chce takiego suva na 7 osób wywale siedzenia i bede miała bagaznik zakupocholiczki!!:):):)

    a tak wogóle zaczyna nosić mnie jakiś nieokreślony nerw...chyba szybciej wylezę z tego mojego kołchozu, naleje wina wejde do wanny o tak wtedy bedzie mi dobrze:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 14:46

    futuremama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama dobrze kombinujesz...ja bym na to nie wpadła, ja przez tyle lat jestem już krzywdzona przez nfz , że nawet do głowy mi nie przyszło, że mi sie coś NALEZY :):)
    za wszystko płacę, za wizyty, wyniki, porady dawno zapomniałam ,że rzeczywiście płace ten mój zus ogromny to głupi wynik z krwi mogliby mi fundnąć....no ale cóż...dzis byłam dałam 35 zł za tydz ide 150 wydam:)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama wyobraziłam sobie Ciebie w takim samochodzie jak ładujesz wózek, Polcie i te wszystkie wasze zakupy hehe :D :D

    Futuremama super, ze się dowiedziałaś wszystkiego :)

    Jezuuu ale mam ochoty na pierogi ruskie!! Która mi tu podrzuci ?? Przyszła mama Twoja mama ostatnio robiła ?

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no monia jak już bedzie Pola to myślę ,że mój to już nawet na weekend bidny nie zjedzie bo nie wyrobi na nas hehe...taki zarcik:):) zacznę oszczedzać na edukacje dziecka jak sie urodzi a kysz zakupy i rzeczy materialne!!:):):)

    no pierogi były, alez Ty pamiętliwa:):)- fjnie:):) ale już śladu po nich nie ma.
    Mój własnie dzwonił i oświadczył, że będzie dopiero 23 w domu cudownie- dzień przed wigilią...boże wszystko na mym łbie;/;/

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam wykupiony pakiet w mbanku, płacę 185 zł miesięcznie i mam nielimitowane wizyty u wszystkich specjalistów za darmo. Ostatnio jak byłam u mojej gin to za usg, cytologię i wizytę nic nie zapłaciłam,, bo gabinet w którym przyjmuje ma podpisaną umowę z bankiem. Monitoring cyklu, też mam za darmo tak jak większość badań: beta, tarczyca, cukier, hormony i mocz mam za darmo. pakiecie jest też prowadzenie ciąży (usg płodu i wszystkie kontrolne badania).

    Pakiet wykupiłam, bo mnie szlak trafił jak po poronieniu biegałam od lekarza do lekarza i w jednym miesiącu za wizyty i badania zapłaciłam ponad 800 zł :/


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie fajnie :(

    No samej to mi się nie chce robić pierogów :P Jutro chyba zakupie sobie bo u mnie na dole mają, nawet dobre.

    D. A jak sprawdzić jaka przychodnia ma z mbankiem podpisaną umowe czy coś ? Jak to konkretniej jest z tym obowiązywaniem ?

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o super D., że masz taka mozliwość, szczerze powiem ,że świetna sprawa ale na tym moim zadupiu nikt o tym nie słyszał! nawet m banku nie mamy:):)- ciemnogród!!

    ale prawda z tymi kosztami- mnie miesiąc w miesiąc kosztuje zabawa w staranie ok 400 zł albo i wiecej monitoring 300 zł na m-c, teraz infolic 100, nie liczac wyników za które dałam w tym mies już 200 i jeszcze wydam:)

    ale tak to jest jak sie na wiosce mieszka D. :):)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mbank chyba mamy.
    Tobie zostaje Wrocław a mi Łódź :P

    futuremama dokładnie. Ja to jak będzie dziewczynka to nie mam od kogo co dostać bo wszędzie same chłopaki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 15:23

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to u siostry więc luz. Nawet łóżeczko ma nam dać (ani jeden, ani drugi nie spali w łóżeczku ) więc ogólnie spoko.

    przyszła mama u mnie coś tam jest z tego mbanku :D
    U Ciebie partnerem medycznym jest Łużyckie Centrum Medyczne (Lubań )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 15:34

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nigdy nic w zyciu od nikogo nie dostałam:)...no chyba ze rodzice coś tam podzuca ale to inna bajka:)
    dla mojej polci pewnie niczego bym nie dostała po kuzyneczkach a kazda córe ma:):) ale i nie chce, bez łachy!! na polcie moja mamy odłożoną pokaźną sumkę rozwalimy wszystko po 1 usg:):)
    widzicie jest jakis plus mojego 27 cylku przez tyle czekania uzbieraliśmy fortune na pole:):) a tej małej cholery jak nie było tak nie ma:):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    U mnie to u siostry więc luz. Nawet łóżeczko ma nam dać (ani jeden, ani drugi nie spali w łóżeczku ) więc ogólnie spoko.

    przyszła mama u mnie coś tam jest z tego mbanku :D
    U Ciebie partnerem medycznym jest Łużyckie Centrum Medyczne (Lubań )
    Łużyckie Centrum Medyczne??
    az się kawa zadławiłam, to mój szpital zakichany!! czyli nie ma co wykupować pakietu tam już żaden porzadny lekarz nie został:):) nawet nie wiem czy mają usg w tym bajzlu:):)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no to widzisz, moze dlatego tylko to współpracuje :P

    Widze jednak, że u mnie sporo przychodzi ma podpisanych umowe z nimi.

    No to ja tak odkładam od czerwca :P I to odkładam na wózek :D

    Futuremama baby shower sobie zrobisz i juz coś dostaniesz :D

    20140607580117.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:41

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam z siostrą to akurat dobrze mam, co prawda ja chce białe mebelki w pokoju więc to jej łóżeczko mi nie pasuje.

    Evaa gdzies Ty się podziewała przez cały dzień ? :)

    20140607580117.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    No to nie fajnie :(

    No samej to mi się nie chce robić pierogów :P Jutro chyba zakupie sobie bo u mnie na dole mają, nawet dobre.

    D. A jak sprawdzić jaka przychodnia ma z mbankiem podpisaną umowe czy coś ? Jak to konkretniej jest z tym obowiązywaniem ?

    Monia, to masz w zakładce wypisane wszystkie placówki medyczne, które mają podpisaną umowę

    http://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenie-opieka-medyczna24h/

    monia91 lubi tę wiadomość


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. przegladałam własnie to wcześniej :)

    Normalnie jestem w szoku, ze nawet u mnie coś jest :D

    20140607580117.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, zastanów się nad tym pakietem. Ja jestem bardzo zadowolona, wizyty umawiane są praktycznie z dnia na dzień, nie ma czekania tygodniami, pytanie tylko czy masz już wybranego lekarza, który będzie prowadził ciążę i czy on pracuje w przychodni, która ma podpisaną z nimi umowę.


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
‹‹ 338 339 340 341 342 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ