X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣
Odpowiedz

My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣

Oceń ten wątek:
  • Missi Autorytet
    Postów: 657 856

    Wysłany: 19 czerwca, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Hach, Missi, przyrost bety mi się zatrzymuje. 🤷🏻

    Zatrzymuje ale nie spada. Widzę, że robiłaś dziś. Ponów za dwa dni. A może nawet i jutro. Jeśli będzie rosła to już jutro powinna byc wyższa niż dziś

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Aries94 Przyjaciółka
    Postów: 79 137

    Wysłany: 19 czerwca, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Jadzia @Siesiepy

    Strasznie mi przykro…

    Siesiepy, nadzieja umiera ostatnia, może faktycznie warto jutro powtórzyć betę tak jak pisała @Missi ♥️

    @Jadzia trzymam kciuki by „zamrozili” Was w procedurze i by mąż szybko wrócił do zdrowia ♥️

    👱🏻‍♀️ - 30 lat (PCOS)
    🧔🏻‍♂️ - 34 lata (cukrzyca typu I, leczenie onkologiczne, kiepskie nasienie)
    😻 x4 - Wszystkie zdrowe i szczęśliwe 🥰

    Jesteśmy w KLN INVICTA Warszawa

    11/09/24 - Rocznica Ślubu i zakwalifikowanie nas do procedury IVF ✅

    🔜 Oczekiwanie na 🐵 by zacząć brać anty
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 451 389

    Wysłany: 19 czerwca, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Cześć dziewczyny, staram się do Was zaglądać i czytać chociaż raz dziennie. U nas nie jest dobrze. Mąż dzisiaj trafił do szpitala, jeszcze jest w trakcie badań ale prawdopodobnie będzie przyjęty na oddział. Jutro mieliśmy mieć drugą wizytę kwalifikacyjną, której oczywiście nie będzie. Dzwoniłam do kliniki zapytać się czy mogę dostarczyć jakiś papier o hospitalizacji, żeby nas wstrzymali ale nie zdyskwalifikowali z projektu na zawsze, ale pani na recepcji nic nie wie. Poda mój kontakt do koordynatorki kliniki, więc jutro około 10-11 powinna dzwonić do mnie z jakąś informacją. Na razie starania o potomka oczywiście przerwane. Mam wsparcie rodziny i przyjaciół. Będę do Was zaglądać, żeby chociaż pociągnąć ten wątek do końca a później się z Wami pożegnam i znikam. 😔

    Jadziu z racji podobnych problemów naszych M. Bardzo Ci kibicuje. Dużo zdrowia dla męża. Mam nadzieję że szybko dla Was zaświeci słońce.

  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 19 czerwca, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Hach, Missi, przyrost bety mi się zatrzymuje. 🤷🏻

    Ściskam Cię i trzymam kciuki mimo wszystko 🫂 może jeszcze odbije? ✊🏻

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 19 czerwca, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Ściskam Cię i trzymam kciuki mimo wszystko 🫂 może jeszcze odbije? ✊🏻
    A bo ja wiem... W sumie to znowu mam wyparcie więc nieobojętne.

    Ja Ciebie też bardzo mocno przytulam i trzymam kciuki za męża, żeby szybko się uporał z tym co się dzieje plus za to żeby klinika mogła poczekać jednak na Was. 🍀

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5839

    Wysłany: 19 czerwca, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia Klinika poczeka ostatnio było na webinarze nasz bocian, że nie jest obowiązkowe rozpoczęcie stymulacji w ciągu 30 dni jeśli jest konkretny powód;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 19 czerwca, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy Kochana, trzymam kciuki, będę się modlić, żeby Kropek walczył ! Nie trać nadziei !! 🥹❤️

    Jadziu Twojemu Mężowi życzę zdrowia, a Tobie dużo siły ! I żeby Klinika potraktowała Was po ludzku, żeby poczekali na Was jak już wszystko wyjdzie na prostą ❤️

    pp2018 lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Hach Autorytet
    Postów: 950 901

    Wysłany: 19 czerwca, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Hach, Missi, przyrost bety mi się zatrzymuje. 🤷🏻

    Niemożliwe 😥😥 zbadać ją jeszcze może. Może to tylko mały zastój i jeszcze ruszy prawidłowo! 😥 idziesz na te wizytę do lekarza, co byłaś umówiona?

    Starania od: grudnia 2022
    Droznosc jajowodów ✅ 09.2023r.
    Badanie na trombofilie
    Trimbofilia ✅
    Mutacja MTHR ❌
    PAI I ❌
    KIR ✅
    Wymazy MUCHA ✅
    ⏸ 13.06.2024 w 1️⃣9️⃣ CS
    Beta 14.06.2024 1576
    Prog 14.4 14.06.2024
    15.06 pęcherzyk ciazowy 4.6 mm
    16.06 betq 3676
    Prog 20.7
    Zarodek 7 mm z ❤ 134/min
    preg.png
  • Hach Autorytet
    Postów: 950 901

    Wysłany: 19 czerwca, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Cześć dziewczyny, staram się do Was zaglądać i czytać chociaż raz dziennie. U nas nie jest dobrze. Mąż dzisiaj trafił do szpitala, jeszcze jest w trakcie badań ale prawdopodobnie będzie przyjęty na oddział. Jutro mieliśmy mieć drugą wizytę kwalifikacyjną, której oczywiście nie będzie. Dzwoniłam do kliniki zapytać się czy mogę dostarczyć jakiś papier o hospitalizacji, żeby nas wstrzymali ale nie zdyskwalifikowali z projektu na zawsze, ale pani na recepcji nic nie wie. Poda mój kontakt do koordynatorki kliniki, więc jutro około 10-11 powinna dzwonić do mnie z jakąś informacją. Na razie starania o potomka oczywiście przerwane. Mam wsparcie rodziny i przyjaciół. Będę do Was zaglądać, żeby chociaż pociągnąć ten wątek do końca a później się z Wami pożegnam i znikam. 😔


    Dużo zdrówka dla męża! Mam nadzieję, że to nic poważnego u męża i że szybko wróci do zdrowia. Oby udało się chwilowo wstrzymać kwalifikacjr, a nie całkiem ja odrzucać 🙏🤞🤞

    Starania od: grudnia 2022
    Droznosc jajowodów ✅ 09.2023r.
    Badanie na trombofilie
    Trimbofilia ✅
    Mutacja MTHR ❌
    PAI I ❌
    KIR ✅
    Wymazy MUCHA ✅
    ⏸ 13.06.2024 w 1️⃣9️⃣ CS
    Beta 14.06.2024 1576
    Prog 14.4 14.06.2024
    15.06 pęcherzyk ciazowy 4.6 mm
    16.06 betq 3676
    Prog 20.7
    Zarodek 7 mm z ❤ 134/min
    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 19 czerwca, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hach wrote:
    Niemożliwe 😥😥 zbadać ją jeszcze może. Może to tylko mały zastój i jeszcze ruszy prawidłowo! 😥 idziesz na te wizytę do lekarza, co byłaś umówiona?
    Mam wizytę 18.07 bo na wtedy mnie na NFZ zapisali. Ten termin i tak zatrzymam bo się przyda na coś.
    Czy pójdę wcześniej gdzieś to zależy od wyniku, nie ukrywam.

    Hach lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 396 570

    Wysłany: 19 czerwca, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia... Trzymaj się kobitko, powodzenia dla męża. Mam nadzieję, że ułoży się u Was... 🍀🍀🍀

    Starania od : 10.2021
  • Lasia1234 Ekspertka
    Postów: 137 254

    Wysłany: 19 czerwca, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Cześć dziewczyny, staram się do Was zaglądać i czytać chociaż raz dziennie. U nas nie jest dobrze. Mąż dzisiaj trafił do szpitala, jeszcze jest w trakcie badań ale prawdopodobnie będzie przyjęty na oddział. Jutro mieliśmy mieć drugą wizytę kwalifikacyjną, której oczywiście nie będzie. Dzwoniłam do kliniki zapytać się czy mogę dostarczyć jakiś papier o hospitalizacji, żeby nas wstrzymali ale nie zdyskwalifikowali z projektu na zawsze, ale pani na recepcji nic nie wie. Poda mój kontakt do koordynatorki kliniki, więc jutro około 10-11 powinna dzwonić do mnie z jakąś informacją. Na razie starania o potomka oczywiście przerwane. Mam wsparcie rodziny i przyjaciół. Będę do Was zaglądać, żeby chociaż pociągnąć ten wątek do końca a później się z Wami pożegnam i znikam. 😔


    Jadzia bardzo mi przykro jak tutaj napisała jedna dziewczyna jesteś dobrym duchem mam nadzieję że to dobro jeszcze do was wroci. Dużo zdrowia dla was 😔🫂

    👩‍🦰 31🧔34
    Starania od 01.2023
    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔

    02.2024 histeroskopia z wycięciem polipa
    03.2024 leczenie stanu zapalnego endo

    09.2024 ⏸️ 🥹 12dpo beta 51,26
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 19 czerwca, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Cześć dziewczyny, staram się do Was zaglądać i czytać chociaż raz dziennie. U nas nie jest dobrze. Mąż dzisiaj trafił do szpitala, jeszcze jest w trakcie badań ale prawdopodobnie będzie przyjęty na oddział. Jutro mieliśmy mieć drugą wizytę kwalifikacyjną, której oczywiście nie będzie. Dzwoniłam do kliniki zapytać się czy mogę dostarczyć jakiś papier o hospitalizacji, żeby nas wstrzymali ale nie zdyskwalifikowali z projektu na zawsze, ale pani na recepcji nic nie wie. Poda mój kontakt do koordynatorki kliniki, więc jutro około 10-11 powinna dzwonić do mnie z jakąś informacją. Na razie starania o potomka oczywiście przerwane. Mam wsparcie rodziny i przyjaciół. Będę do Was zaglądać, żeby chociaż pociągnąć ten wątek do końca a później się z Wami pożegnam i znikam. 😔[/QUOTE

    Życzę Ci dużo miłości i wiary. Pamiętaj - wszystko co się dzieje, działa na Twoją korzyść ❤️

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 19 czerwca, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Ehh...siesiepy, a czy nie miałaś przypadkiem podwójnej owu? Pytam, bo znam takie przypadki właśnie przy zdublowanej owu, gdy doszło do zagnieżdżenia dwóch komórek i następnie powstania obu pęcherzyków ciążowych, ale jeden z nich ostatecznie przestał się rozwijać (zapadł się). Wtedy beta przestaje przyrastac prawidłowo przez kilka dni, a potem już normalnie odbija (z uwagi na rozwój drugiego pęcherzyka). Z ręką na sercu ci mówię, ze kilka takich przypadków z tego forum znam. Mam nadzieję, że ty jesteś kolejnym z nich.
    To jest dobre pytanie, bo na jednym monicie 2 dni po ovu ciałko żółte było na lewym jajniku, na prawym LUF. 9dpo na nowym USG w poradni lekarka znalazła ciałko żółte na prawym jajniku a na lewym pusto (wiem że tam pęcherzyk miałam gdzieś z tyłu jajnika a poprzednie USG było robione wraz z przepływami). Raczen żaden z ginekologów nie pomylił jajników z tego co to analizowałam.
    Nie wiem, ale się nie nastawiam, bo się nie podniosę z kolan. Umówmy się, jaka byłaby szansa że z tych dwóch to dwa się zaplodnily skoro do tej pory było w każdym zero zapłodnionych?

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1645 1110

    Wysłany: 19 czerwca, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Aries94, @Lilinka @Lasia1234 @Missi Dzięki ❤️

    @bajkowadama Witaj 🙂

    @Wik1702 Może obserwacje wprowadź mierzenie temperatury. Może łatwiej będzie wyłapać owulację?

    @siesiepy Nic mądrego nie napiszę dla mnie za słaby ten przyrost ale może się mylę. Ważne w sumie, że rośnie...

    @Jadzia19 Tulę. Wiem jak to jest jak trzeba zrobić przerwę bo zdrowie nie pozwala na dalsze starania. Ciężkie to wszystko. Trzymam za Was kciuki. Może wrócicie do starań za jakiś czas.

    PAI homo
    ANA typ homogenny 1:640
    Stan zapalny
    Przewaga estrogenowa
    Ogólnie dramat...

    04.2024 cb (7cs)
    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 19 czerwca, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hach wrote:
    No to będę miała stresu, czy się dobrze rozwija, skoro w teorii powinno byc już serce, a jeszcze nie biję 🤷‍♀️

    Pisałam to już kilka razy.... z córką poszłam w 7+1 zeby serce bylo a nie bylo.. usg wychodzilo 5+3 chyba. Tydzień pozniej dopiero serce... a termin i tak został o Tydzień wcześniej... córka urodziła się w 41+1 wg OM.

    Tu gdzie jestem pierwsze ush dopiero w 12 tygodniu... sa minusy np cp albo plus ze serce na bank będzie lub nie. I nie ma donyślania sie...

    pp2018 lubi tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 20 czerwca, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia wrote:
    No moje ogromne Gratulacje 🥳

    Bardzo się cieszę❤️

    Widzę dziewczyny ,że pięknie się wzięłyście do roboty i nadrabiacie ten nieszczęsny maj i to jakie nicki podbijają listę!

    Wow !

    Pozostałym przesyłam 🦠 ciążowe 🥰

    U nas na ostatniej wizycie już 2,5cm maleństwa z serduszkiem 176! Co prawda razem z maluszkiem rozgościł się też krwiak,ale jestem dobrej myśli.


    Mówiłam że będzie wszystko dobrze ❤️😍
    Rośnijcie zdrowo ❤️😍

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • Hach Autorytet
    Postów: 950 901

    Wysłany: 20 czerwca, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Pisałam to już kilka razy.... z córką poszłam w 7+1 zeby serce bylo a nie bylo.. usg wychodzilo 5+3 chyba. Tydzień pozniej dopiero serce... a termin i tak został o Tydzień wcześniej... córka urodziła się w 41+1 wg OM.

    Tu gdzie jestem pierwsze ush dopiero w 12 tygodniu... sa minusy np cp albo plus ze serce na bank będzie lub nie. I nie ma donyślania sie...
    Nie mam cp, rozwija się dobrze na ten moment. Byłam już na wizycie w 5+2 z wielkości pęcherzyka, z ostatniej miesiączki 4+6. Lekarz kazał przyjść za 2 tyg. To są dłuuuugie dwa tyg. Ktoś mi napisał, żebym poszła wcześniej, ale nie chce, bo może być niewidoczne i będę się stresować. To też tłumaczyłam.

    Frajda, pp2018 lubią tę wiadomość

    Starania od: grudnia 2022
    Droznosc jajowodów ✅ 09.2023r.
    Badanie na trombofilie
    Trimbofilia ✅
    Mutacja MTHR ❌
    PAI I ❌
    KIR ✅
    Wymazy MUCHA ✅
    ⏸ 13.06.2024 w 1️⃣9️⃣ CS
    Beta 14.06.2024 1576
    Prog 14.4 14.06.2024
    15.06 pęcherzyk ciazowy 4.6 mm
    16.06 betq 3676
    Prog 20.7
    Zarodek 7 mm z ❤ 134/min
    preg.png
  • Frajda Ekspertka
    Postów: 142 258

    Wysłany: 20 czerwca, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy bardzo mi przykro, ale nie trać jeszcze nadziei, może jest tak jak dziewczyny pisały, że były dwa zarodki i teraz jeden walczy. Na pewno jest Ci przykro i ciężko, ale organizm wysłał znak, że może być w ciąży, ja nadal na taki znak czekam 😞
    Patrzyłam w pamiętniku na Twoje leki i widzę, że bierzesz Glucophage, dostałaś od gina? Chyba wyników nie masz złych z tej krzywej, czy to na ten cukier w 2 godzinie, że za mało spadł? Długo już go przyjmujesz?
    Dostałam sugestię, że też mogłabym spróbować z tym lekiem, u mnie z kolei podejrzenie hipoglikemii reaktywnej.

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • Nieprzejrzysta Autorytet
    Postów: 254 453

    Wysłany: 20 czerwca, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję II kreseczek! Piękny ten czerwiec jest❤️
    Ja czekam na lipiec, nie mogę się doczekać ostatnich dni lipca bo wtedy mam mieć płodne 🙈
    Także będę testować dopiero w sierpniu... Mam, nadzieję że mi to mega szybko zleci 🙄

    Hach, BillieJean, Kinia92 lubią tę wiadomość

    Zaczynamy 7 mc starań... 👣 🍀
    -18.09.24 r. Prog. 29.61
    Beta 63.73 ❤️
    -16.09.24r. Nieśmiałe II kreseczki ❤️
    -Progesteron 7dpo 11.09.24r.-27,60 💪
    -Mthfr - Brak mutacji
    -Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    -Niedowaga ⚖️
    -Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II,
    - Arytmia od 2021r.
    -Anemia (Czerwiec 2024r.)
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ