X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trochę jak deszcze na pustyni, które mają w sobie piach i kurz, który unosi się w powietrzu...

    miłego weekendu Wam życzę dziewczęta, ja zaraz wyjeżdżam i nie będę mogła do Was zaglądać , postaram się nadrobić zaległości w niedzielę wieczorem

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa Tamka! Udanego weekendu! Nie będziesz musiała chyba dużo nadrabiać bo cisza okrutna :) Wszystkie panny już weekendują chyba :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie poczytałam i spadam, miłego weekendu ;-) , będę w niedzielę wieczorkiem paaa :-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane ;) wpadłam wytłumaczyć się za wczorajszą nieobecność - śpioch mnie ściął, już o 20.30 poszłam spać ;) ale dzisiaj na pewno będę chociaż na chwilkę, buziaki i miłego dnia ;)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    też zaglądam na chwileczkę :)
    Alfetka ;) Śpioszek Cię mówisz złapał :D No to już masz jeden z książkowych objawów ciążowych :) Śpij Kochana, odpoczywaj, nie żałuj sobie :)
    U mnie baaardzo cieplutko i słonecznie, buziaki, łikendujcie miło dziewczynki :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja też wpadam się przywitać szybciutko i niosę dobrą nowinę :D Jeszcze owulki nie było, ale pęcherzyk urósł mi do 19mm a endo z 4 podskoczyło na 9mm!!!!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie wróciłam z monitoringu i nadrabiam wczorajszą nieobecność na forum :D Wasze kciuki pomogły, więc teraz trzymajcie za to by pęcherzyk pękł w końcu, bo moja gin pregnylu podać mi nie chce...

    Nenaaa, M4DZI4, Alfetka, Doris-83 lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki,
    wdepnęłam na chwileczkę.
    Czyżbyśmy miały jakąś fasolkę wśród 30tek? :)

    Nenaaa, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Krokodylica, Alfetka jest w ciąży :)
    Chmureczka, no widzisz!!! A tak się martwiłaś, trzymam kciuki za pęcherzyk :)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć ;)
    chmurreczkaa wrote:
    Kochane ja też wpadam się przywitać szybciutko i niosę dobrą nowinę :D Jeszcze owulki nie było, ale pęcherzyk urósł mi do 19mm a endo z 4 podskoczyło na 9mm!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Chmureczka czyli winko i migdały spełniły swoje zadanie ;) supcio ;)

    pozdrawiam u mnie jakość wysoko z temper. nie wiem czy jakieś choróbsko chce się wkraść hmmmmm no nic zmykam sadzić kwiatki papa

    Alfetka teraz możesz spać do woli ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2014, 15:01

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo Alfetka gratuluję!!!

    Alfetka lubi tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Noooo Alfetka gratuluję!!!
    Dziękuje, dziękuję Kochana ;)
    Czekam teraz na Was dziewczyny! ;)

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Witam,
    też zaglądam na chwileczkę :)
    Alfetka ;) Śpioszek Cię mówisz złapał :D No to już masz jeden z książkowych objawów ciążowych :) Śpij Kochana, odpoczywaj, nie żałuj sobie :)
    U mnie baaardzo cieplutko i słonecznie, buziaki, łikendujcie miło dziewczynki :)
    Myślę, że to raczej efekt pobudki o 2.30 - musiałam męża zapakować na wyjazd do poznania ;| Ale faktycznie popołudniami mnie czasami zbiera ;)

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba faktycznie tu weekendowo ;) Dziewczyny wypoczywajcie i korzystajcie z uroków weekendu, i do pogadania po;)

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem.
    Na razie mam głowę zaprzątniętą czym innym :) Ale niebawem dołączę do Was ze staraniami.

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to dziewczynki? Piękna pogoda to odpoczywają wszystkie ;D Ja znów się trochę martwię, bo wczoraj na monitoringu niby wszystko super, gin mówiła, że pęcherzyk w każdej chwili może pęknąć. Popołudniu przestał mi dokuczać prawy jajcor, więc zrobiłam test owulacyjny jeszcze jeden i był już negatywny. Pomyślałam nawet, że może już po wszystkim i nawet się ucieszyłam, a dzisiaj znów mała panika, bo temperatura u mnie rano na pozycji minimalnej i ani drgnie... Miałam iść na monitoring w środę, ale nie wytrzymam. Już pisałam maila, że chcę iść jutro. W nosie mam te 50zł, muszę wiedzieć co się tam dzieje. Powiedzcie mi, możliwe, żeby pęcherzyk po prostu się wchłonął i do owulacji w ogóle nie doszło?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Pogoda piękna, fakt :) Ale śpiąca jestem okrutnie a zaraz wybywam na proszony obiadek :) Nie chce mi się ruszać żadną częścią ciała :D
    Chmurka, może już wybuchł pęcherzyk? Wiesz, z tą owulką to jest tak, że może ona być do ok 3 dni przed skokiem tempki lub 3 dni po skoku. Ojjj tam zaraz się wchłonął :) Na te testy owulacyjne to też patrzyłabym z przymrużeniem oka :) Trzymam kciuki dalej ;)
    Pozdrawiam dziewczyny i liczę na wiekszą frekwencję jutro. Sprawdzę listę obecności!

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka jestem już po weekendzie, trzeba wracać do rzeczywistośći, ale pogodę ładną zapowiadają to mam plan pozasadzać jakieś warzywka i roślinki wiosenne ;-) a co u was dziewczęta, Afetka jak się czujesz?

    Alfetka lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł kochane!
    Dołączam do Was. 31 na karku i 3 lata starań.
    Nie poddaje się :-)

    Alfetka lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Doris divers2317.gif

    Doris-83 lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris witamy w naszym gronie :) Jak tam borowinki? Sądząc po wykresie wszystko układa się pomyślnie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2014, 22:59

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ