X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Alfetka

    Alfetka lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka, ja razem z Tobą cała w nerwach! Kciuki mooooocne!!! :)

    Alfetka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buduje teraz atmosfere jak w horrorze ;) dzwonilam po wynik i jeszcze 10 minut ;) dziekuje Kochane za wsparcie ;) na dluzej bede wieczorkiem bo moj telefon mnie dobija szybkoscia dzialania ;)

    Nenaaa, justta lubią tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w ciazy ! ;)

    justta, Nenaaa, chmurreczkaa, magdabalbina, lemurek, Anastazjaaa, Tamka lubią tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede wieczorem ;)

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wrote:
    Jestem w ciazy ! ;)

    Alfetka GRATULUJĘ kochana, suuuper wiadomość, cieszę się, że w końcu jakaś 30 jest w ciąży, cieszę się bardzo yahoo.gif

    animal303.gifanimal303.gifanimal303.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 16:58

    Alfetka lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiiiii!!!!! Gratuluję!!! Dużo zdrówka dla Was!!!!
    Bardzo się cieszę! Zarażaj nas wiruskami! :) :) :)

    Alfetka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajjj Alfetka :) Szkoda, że nie prowadziłaś wykresu, bo chętnie podpatrzyłabym co, jak i kiedy tam u Ciebie się działo ;) Ale wieczorkiem nam się tu musisz wyspowiadać, hehe. Jak trochę ochłoniesz ofkors ;)
    Dbaj o siebie Alfik :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Alfetka chcemy wiedzieć jak było u ciebie? wszystko po kolei, więc jak już przysiądziesz to pisz, ciekawa jestem ;-) i dużo zdrówka życzę i książkowych 9 miesięcy bebe.gif

    Alfetka lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justta doczytałam, że to był chyba 5 miesiąc starań u Alfetki :) Daje nadzieję Kobietka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 17:31

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Justta doczytałam, że to był chyba 5 miesiąc starań u Alfetki :) Daje nadzieję Kobietka ;)

    No i świetnie !!!

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane ;) właśnie wróciłam od mamy, powiedziałam, że muszę wracać do moich Kochanych dziewczyn, bo one ze mną ciągle były i dawały mi wsparcie i nadzieje, że będzie ok ;) Kochane w skrócie, aby Was nie zanudzać, zaczęliśmy się starać gdzieś tak w listopadzie, nie zawsze regularnie bo mój mąż musi sobie pograć na komputerze, albo zmęczony, albo w pracy ;| ale na początku mierzyłam temperaturkę, teraz też żałuje, bo można by było coś porównać - moja wina :( Ogólnie nauczyłam się mniej więcej rozróżniać kiedy mam dni płodne i jaki śluz, jak miałam rozciągliwy i bolał mnie któryś z jajników to wiedziałam, że trzeba męża dopaść :)powiem szczerze że w lutym nie widziałam u siebie wcale rozciągliwego, dlatego moje podejrzenie, że coś się wali z hormonami. W marcu widziałam rozciągliwy po owulacji ;| ok, nie pytajcie dlaczego, a i nie miałam typowych objawów ciąży, po prostu brak okresu w terminie spodziewanym, i coś bolącego w lewej piersi, a od przedwczoraj w ogóle zaczęły boleć i są tkliwe. Z testami Kochane to tez dziwna sprawa, pierwszy test - druga kreska pojawiła się po 25-30 minutach (czyli teoretycznie nieważny test, drugi inny test kreska pojawiła się po 40 minutach ;| więc to nie do końca prawda, ze jak kreska się pojawi po spodziewanym czasie to klapa. Ja jak Kochane wiecie pojechałam na tą bete, którą wczoraj dzięki Wam postanowiłam zrobić, bo raczej byłam nastawiona na negatyw, i Pani powiedziała 58,67 hcg, to pytam tzn. ze tak? a ona na około, w końcu powiedziała to co do mnie trafiło;) Kochane w razie pytań, jakbym mogła w czymś pomóc doradzić piszcie, jestem Wam wdzięczna, bo właśnie dzięki Wam poszłam na to badanie dzisiaj i za wsparcie i za całokształt ;) teraz sie mnie z tego watku nie pozbędziecie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 18:23

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze jedno, może śmieszne ale po serduszkowaniu praktykowałam "świece" ;)

    chmurreczkaa, lemurek lubią tę wiadomość

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Skarbie, wzruszyłam się normalnie :) Cieszę się ogromniaście!
    Tatuś poinformowany już? :)
    Według Twoich obserwacji tego cyklu to czułaś kiedy mniej wiecej mogłaś mieć owulację? Którego dnia cyklu?
    No i intymne pytanko ;) Dużo było przytulania w tym czasie?

    Alfetka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka tak się cieszę ;-) zostań z nami i przesyłaj codzień dużo ciążowych wirusków i powiedz jaka reakcja Tatusia?

    Alfetka lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mniej więcej patrząc na mój ubogi wykres, 11 dnia cyklu miałam suchy, rozciągliwy był koło 13 i 14 i to 13 miałam owulacje , a tak odnośnie serduszkowania, pamiętam więc piszę 11 dnia cyklu później 12, 14 i 15 raz dziennie wieczorem :)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedziałam mu przez telefon, jeszcze z pracy nie wrócił - ale ostrzegłam, że na razie ma nikomu nie mówić! ;) bo z radości to pewnie jadąc do domu by się darł, a tak poważnie to on chciał wcześniej już się starać 2 lata wcześniej, ja dopiero nie dawno ;)

    Nenaaa, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    Alfetka tak się cieszę ;-) zostań z nami i przesyłaj codzień dużo ciążowych wirusków i powiedz jaka reakcja Tatusia?
    Ja tez się cieszę, ale chcę mieć już wynik na papierze w reku, jakoś tak pewniej się będę czuła ;) zostanę obowiązkowo, przecież muszę widzieć jak jedna za drugą będzie nas informować o swoim szczęściu! ;)

    chmurreczkaa, magdabalbina lubią tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze jedno Kochane - od 5 miesięcy łykam kwas foliowy, podobno może pomóc, a na pewno nie zaszkodzi ;)

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi ;) No wyobrażam sobie jak Twój mężczyzna się tam w pracy cieszy i niecierpliwi, pewnie chciałby być jak najszybciej w domu.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ