X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kwas foliowy to podstawa! Wszystkie się tu ostro kwasimy ;) Bardzo ważny dla dzieciaczka.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja się później jeszcze zjawie a tym czasem znikam bo mój mąż wrócił ;) buuuziaki ;)

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Justa, to dobry termometr, taki właśnie być powinien

    Chmureczka, to wpierdzielałaś te migdały? przyznaj się, co jadłaś na ten śluz?? chyba, ze to ten winiacz tak działa! ;)

    mój monsz mówi wczoraj do mnie - a jeśli to banda zboczeńców na tym forum siedzi i się podszywa? a ja odpowiedziałam - no to szacun, bo mają rewelacyjną wiedzę na temat kobiecej psychiki, cyklu i odchyleń od normy ;)

    Myślę, że to wiesiołek, 3x2 tabletki brałam do dzisiaj, jutro już odpuszczam bo test ovu wyszedł dziś pozytywny :) zobaczymy, czy potwierdzi to sobotni monitoring

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    poplułam monitor i padłam hahaa3.gifhahaa3.gifhahaa3.gif

    Byłam w aptece i kupiłam sobie wiesiołka będę zapodawać codziennie do owulacji tylko nie wiem po ile poczytam bo widziałam gdzieś tutaj taki temat, do tego siemie codziennie i damy radę ;-)

    kochana 3x2 tabletki, siemię nie będzie Ci już potrzebne :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wrote:
    Jestem w ciazy ! ;)

    Alfetka Kochana, aż chciałoby się powiedzieć :A NIE MÓWIŁYŚMY :) Gratulacje, mam nadzieję, że ruszyłaś lawinę :)

    Nenaaa, Alfetka lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a wracając do tego śluzu, to naprawdę, ja zawsze należałam do tych suchych :) niewiele u mnie było śluzu, a już tak rozciągliwego nigdy jeszcze nie widziałam. Jestem pewna, że to dzięki wiesiołkowi, trzy razy dziennie po 2 tabletki i efekty takie jak opisałam wcześniej. Jestem do tej pory w szoku.

    Alfetka lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się skupić przez tą naszą Alfetkę :D Od razu czułam, że jest w ciąży :) Wszystkie się od razu zorientowałyśmy, ale ona nieeee, problemy hormonalne :D Fajnie, strasznie cieszą takie informacje i dają nam wszystkim nowe pokłady nadziei.

    Alfetka lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę koniecznie wiesiołka tu poszukać i zacząć brać. Pewnie nie jest tu tak łatwo dostępny jak w Pl ale coś się wykombinuje :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Muszę koniecznie wiesiołka tu poszukać i zacząć brać. Pewnie nie jest tu tak łatwo dostępny jak w Pl ale coś się wykombinuje :)

    Ja biorę oeparol, poszukaj w aptekach internetowych :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczka dzięki to będę brała tak jak mówisz 3x2 ;-) mam nadzieję że pomoże

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czułam chmureczka, po tym wszystkim co napisała nasza Alfecia, to było prawie oczywiste ;)
    Też mi to dało niezłego pozytywnego kopa :)

    Alfetka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    Chmureczka dzięki to będę brała tak jak mówisz 3x2 ;-) mam nadzieję że pomoże

    jak mi pomogło :) a myślałam, że jestem beznadziejnym przypadkiem jak chodzi o śluz :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    jak mi pomogło :) a myślałam, że jestem beznadziejnym przypadkiem jak chodzi o śluz :)
    Hehe, ja też śluzem nie grzeszę...a jeszcze teraz, jak zaczęłam się starać to wydaje mi się, że jest go jakoś dużo mniej.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słuchajcie wyczytałam w innym wątku, że na te endometrium lekarze do CLO zapisują estrogeny, zazwyczaj tabletki o nazwie ESTROFEM. Muszę w sobotę pomęczyć moją gin dlaczego mi nie zapisała... Wtedy endo się lepiej rozrasta.
    Brała to któraś z Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 19:28

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic takiego nie brałam Chmurka.
    Byłam właśnie na zakupach i udało mi się znaleźć wiesiołek. Mogę go zacząć brać teraz, czyli pod koniec cyklu czy lepiej jak się zacznie nowy?

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczka ja też nie brałam to nie pomogę, a Nenaa wiesiołek od początku nowego cyklu do owulacji z tego co wiem

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć !!!
    Alfetka wrote:
    Jestem w ciazy ! ;)
    świetnie, to toast wznieśmy !!!!!!!!

    Alfetka lubi tę wiadomość

  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jadłam wiesiołek ale mniejszą dawkę 3 na dzień i nic jeszcze gorzej, a jak odstawiłam i łykałam pół tabletki clo to śluzik idealny !! i bądź tu człowieku mądry !

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    cześć !!!

    świetnie, to toast wznieśmy !!!!!!!!


    ja już wznoszę, tym wstrętnym wytrawnym czerwonym wińskiem :) na zdrowie :D

    wiesiołek brałam w takiej dawce jak pisałam ( dokładnie kupiłam preparat oeparol z wiesiołkiem) i śluzik idealny dziś miałam :) od pierwszego dnia cyklu do owulacji możesz brać, Nenaaa teraz nawet nie próbuj, bo gdybyś jednak była w ciąży możesz zaszkodzić!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 20:28

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    zaraz po <3 mówię do Mężusia : ty widziałeś ten śluz? :) a on tak patrzy i mówi: "no mokrutka była" :) a ja mu jak wariatka demonstruje : no zobacz - ciągnie się ;) Byście widziały jego minę, bezcenna. Patrzy na mnie z totalnym bałaganem w głowie i pyta czy to dobrze czy źle :) Naprawdę ten śluz mnie rozpierniczył. Nigdy w życiu takiego nie miałam :)

    jak to sobie wyobraziłam ten Twój pół metrowy śluz :D śmieje się jak głupia ;)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ