X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe fajnie mój ani nie wędkuje ani nie lubi majsterkowac jemu to by się mop z wiledy nowy przydał haha bo w chałupie lubi sprzatac a mój łeb jest do montowania tv instalowania komputera i wszystkich innych sprzętów:) przy autach nie robi nic ...no tylko je pucuje ale co kupie mu wosk do auta?
    perfumy skubaniec sam sobie kupił wczoraj kurier przyniósł myślałam,że się przewróce jak zobaczeyłam rachunek...nie pali wiec zapalniczki nie dam.
    jeny ale mam problem....
    a monia golarka super sprawa...taka porzadna nic skóry nie podraznia- ale to tez juz ma...chrystusie chyba tego mopa mu kupie :):)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama wczoraj oglądałam na tvn style 44 czego nie kupować w prezencie od mikołaja i był mop! :D Więc nie wiem czy to dobry pomysł :D
    Chcesz prezent teraz na mikołajki czy pod choinke ? :>

    No słyszałam, ze niby taka golarka do dupy własnie bo niby skóre podrażnia i nie dokładnie goli :/

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta ;*

    Buziulka ja mam krem z ziaji z olejkiem avocado, jak dla mnie jest spoko ;)

    Co do prezentów to ja też nie mam zielonego pojęcia, chyba kupię bokserki w renifery hehe (to oczywiście był żart jak coś :P) :D


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Isia :*

    Takie bokserki w renifery to na mikołajki można kupić :D Tylko mój nie lubi bokserek :/

    Mam przynajmniej prezent dla teściowej :D :D :D

    Isia93 lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hellllołł:) Laseczki mee:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale uwierzcie , że przemyślałam temat i taki estaw czyszczący mu kupie, do okien i mopa i sciery z mikrofibry porzadne :):) ale się zdziwi:):)
    ale tak naprawde dostaje goraczki przed świetami jak prezenty mam robić tak samo nie lubie jak on mi robi bo nigdy nie trafi,jesli coś potrzebujemy albo nam sie podoba kupujemy od reki wiec mam małe pole do popisu...
    ale Isia gacie może i dobra myśl taka pakę z allegro mu wezme calvina, taka fajna guma na jego brzuchu jeszcze mnie nakręci hehe:):)

    nie no jednak mam problem bo jesli mu kupuje tv bez okazji to czym go zaskocze? sama sobie winna jestem...hmmm a może pizame z jakims swoim nadrukiem?

    monia co do golarki używa mój brat i mój mają philipsa i od kilku lat maja problem z głowy, zarostu nie uświadczysz...nie ma kropek na buzi wogóle super sprawa!!

    monia co żeś tesciówce sprawiła??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 10:59

    Isia93, monia91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    No i właśnie mi uświadomiłyście że ja też nie wiem co :D
    Wcześniejszy plan był taki że nie robimy sobie prezentów, tylko kupimy telewizor - wspólny prezent. Ale wyszło auto i to co miało iśc na tv zostje w aucie;/
    futuremama zmieniliście auto?
    jakie kupiliście bo my sie na wiosne tez przymierzamy...:)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tata też ma z philipsa i mówił, że jest super;)

    monia91 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Truskaaweczka :* Jak tam samopoczucie ? :)

    Dobra czyli kupuje mojemu golarke. Problem z głowy.

    przyszła mama no jesli śpi w pizamie to fajny pomysł :) Mój śpi bez :P :P

    A może jakiś breloczek do kluczy z grawerem czy coś ?

    20140607580117.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jest ok na razie drugi dzień bez bólu głowy cud:)!

    Isia93 lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mi mówił co chce na święta ale raczej z tym nie zdąże ;/

    Truskaweczka to dobrze, że przeszło ;)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie śpi w piżamie mońka ale zawsze chciałam ze by spał w takiej bokserce i spodniach w krate:):) moze zacznie...tym , ze sposobem mamy twój problem prezentowy z głowy a mój problem nie tknięty:)
    a breloczki odpadają kucze są moje od domu moje breloczki i smycze ciągnące się opo torebkach....a przy autach alarmy dyndają:):)

    kupie mu zestaw perfekcyjnej Pani domu, uśmieje sie chociaz jemu i tak nic nie potrzeba a do chałupy ściery i mopy zawsze sie przydadzą:):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;)

    Ja na święta nie wiem co kupie.
    Jak mi się budżet poprawi to i coś wymyślę (chodzi mi kubek termiczny po głowie albo jakieś narzędzie do szopy albo jakiegoś ciucha)
    a jak bedzie bieda to będziemy musieli nacieszyć się sobą :D
    przewiążemy się kokardami i będzie miód malina :D

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka obrze, że ból głowy już na razie przynajmniej nie doskwiera :)
    Mierzysz to ciśnienie ? :)

    Przyszła mama mój kluczy nie nosi bo chyba musiałby nosić na łańcuszki przyiętym do spodni :D A znów do auta to mam karte nie kluczyk.

    Mój to ma jedną taką piżame i leży, bo on woli bez :P Potem jak się przytuli to mi sie wbijają jego klejnoty :D

    Teściowej to kupie w biedronce rzucili jakies takie na serce do picia to jej to kupie :D

    Poczekaj no chwile zaraz Ci coś wymyśle :P Może szlafrok jakiś fajny ? :P

    Buziulka zawsze jakiś prezent jest :D Ja na walentynki miałam taką kokarde mina mojego była bezcenna :D :D Cieszyl się jak głupi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 11:13

    20140607580117.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mierzę ale przez te dwa dni czułam sie dobrze i ciśnienie jest chyba ok dzisiaj tylko trochę niższe niż wczoraj ale jakoś mi nie dobrze zjadłam jednego śledzia i teraz tak dziwnie w żołądku :/

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka dobrze, ze teraz jest dobrze, ale jak będziesz mierzyc to wiesz zawsze jak coś masz spisane dla lekarza :)

    Futuremama no pewnie by padli :D :D :D

    http://www.kmart.com/joe-boxer-men-s-christmas-boxer-shorts-santa-hat/p-046VA77680712P?prdNo=25

    20140607580117.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny!

    mam luźniejszą chwilę w pracy, więc zaglądam do Was :)

    przyszła mama ja mojemu też piżamę kupuję, już nawet mam upatrzoną http://www.hm.com/pl/product/28961?article=28961-A

    do tego chce jeszcze kupić jakiś pasek skórzany. Chciałam kupić portfel i rękawiczki, ale sam sobie w sobotę sprawił.

    My też się przymierzamy do nowego samochodu, ja teraz jeżdżę mały, sportowym... Bagażnik niby spory, ale wózek się nie zmieści. Chcemy kupić jakiegoś kombiaka, albo suva niezbyt dużego, ale to dopiero na początku nowego roku, wtedy będą wyprzedaże modeli z 2014 roku :)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama no ja niestety nie pomogę :( Popytaj na innym wątku może :)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. fajna ta pizama ale mój za cholere nie założy bo nie śpi w piżamie jeszcze długi rękaw już widze jedo minę...widziałam piżamy żemożesz tam nadrukowac zdjecie albo swój osobisty napis wiesz tak z jajem troche:):)

    a co do samochodu my też takimi nierodzinnymi się poruszamy, może jak wkońcu zmienimy to zaciążymy hehe:):)

    też zastanawiamy sie nad suvem takim mega dużym żebyśmy nasz wózek kiedyś dla polci spakowali bo mam 2 wózki upatrzone jesten mały 2 duzy klasyczny więc klasycznego do kombi cieżko nawet wepchać na luzaku:)

    och jakie to zycie byłoby piękne w ciązy: zmiany aut, skakanie nad człowiekiem jak nad jajkiem i szaleństwo zakupów dla Polci!!

    już normalnie mnie nosi;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama cholera wie..tak mi sie wydaje , że jak pójdziesz kilka razy zapłacisz babce a później powiesz jej, że np kasy nie masz a chciałabyś żeby dalej Cię prowadziła to pewnie gdzieś Cię upcha...a nie zastanawiałas się żeby wogóle chodzić prywatnie? u nas w miescie takie chore układy, że jak nie chodzisz prytwatnie to później odczujesz to na porodówce...ja bym sie bała na kase chodzić;/

‹‹ 337 338 339 340 341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ