X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie macie ja w domu wina nie mam, pech, skończyło się, wypijcie moje zdrowie też http://img295.imageshack.us/img295/6682/pijacygn7.gif

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Justta, tak zrobię :)
    No to ładnie Lemurek...ale spróbuję, może na mnie zadziała. On jest bardzo dobry ponoć nie tylko na poprawę śluzu...na włosy, paznokcie, skórę, samopoczucie. Sprawdzimy i zobaczymy czy to prawda :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Dzięki Justta, tak zrobię :)
    No to ładnie Lemurek...ale spróbuję, może na mnie zadziała. On jest bardzo dobry ponoć nie tylko na poprawę śluzu...na włosy, paznokcie, skórę, samopoczucie. Sprawdzimy i zobaczymy czy to prawda :)

    Nenaa właśnie zażyłam zobaczymy czy pomoże ;-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa dobrze, że Cię opuścił ból głowy :D mnie niestety ciągle trzymał cały dzień a w nocy dreszcze i pot mnie oblewał masakra musiałam się przebierać brrrr mam nadzieję, że mnie nic nie bierze!!!
    ale jak przed momentem przeczytałam, że mamy już w naszym gronie zieloną krope to aż mi ból głowy przeszedł ;) jupiiiii ;)

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok chmurka, nie biorę :)
    Wznosimy wirtualny toast za Alfetkę i Alfiątko!!!
    Zdrówko mamusi i maleństwa!!! :)

    Alfetka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    Nenaa właśnie zażyłam zobaczymy czy pomoże ;-)

    Zobaczymy :D

    Nenaaa ja paznokcie musiałam rzeczywiście częściej obcinać i włosy mi ładne się zrobiły, także myślę, że jak dla mnie same korzyści po tym wiesiołku. Spróbujcie :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jestem, dziękuje wszystkim za życzliwość ;) Kochane ja jak zaobserwowałam w lutym brak rozciągliwego to tez wyczytałam o tym wiesiołku no i właśnie planowałam sobie go brać, akurat w aptece pytałam to polecały Oeparol - ok. 28 zł. I z tego co wiem to należy go brać od pierwszego dnia miesiączki do owulacji ;) podobno jest dobry;)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Ok chmurka, nie biorę :)
    Wznosimy wirtualny toast za Alfetkę i Alfiątko!!!
    Zdrówko mamusi i maleństwa!!! :)

    NO TO CHLUŚNIEM BO UŚNIEM :) ZDRÓWKO :)

    Nenaaa, Alfetka, lemurek, Anastazjaaa, Tamka lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wrote:
    Kochane jestem, dziękuje wszystkim za życzliwość ;) Kochane ja jak zaobserwowałam w lutym brak rozciągliwego to tez wyczytałam o tym wiesiołku no i właśnie planowałam sobie go brać, akurat w aptece pytałam to polecały Oeparol - ok. 28 zł. I z tego co wiem to należy go brać od pierwszego dnia miesiączki do owulacji ;) podobno jest dobry;)

    WŁAŚNIE TEN BRAŁAM :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze siemię lniane, ale próbowałam kiedyś pić na włosy i te "glutki" nie były zbyt dobre smakowo ;| ale przede wszystkim właśnie piszą o tym wiesiołku - to Kochane do roboty ;) Fajne, bo efekty już są podobno widoczne przy pierwszych dniach płodnych a później jest tego jeszcze więcej ;)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam oeparol a i mój M podkradał mi te kapsułki :D , chyba chciał mieć ładne paznokcie ;)

    Alfetka, Nenaaa lubią tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    ja też miałam oeparol a i mój M podkradał mi te kapsułki :D , chyba chciał mieć ładne paznokcie ;)
    Dobre ;) hahaha ;)to nic tylko same zalety tego wiesiołka ;)

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Zobaczymy :D

    Nenaaa ja paznokcie musiałam rzeczywiście częściej obcinać i włosy mi ładne się zrobiły, także myślę, że jak dla mnie same korzyści po tym wiesiołku. Spróbujcie :)
    No to super, przyda się, bo teraz na przedwiośniu to mam kiepskie pazury i włosy, ogólnie żem brzydka ostatnio bardziej niz zwykle :D

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Bralam kiedyś ale żołądek mnie bolał, musze poszukać czegoś płynnego, bo nie mogę tabsow łykać, już wystarczająco mecze się przy kwasie foliowym
    Wiesz co z tego co wiem to jest wersja w płynie --> http://www.doz.pl/leki/p5724-Olej_z_nasion_wiesiolka_plyn - nie wiem czy tu można linki wklejać ;)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz się będziecie ze mnie śmiać, ale ja się mogę pożegnać z farbowaniem włosów na kilka miesięcy, a mam 29 lat i siwe włosy już się pojawiają - to dopiero będę straszyć ! ;)

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze Anastazja, a co Ci się po kwasie dzieje? Myślałam, że on taki neutralny i nie może szkodzic.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super!!!!! nareszcieeee zielony kropek!!!! wiedziałam!!!

    Alfetka, Nenaaa lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczym się nie przejmuj Alfetka. Ja ostatnio zauważyłam u siebie dwa siwe włosy na...BRWIACH!

    Alfetka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wrote:
    Zaraz się będziecie ze mnie śmiać, ale ja się mogę pożegnać z farbowaniem włosów na kilka miesięcy, a mam 29 lat i siwe włosy już się pojawiają - to dopiero będę straszyć ! ;)

    kochana, ja siwych to mam już pól grzywki i je pięknie przy skórze wycinam

    no to ładnie się zapierałaś przy tych problemach hormonalnych ;) ogromnie się cieszę, niech to będzie lawina! teraz czas na testowanie Neny, a później to chyba my z Justą sikamy ;)
    Lemurek i Anastazja są majowe, chyba, że coś pokręciłam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 20:58

    Alfetka, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    kochana, ja siwych to mam już pól grzywki i je pięknie przy skórze wycinam

    no to ładnie się zapierałaś przy tych problemach hormonalnych ;) ogromnie się cieszę, niech to będzie lawina! teraz czas na testowanie Neny, a później to chyba my z Justą sikamy ;)
    Lemurek i Anastazja są majowe, chyba, że coś pokręciłam?
    Kochana praktykowałam wycinanie siwych włosów, nawet moja fryzjerka raz tak zrobiłam, ale stwierdziłam, ze przy tempie ich przybywania, niedługo nie będę miała nic na głowie ;)

    Tamka lubi tę wiadomość

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ