X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣
Odpowiedz

My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣

Oceń ten wątek:
  • Wik1702 Znajoma
    Postów: 20 22

    Wysłany: 20 czerwca, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko odnośnie ziół ojca sroki nr 3 piłyście? Jak je stosować. Znalazłam dwie wersje na internecie albo 3 x dziennie albo 1 x na wieczór.

    Pić przez cały cykl, czy do momentu skończenia miesiączki?

  • Nineq Autorytet
    Postów: 305 375

    Wysłany: 20 czerwca, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia🤗
    Mam pytanie: miała któraś cykl bezowulacyjny? Jakieś znaki, że taki jest?
    Bo zastanawiam się, co się u mnie dzieje, że wczoraj temp. przedwczoraj 36.54, wczoraj 36.64, dziś 36.61 i niby owulacja 🙄 poprzednim razem miałam rzeczywiście dołek do 36.2 i wzrost.
    Pewnie się jutro okaże, ale już sobie wkręcam😶

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca, 08:02

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Missi Autorytet
    Postów: 657 856

    Wysłany: 20 czerwca, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Miłego dnia🤗
    Mam pytanie: miała któraś cykl bezowulacyjny? Jakieś znaki, że taki jest?
    Bo zastanawiam się, co się u mnie dzieje, że wczoraj temp. przedwczoraj 36.54, wczoraj 36.64, dziś 36.61 i niby owulacja 🙄 poprzednim razem miałam rzeczywiście dołek do 36.2 i wzrost.
    Pewnie się jutro okaże, ale już sobie wkręcam😶


    Tylko monitoring prawdę Ci powie.
    Ja w poprzednim cyklu miałam wszystkie objawy owulacji od bólu po śluz. A na monitoringu w 13dc. Okazało się że du....
    Testy owu również byly pozytywne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca, 08:14

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 20 czerwca, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Siesiepy trzymamy wszystkie kciuki za Ciebie ✊️✊️✊️
    Jadzia trzeba być dobrej myśli, wiem, że tak sie mówi, jest stres i wszystkie emocje naraz. Przesyłam dobrą energię i życzę zdrówia dla męża❤️🤗

    Ja jestem już po diagnostyce. Jak już wspominałam spotkała mnie niemiła sytuacja na izbie przyjęć. Położna, która mnie przyjmowała na oddział była bardzo nieuprzejma, przeglądneła moje wyniki I od razu skwitowała dlaczego jeszcze nie jestem w klinice? Z takim amh nie zajdzie Pani nigdy w naturalna ciążę. (Skąd wiem, że komórka jajowa 35+może być lepsza niż u niejednej 20latki.. ) więc jej odp. Że w lutym zaszłam w naturalna ciążę, beż żadnych wspomagaczy, a przyszłam tu po to by zbadać drożność, histero i mieć pewność, że wszystko jest ok zanim podejdę do in vitro i na koniec jej pow. Że od tego wyniku zależy czy w ogóle będę chciała iść na to in vitro, że to jest moja decyzja i moje ciało. Była bardzo niekompetentna, nie powinna mówić w taki sposób do kobiety. Zostałam przez nią potraktowana jak debilka 40 letnia, która chce mieć dziecko... a nie zna mojej sytuacji. Koniec końców dowiedział się o tym kierownik placówki i wspomniał co nie co na odprawie.. druga kobieta też została przez nią źle potraktowana.

    Przechodząc do samego badania wszystko przebiegło super. Operowała mnie moja Pani dr, potem wszystko wyjaśniła. Miałam laparoskopię, w której pobrano wycinek z otrzewnej- coś się jej nie podobało pod kątem endometriozy ale to mówiła, że raczej delikatna 1 st. I tylko w tym miejscu, reszta ok nie było zrostów nigdzie 🤯Drożność mam, kontrast przepłynął swobodnie, beż żadnych udrożnień. I z histeroskopi pobrali wycinek aby sprawdzić czy nie ma przewlekłego stanu zapalnego. Wyniki za 3 tyg. Zwolnienie też na 3 tyg. Ale to zobacze, jak się będę czuć.

    Na razie muszę ochłonąć, odpocząć, na pewno pojadę do fizjo, wykupie dietetyka i posprawdzam jeszcze raz poziomy witamin i hormonów. Zapisze się do kliniki ale dopiero na koniec września. Bo wcześniej mam milsze plany😂 planuję nasz ślub w sierpniu a potem wakajki we wrześniu🥰🥰 i mogę przystąpić do programu nafutrowana witaminami i pozytywną energią❤️
    Narazie obolała na brzuchu i ramionach i po całej narkozie 😅

    Darrika, JoKoKoJo, Lavenda lubią tę wiadomość

  • Flora1234 Przyjaciółka
    Postów: 77 125

    Wysłany: 20 czerwca, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie zorientowałabym się po objawach że owulacji nie było, gdyby nie USG i jeszcze progesteron dla pewności - był poniżej czterech. A wykres nie odbiegał bardzo od innych :(

    Kilkuletnie starania

    Indywidualne wizyty u różnych specjalistów
    Diagnostyka w poradni leczenia niepłodności NFZ
    W trakcie diagnostyki w nurcie przyczynowego leczenia niepłodności (napro)

    Ona 31
    hormony w normie
    niedrożność jednego jajowodu

    On 36
    obniżone parametry nasienia, poprawione suplementacją
    morfologia 2% (ale w przeliczeniu na ilość w normie)
    _______
    październik '23 - HSG, prawy niedrożny
    lipiec '24 - histeroskopia, planowane usunięcie polipa trzonu macicy
  • Nineq Autorytet
    Postów: 305 375

    Wysłany: 20 czerwca, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Tylko monitoring prawdę Ci powie.
    Ja w poprzednim cyklu miałam wszystkie objawy owulacji od bólu po śluz. A na monitoringu w 13dc. Okazało się że du....
    Testy owu również byly pozytywne
    Właśnie wiem, ale się złożyło idealnie, że jutro mam cytologie więc lekarza zapytam.
    Mam nadzieję tylko, że nie przesadziłam z suplementacją 🫢

    Missi lubi tę wiadomość

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Missi Autorytet
    Postów: 657 856

    Wysłany: 20 czerwca, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Hej,
    Siesiepy trzymamy wszystkie kciuki za Ciebie ✊️✊️✊️
    Jadzia trzeba być dobrej myśli, wiem, że tak sie mówi, jest stres i wszystkie emocje naraz. Przesyłam dobrą energię i życzę zdrówia dla męża❤️🤗

    Ja jestem już po diagnostyce. Jak już wspominałam spotkała mnie niemiła sytuacja na izbie przyjęć. Położna, która mnie przyjmowała na oddział była bardzo nieuprzejma, przeglądneła moje wyniki I od razu skwitowała dlaczego jeszcze nie jestem w klinice? Z takim amh nie zajdzie Pani nigdy w naturalna ciążę. (Skąd wiem, że komórka jajowa 35+może być lepsza niż u niejednej 20latki.. ) więc jej odp. Że w lutym zaszłam w naturalna ciążę, beż żadnych wspomagaczy, a przyszłam tu po to by zbadać drożność, histero i mieć pewność, że wszystko jest ok zanim podejdę do in vitro i na koniec jej pow. Że od tego wyniku zależy czy w ogóle będę chciała iść na to in vitro, że to jest moja decyzja i moje ciało. Była bardzo niekompetentna, nie powinna mówić w taki sposób do kobiety. Zostałam przez nią potraktowana jak debilka 40 letnia, która chce mieć dziecko... a nie zna mojej sytuacji. Koniec końców dowiedział się o tym kierownik placówki i wspomniał co nie co na odprawie.. druga kobieta też została przez nią źle potraktowana.

    Przechodząc do samego badania wszystko przebiegło super. Operowała mnie moja Pani dr, potem wszystko wyjaśniła. Miałam laparoskopię, w której pobrano wycinek z otrzewnej- coś się jej nie podobało pod kątem endometriozy ale to mówiła, że raczej delikatna 1 st. I tylko w tym miejscu, reszta ok nie było zrostów nigdzie 🤯Drożność mam, kontrast przepłynął swobodnie, beż żadnych udrożnień. I z histeroskopi pobrali wycinek aby sprawdzić czy nie ma przewlekłego stanu zapalnego. Wyniki za 3 tyg. Zwolnienie też na 3 tyg. Ale to zobacze, jak się będę czuć.

    Na razie muszę ochłonąć, odpocząć, na pewno pojadę do fizjo, wykupie dietetyka i posprawdzam jeszcze raz poziomy witamin i hormonów. Zapisze się do kliniki ale dopiero na koniec września. Bo wcześniej mam milsze plany😂 planuję nasz ślub w sierpniu a potem wakajki we wrześniu🥰🥰 i mogę przystąpić do programu nafutrowana witaminami i pozytywną energią❤️
    Narazie obolała na brzuchu i ramionach i po całej narkozie 😅


    Nikt nie powinien być tak potraktowany. Niestety często w szpitalach trafiają się zołzy w składzie personelu- jak w życiu ;)

    Jakie masz AMH?

    Anulek84 lubi tę wiadomość

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Nineq Autorytet
    Postów: 305 375

    Wysłany: 20 czerwca, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Hej,
    Siesiepy trzymamy wszystkie kciuki za Ciebie ✊️✊️✊️
    Jadzia trzeba być dobrej myśli, wiem, że tak sie mówi, jest stres i wszystkie emocje naraz. Przesyłam dobrą energię i życzę zdrówia dla męża❤️🤗

    Ja jestem już po diagnostyce. Jak już wspominałam spotkała mnie niemiła sytuacja na izbie przyjęć. Położna, która mnie przyjmowała na oddział była bardzo nieuprzejma, przeglądneła moje wyniki I od razu skwitowała dlaczego jeszcze nie jestem w klinice? Z takim amh nie zajdzie Pani nigdy w naturalna ciążę. (Skąd wiem, że komórka jajowa 35+może być lepsza niż u niejednej 20latki.. ) więc jej odp. Że w lutym zaszłam w naturalna ciążę, beż żadnych wspomagaczy, a przyszłam tu po to by zbadać drożność, histero i mieć pewność, że wszystko jest ok zanim podejdę do in vitro i na koniec jej pow. Że od tego wyniku zależy czy w ogóle będę chciała iść na to in vitro, że to jest moja decyzja i moje ciało. Była bardzo niekompetentna, nie powinna mówić w taki sposób do kobiety. Zostałam przez nią potraktowana jak debilka 40 letnia, która chce mieć dziecko... a nie zna mojej sytuacji. Koniec końców dowiedział się o tym kierownik placówki i wspomniał co nie co na odprawie.. druga kobieta też została przez nią źle potraktowana.

    Przechodząc do samego badania wszystko przebiegło super. Operowała mnie moja Pani dr, potem wszystko wyjaśniła. Miałam laparoskopię, w której pobrano wycinek z otrzewnej- coś się jej nie podobało pod kątem endometriozy ale to mówiła, że raczej delikatna 1 st. I tylko w tym miejscu, reszta ok nie było zrostów nigdzie 🤯Drożność mam, kontrast przepłynął swobodnie, beż żadnych udrożnień. I z histeroskopi pobrali wycinek aby sprawdzić czy nie ma przewlekłego stanu zapalnego. Wyniki za 3 tyg. Zwolnienie też na 3 tyg. Ale to zobacze, jak się będę czuć.

    Na razie muszę ochłonąć, odpocząć, na pewno pojadę do fizjo, wykupie dietetyka i posprawdzam jeszcze raz poziomy witamin i hormonów. Zapisze się do kliniki ale dopiero na koniec września. Bo wcześniej mam milsze plany😂 planuję nasz ślub w sierpniu a potem wakajki we wrześniu🥰🥰 i mogę przystąpić do programu nafutrowana witaminami i pozytywną energią❤️
    Narazie obolała na brzuchu i ramionach i po całej narkozie 😅
    Niektórzy powinni się po prostu zamknąć, nie są w pracy od komentowania decyzji innych ludzi.
    Oby teraz wszystko goiło się ładnie i wyniki wyszły dobre.

    Anulek84, Frajda lubią tę wiadomość

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Missi Autorytet
    Postów: 657 856

    Wysłany: 20 czerwca, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Właśnie wiem, ale się złożyło idealnie, że jutro mam cytologie więc lekarza zapytam.
    Mam nadzieję tylko, że nie przesadziłam z suplementacją 🫢


    Ja monitoruje się dopiero od dwóch cykli. Z czego 1/2 bezowulacyjny. I teraz się zastanawiam ile takich bezowulacyjnych cyklów za mną w okresie starań 🤷‍♀️
    Dlatego monitoringi to super sprawa uważam

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Nineq Autorytet
    Postów: 305 375

    Wysłany: 20 czerwca, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Ja monitoruje się dopiero od dwóch cykli. Z czego 1/2 bezowulacyjny. I teraz się zastanawiam ile takich bezowulacyjnych cyklów za mną w okresie starań 🤷‍♀️
    Dlatego monitoringi to super sprawa uważam
    Statystycznie podobno 1-2 w ciągu roku. Więc już coraz mniejsze prawdopodobieństwo.

    Mi by wypadało, że wszystko przede mną😅

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 20 czerwca, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Jakie masz AMH?[/QUOTE]

    Mam 0,78 badane w zeszłym roku, bez supli, badane w labie, nie na miejscu... więc ten wynik nietraktuje jakoś wiarygodnie. Wiem, że muszę powtórzyć ale tak jak pisałam muszę wydobrzeć i znalesc miejsce gdzie zbadają już prawidłowo.

  • Missi Autorytet
    Postów: 657 856

    Wysłany: 20 czerwca, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Statystycznie podobno 1-2 w ciągu roku. Więc już coraz mniejsze prawdopodobieństwo.

    Mi by wypadało, że wszystko przede mną😅


    Haha mam nadzieję!
    Ja naprawdę do ostatniego monitoringu żyłam w przeświadczeniu że JA PRZECIEŻ MAM SWOJE NATURALNE OWULACJE ZAWSZE !
    Eh życie 😀
    A tu wydarzyło się anomalia i mimo stymulacji nie pyklo

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 20 czerwca, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Ehh...siesiepy, a czy nie miałaś przypadkiem podwójnej owu? Pytam, bo znam takie przypadki właśnie przy zdublowanej owu, gdy doszło do zagnieżdżenia dwóch komórek i następnie powstania obu pęcherzyków ciążowych, ale jeden z nich ostatecznie przestał się rozwijać (zapadł się). Wtedy beta przestaje przyrastac prawidłowo przez kilka dni, a potem już normalnie odbija (z uwagi na rozwój drugiego pęcherzyka). Z ręką na sercu ci mówię, ze kilka takich przypadków z tego forum znam. Mam nadzieję, że ty jesteś kolejnym z nich.


    Ja też znam!

    siesiepy lubi tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 20 czerwca, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hach wrote:
    Nie mam cp, rozwija się dobrze na ten moment. Byłam już na wizycie w 5+2 z wielkości pęcherzyka, z ostatniej miesiączki 4+6. Lekarz kazał przyjść za 2 tyg. To są dłuuuugie dwa tyg. Ktoś mi napisał, żebym poszła wcześniej, ale nie chce, bo może być niewidoczne i będę się stresować. To też tłumaczyłam.

    Dlatego Ci to piszę. Własną historie pozytywną. Dla otuchy.
    Wiem ze sa to dlugie dwa tygodnie. Ale cała ciąża to takie czekanie... po porodzie wcale nie lepiej :)

    Hach lubi tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 20 czerwca, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Miłego dnia🤗
    Mam pytanie: miała któraś cykl bezowulacyjny? Jakieś znaki, że taki jest?
    Bo zastanawiam się, co się u mnie dzieje, że wczoraj temp. przedwczoraj 36.54, wczoraj 36.64, dziś 36.61 i niby owulacja 🙄 poprzednim razem miałam rzeczywiście dołek do 36.2 i wzrost.
    Pewnie się jutro okaże, ale już sobie wkręcam😶

    Ja widziałam po organizmie... śluz był owulacyjny ponad tydzień, nie mialam bólu typowego owulacyjnego dwa dni tylko cały cykl dziennie po trochu troche jajnik troche macica. FL miała 17 dni a okres był skąpy krotki i nie bolał. Obecny cykl ze tak powiem książkowy 😅
    Edit. I cyce były nie opuchniete nie bolące totalnie jak przed owu. Nic a nic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca, 09:54

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 20 czerwca, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia zdrówka dla męża..

    Siesiepy trzymam kciuki... moze akurat..
    Powtarzasz bete jeszcze?

    siesiepy lubi tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 20 czerwca, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Siesiepy bardzo mi przykro, ale nie trać jeszcze nadziei, może jest tak jak dziewczyny pisały, że były dwa zarodki i teraz jeden walczy. Na pewno jest Ci przykro i ciężko, ale organizm wysłał znak, że może być w ciąży, ja nadal na taki znak czekam 😞
    Patrzyłam w pamiętniku na Twoje leki i widzę, że bierzesz Glucophage, dostałaś od gina? Chyba wyników nie masz złych z tej krzywej, czy to na ten cukier w 2 godzinie, że za mało spadł? Długo już go przyjmujesz?
    Dostałam sugestię, że też mogłabym spróbować z tym lekiem, u mnie z kolei podejrzenie hipoglikemii reaktywnej.
    Fakt, to że załapał w końcu to jest jakiś znak. Teraz trzeba tylko zrozumieć dlaczego i czemu wcześniej tego nie zrobił. 😅

    Glucophage dostałam od endokrynologa, mam za wysoka insuline chyba na czczo (i chyba po 2h?) + płaskie krzywe. No i PCOS, więc metformina jakoś wspomaga pobudzanie jajników do produkcji jajek. Przez te rzeczy dostałam taką dawkę i jako tako to nawet hulało (w kratkę ale jednak). Nie kazała mi odstawiać nic w ciąży ani zmieniać dawki. Przyjmuję go od roku jakoś w sumie. 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca, 10:37

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 292 285

    Wysłany: 20 czerwca, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    Siesiepy kciuki za betę, tak jak na Dinusiach napisałam, pierwsza moja myśl to dwa kropki i jeden nie dał rady. Pierwszy przyrost był bardzo duży.


    Gratuluję wszystkich kreseczek w czerwcu :) Trzymam kciuki za te, które jeszcze będą testować :)

    siesiepy lubi tę wiadomość

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 20 czerwca, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Jadzia zdrówka dla męża..

    Siesiepy trzymam kciuki... moze akurat..
    Powtarzasz bete jeszcze?
    Tak, dzisiaj z progiem. Dziewczyny mówiły że jak była cb to mimo ładowania końskich dawek proga on spadał bardzo w krwi. Wyniki jutro. Potem ewentualnie sama betę zrobię w sobotę jeszcze.

    Mystic, widziałam, dziękuję. Wczoraj miałam podły nastrój, dzisiaj już trochę się podniosłam z kolan i biorę na klatę co mi los da. 🤷🏻 Nic nie poradzę jak kropek będzie chciał mnie opuścić. Wiem jeszcze że beta wytwarza się skokowo (największy poziom we krwi to 10-13 albo nawet 11-13) i nie ukrywam że skoro wczoraj badałam o 9 to też daje mi kapkę nadziei. Dlatego dzisiaj byłam 10:30.

    Szansa na dwa kropki jakaś tam była. Niech walczy chociaż jeden. 🍀

    pp2018, PaulaG, Treaclynat lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Hach Autorytet
    Postów: 949 900

    Wysłany: 20 czerwca, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Dlatego Ci to piszę. Własną historie pozytywną. Dla otuchy.
    Wiem ze sa to dlugie dwa tygodnie. Ale cała ciąża to takie czekanie... po porodzie wcale nie lepiej :)
    Wiem. Koleżanka z forum miała dużo stresu i chce yego uniknąć i pójść później, kiedy już naprawdę beton będzie widać. Jeśli zarodek się prawidłowo rozwinął, a ciaza nie zatrzymała. Czuje, że bedzie dobrze! ❤🤞 To musi być silny bejbik, bo od 19 miesiący jako pierwszy i jedyny zaskoczył ❤

    PaulaG lubi tę wiadomość

    Starania od: grudnia 2022
    Droznosc jajowodów ✅ 09.2023r.
    Badanie na trombofilie
    Trimbofilia ✅
    Mutacja MTHR ❌
    PAI I ❌
    KIR ✅
    Wymazy MUCHA ✅
    ⏸ 13.06.2024 w 1️⃣9️⃣ CS
    Beta 14.06.2024 1576
    Prog 14.4 14.06.2024
    15.06 pęcherzyk ciazowy 4.6 mm
    16.06 betq 3676
    Prog 20.7
    Zarodek 7 mm z ❤ 134/min
    preg.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ