X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak, tak, tak - efekt domina proszę ;)

    Tamka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Niczym się nie przejmuj Alfetka. Ja ostatnio zauważyłam u siebie dwa siwe włosy na...BRWIACH!
    Jakaś porażka z tymi siwymi, ja mam naturalnie ciemne i tak też farbuje, Nenaaa a Ty jaki masz kolor włosków ? ;)

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jam blondynka, głowę mi siwizna jeszcze oszczędziła, przynajmniej nie widzę nic bialego :)

    Tamka, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Niczym się nie przejmuj Alfetka. Ja ostatnio zauważyłam u siebie dwa siwe włosy na...BRWIACH!

    omg!! tutaj już bym nie mogła wycinać, bo zostałyby mi gołe łuki brwiowe, brwi mam trzy na krzyż dosłownie :/

    Alfetka pochwal się może kropkiem na kwietniówkach, to jest zawsze olbrzymia radość dla starających i doping i wiara , że się uda

    Alfetka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wrote:
    Jeszcze siemię lniane, ale próbowałam kiedyś pić na włosy i te "glutki" nie były zbyt dobre smakowo ;|
    Alfetka dobrze, że mi przypomniałaś muszę zaopatrzyć się w nasionka i pić glutki- ja to zawsze piłam jak byłam młodsza i chora na gardło. Tylko, że piłam siemię z cytryną i odrobiną cukru;)
    a i to podobno dobre na żołądek !!Anastazjaa może się skusisz ? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 21:09

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Kochana, współczuję, bo jak nawet Cię głowa boli to tabletki nie możesz za bardzo wziąć ;( To faktycznie musisz uważać, żeby sobie nie zaszkodzić, to mam nadzieje, ze ta płynna wersja będzie dobra dla Twojego żołądka ;) Gorzej z tym kwasem ;(

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Jam blondynka, głowę mi siwizna jeszcze oszczędziła, przynajmniej nie widzę nic bialego :)
    Kochana to luzik, przy blond włosach to jak kiedyś by się pojawiły (oby nigdy) to nawet nie będzie tak widać jak przy moich ciemnych i srebrne sztywne anteny na głowie :) ha ha ha

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja ja też wrażliwiec żołądkowy, ale nie aż tak, współczuję :(

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    omg!! tutaj już bym nie mogła wycinać, bo zostałyby mi gołe łuki brwiowe, brwi mam trzy na krzyż dosłownie :/

    Alfetka pochwal się może kropkiem na kwietniówkach, to jest zawsze olbrzymia radość dla starających i doping i wiara , że się uda
    Ja wyrywam te siwe, Tamka :D

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    Alfetka dobrze, że mi przypomniałaś muszę zaopatrzyć się w nasionka i pić glutki- ja to zawsze piłam jak byłam młodsza i chora na gardło. Tylko, że piłam siemię z cytryną i odrobiną cukru;)
    Trzeba sobie jakoś poprawić ten smak, bo na trzeźwo się nie da tego wypić niedoprawionego ;)

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka, a tak z ręką na sercu - miałaś jakiekolwiek przeczucia? działo się z Tobą coś takiego, co dawałoby do myślenia, że coś jest na rzeczy? bo ja się zawsze zastanawiam po owulacji czy można coś czuć czy nie?

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wrote:
    Trzeba sobie jakoś poprawić ten smak, bo na trzeźwo się nie da tego wypić niedoprawionego ;)
    A ja lubię siemie :) Ogólnie lubię tez wszystkie dziwne ziółka, itp. Wszystko bym wypiła :D

    Alfetka, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    kochana, ja siwych to mam już pól grzywki i je pięknie przy skórze wycinam

    no to ładnie się zapierałaś przy tych problemach hormonalnych ;) ogromnie się cieszę, niech to będzie lawina! teraz czas na testowanie Neny, a później to chyba my z Justą sikamy ;)
    Lemurek i Anastazja są majowe, chyba, że coś pokręciłam?


    JESZCZE JAAAA :) PRZED WIELKANOCĄ JAK @ NIE PORZYJDZIE.

    Anastazjaaa, Alfetka, Tamka lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Alfetka, a tak z ręką na sercu - miałaś jakiekolwiek przeczucia? działo się z Tobą coś takiego, co dawałoby do myślenia, że coś jest na rzeczy? bo ja się zawsze zastanawiam po owulacji czy można coś czuć czy nie?
    Powiem jak to było u mnie przez to, ze w lutym i w marcu nie widziałam rozciągliwego, stwierdziłam, ze hormony jak nic do bani,(zawsze był i nawet go sporo było) nie miałam żadnego przeczucia, tym bardziej że nie miałam typowych objawów. Jajniki mnie bolą już od paru dni na zmianę po parę sekund, czasem przez chwile podbrzusze, troszkę krzyż przy schylaniu się (stwierdziłam , że mąż mnie kopie w nocy po kręgosłupie)a tak to żadnych plam, obwódek, etc. o przeczuciu nawet nie mowie, za to Wy, Wy wszystko wiedziałyście - nie wiem jak to zrobiłyście - a no ta temperatura dawała małą nadzieje, a testy - po czasie kreska nr 2? - zerooo przeczucia! ;)

    chmurreczkaa, Nenaaa, Tamka lubią tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    A ja lubię siemie :) Ogólnie lubię tez wszystkie dziwne ziółka, itp. Wszystko bym wypiła :D
    Podziwiam, ja mam fioła na punkcie moich włosów i oczywiście testuje wszystkie możliwe kuracje, drożdże tez były, ale siemię mnie przerosło ;)

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wrote:
    Podziwiam, ja mam fioła na punkcie moich włosów i oczywiście testuje wszystkie możliwe kuracje, drożdże tez były, ale siemię mnie przerosło ;)
    Drożdże tez kiedyś piłam, zatykalam nos i jakoś szło, siemię chociaż ładnie pachnie ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku nie jest lekko, drożdże doprawiałam, ale ze nie widziałam u siebie grubych wyrastających pukli spróbowałam siemienia lnianego i chyba za małą miałam motywacje bo po pierwszej próbie picia go wywiesiłam białą flagę ;)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    JESZCZE JAAAA :) PRZED WIELKANOCĄ JAK @ NIE PORZYJDZIE.

    przepraszam!!! biję się w pierś, skleroza

    Anastazjaaa, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka jeszcze miałaś spierzchnięte usta jako objaw :D
    Ja też chcę miec spierzchnięte usta!

    Tamka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Wy moje, ja powoli już się oddelegowuje do łóżka, bo kolega - mąż jutro o 4 funduje mi pobudkę bo jedzie do Poznania ;| jutro będę Zombie w pracy ;|

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ