Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta to ja proszę naprawdę dużo tych wirusków tylko zostaw też innym bo też tak bardzo chcą jak i ja :)

    justta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja wrote:
    Nasturcja tak właśnie o to mi chodziło żeby zobaczyć ją na wykresie... widzisz do tego nie potrafię się po ludzku wysłowić :/
    Pewnie zafasolkowana już jesteś :)
    Spokojnie, nie stresuj się. Jeśli @ nie nadejdzie w nocy, możesz nad ranem zatestować :)

  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe i zostawic was na pare godzin ;) ale my nie swirujemy ;)

    okolo 30 czlowiek przestaje sie wstydzic i rumienic i mowi prawde jak jest ;)

    katja to moze byc za wczesnie na usg zeby widac bylo ale zatestuj

    ja w pierwszej ciazy plakalam jak bobr i mama sie sama domyslila az maz z domu uciekl ;D

    justta slij wiruski slij ;) jak zbombardujesz nie ma siły zeby nie zalapać

    justta, Tamka lubią tę wiadomość

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja mam nadzieję chociaż naprawdę dzisiaj wszystko powoduje że płakać mi się chce... :/ jak mam dostać @ to już chce bo ciekawość mnie zżera. do tego nie macie pojęcia jak boli mnie lewy jajnik i straszny ból w macicy jakby ktoś mi ją powoli rozrywał :(

  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj katja widze ze te wiruski chyba zalapałas i odrazu widac ze bedzie zielono ;)

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenq albo to na @ tak wszystko...

    Zaraz będę Wam tu płakała :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2014, 20:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Jak zrobiłaś czerwona czcionkę? Ja nie umiem.... :(
    wpisujesz [color= np red, blue itd] tekst [/color]
    http://pl.wikipedia.org/wiki/BBCode tu jest opis jak się co wstawia
    Katja wrote:
    Nasturcja mam nadzieję chociaż naprawdę dzisiaj wszystko powoduje że płakać mi się chce... :/ jak mam dostać @ to już chce bo ciekawość mnie zżera. do tego nie macie pojęcia jak boli mnie lewy jajnik i straszny ból w macicy jakby ktoś mi ją powoli rozrywał :(
    Katja mam nadzieję, że męczysz się tak dla fasolki a nie dla @

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochanie a ty zawsze na @ placzesz?

    nie wydaje mi sie a w ciazy emocje silniejsze, jak juz poszlo to siedzialam i plakalam maz nie wiedzial co zrobic i uciekl do mamy pytac sie co zrobic... a mama mowi ze niech moj tata idzie bo on ma ze mna lepszy kontakt...
    nakrzyczałam na niego tez i dalej płakałam... i maz nie musiał juz im mowic... sami sie domyslili ;D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja wrote:
    justta u mnie raczej to nie kropeczka bo w poniedziałek byłam u gina i nic nie widział a robił mi USG :/

    Katia to jeszcze o niczym nie świadczy. Ja jak podejrzewałam pierwszą ciążę to poszłam go gina a on mi powiedział że ciąży nie ma ale mam torbiel na macicy i za 3,5tysia mi go szybko usunie. Dobrze że kasy nie miałam, bo ten mój torbiel ma już 10 lat i jest strasznie pyskaty :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam bo sąsiedzi wpadli na kawkę... Dobrej nocki Dziewczynki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenq no niby nie mam tak na @ ale ja to dziwna jestem więc wszystko możliwe zaraz w dodatku zwariuje z tym jajnikiem no cholera tak boli :(

    marissith ja tez mam taka nadzieję bo jak to @ to straszne jest to w tym miesiącu!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Katia to jeszcze o niczym nie świadczy. Ja jak podejrzewałam pierwszą ciążę to poszłam go gina a on mi powiedział że ciąży nie ma ale mam torbiel na macicy i za 3,5tysia mi go szybko usunie. Dobrze że kasy nie miałam, bo ten mój torbiel ma już 10 lat i jest strasznie pyskaty :D


    niby u mnie widział w poniedziałek jak byłam pęcherzyk graffa... gdzie ja powinnam już @ dostać no ale może i widział nie wiem...

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajta to może weź nospe jak tak boli albo apap może pomoże
    Helenkq a ty jutro testujesz ? czy za parę dni

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro powinnam wiedziec juz ;)
    jesli nie wyjdzie ciemniejszy to pewnie nic z tego a mam taki sam test jakby byl inny to bym pewnie poczekala do niedzieli ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2014, 20:56

    justta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to trzymam kciuki i będę czekać na tą twoją Kropeczkę ;-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra ja uciekam się położyć na dwie godzinki, miłego wieczoru kochane <3

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 30 maja 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpoczywaj odpoczywaj pa ;)

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny testujące jutro. Będę was wspierała w moim zajebiście gorącym mieszkanku, pocąc się przy okazji na doopie, plecach i cycochach :)
    Myślami jestem z wami :)

    helenkq, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 30 maja 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe wreszcie sie wgrało ja tu cos specjalnie dla zafasolkowanych przygotowałam ;) musiałam na serwer wrzucic i sie dlugo ladowało ale jest

    http://i427.photobucket.com/albums/pp360/elleeldritch/pictures/happy%20dance%20gif/minionshappy.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2014, 21:10

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Krokodylica lubią tę wiadomość

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 30 maja 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde chyba znow cos nie tak ;( nie rusza sie ;( musialam poszukac u zrodła ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2014, 21:13

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
‹‹ 308 309 310 311 312 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ