X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia, ja biorę Twoją @ dzisiaj A Ty pochlaniaj wiruski :) .
    Z wirusów skorzystam za miesiąc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2016, 15:29

    Ania_84, zizia_a lubią tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Hej kochane :)
    Myszko trzymaj sie kochana <3

    dzięki kochane .. póki co to podchodze do tego z rezerwa wiem ze drugi maluch ma 50/50 wiec zobaczymy

    Katja jak tak patrze o moja ciąza jest o wiele młodsza ... bo jeden maluch ma 3,5 a drugiego jeszcze nie dalo sie zmierzyc :(

    co do witamienk dr powiedziała że ona nie jest za tym żeby od razu ładować witaminy to co najwazniejsze biore i poparła endokrynologa czyli Jod , wit D, kwas foliowy plus moje leki :) powiedziała ze po pierwszych badaniach krwi jesli by wyszło ze mamjakąs anemie czy cos wtedy właczymy :)
    Ania czyli szansa na dziewczynki bo im póżniej doszło do zapłodnienia tym wieksza szansa własnie na nie bo plemniki dziewczynkowe są silniejsze :) u nas dwa razy sie sprawdziło :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    Ania czyli szansa na dziewczynki bo im póżniej doszło do zapłodnienia tym wieksza szansa własnie na nie bo plemniki dziewczynkowe są silniejsze :) u nas dwa razy sie sprawdziło :)
    hehehe nooo to mezu bedzie miał problem z imionami bo dla chłopaców mamy :D

    Biedroneczka83 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu a my dla dziewczynki mamy a dla chłopca nie... chociaż ja czuję że to będzie Dziewczynka :)

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kosmos :/ w 4 szpitalach nie było dla mnie miejsca, zgłupiałam już i nie wiem co robić, lekarz dał mi skierowanie, z jego słów wywnioskowałam że jak najszybciej, a w ostatnim szpitalu mówili że jestem za wcześnie, nic się nie dzieje i lepiej poczekać aż organizm sam się przygotuje na poronienie, kurcze no kogo mam słuchać? :( na dodatek mój lekarz jest na urlopie do 20 lipca i byłam u innego, to co mam robić, czekać na mojego? Pchać się do szpitala na siłę? Wróciłam tak psychicznie skonana że zaraz poszłam spać, przez cały dzień niewiele jadłam i nie mam na to siły. Idę jutro do internisty po zwolnienie na dziś :/

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no co za ćwoki :/

    jak masz mozliwosc to moze idz do innego gina ?? albo do jakiejs poradni przyszpitalnej

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka a który to tydzień? Może skonsultuj to jeszcze, no i nie rozumiem jak mogli cię nie przyjąć skoro skierowanie miałaś.

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się zapisałam do innego ginekologa, zobaczymy co on mi powie.
    Ale wiecie, w pierwszym szpitalu mówią że nie ma miejsc, ok rozumiem, szpital wojewódzki u mnie się nic niepokojącego nie dzieje, zdarza się. Wysłali mnie do innego szpitala, tam mi mówią, że bardzo im przykro ale nie mają położnictwa, tylko samą ginekologię i jest tylko jeden lekarz, wieczorem i w nocy go nie ma, więc jakby się coś niepokojącego ze mną działo to by musiał przyjeżdżać od siebie z domu i nie czułabym się bezpiecznie, no dobra brzmi rozsądnie więc jadę do kolejnego szpitala, akurat tego co miałam w grudniu operację, ale jakoś średnio miałam ochotę tam jechać bo wydaje mi się że są bardzo nastawieni na szybkość działania i schematyczne podejście, no ale było bliżej. Podeszłam do rejestracji a tam mi babeczka mówi, że strasznie dużo dziś pacjentek i ona nie wie czy może mnie przyjąć, mam się zapytać lekarza, ciężarne przepuściły mnie w kolejce, no i pytam lekarza czy mnie przyjmie, a on tylko spojrzał na dopisek tego pierwszego szpitala że nie mogą mnie przyjąć z powodu braku miejsc i prychnął że on to samo mi powie, nie ma miejsca i żebym jechała do innego szpitala. W tym momencie już się poryczałam i wyszłam. Mogłam jechać do jeszcze 2 szpitali we Wrocławiu, ale w jednym z nich moja koleżanka niedawno rodziła i ją ulokowali w... składziku na brudną pościel przy porodówce, bo nie było miejsc! To gdzie ja się miałam pchać na drugi koniec miasta, żeby to samo usłyszeć? Poszłam do małża do pracy, on się zwolnił i pojechaliśmy poza wrocław, do powiatowego szpitala i tam mnie w końcu położna obejrzała i tłumaczyła że owszem mogą mnie przyjąć ale żebym przyjechała następnego dnia na 8 rano, na czczo bo wtedy jest ordynator i mógłby mi od razu tabletkę podać, ale jej zdaniem jest za wcześnie, bo moja szyjka jest "śliczniutka, drobniutka, mocno trzyma i szkoda by było ją na siłę otwierać" tym bardziej że jeszcze nie rodziłam i dla mojego dobra lepiej poczekać.
    Powiem Wam że się trzymałam, naprawdę czułam się silna, ale po wczorajszym dniu czuję się jakby walec po mnie przejechał albo ktoś mnie przeżuł i wypluł. I jeszcze ten tekst od każdego "jakby pani zaczęła krwawić i odczuwać bóle to każdy szpital panią przyjmie", aha jakoś już w to nie wierzę.
    Sorki za ten elaborat, ale chciałam się komuś wygadać ;) mam nadzieję że mnie za to nie zbanujecie

    Mona wg belly to 10tc, dokładnie 9t 6d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2016, 07:17

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Myszk@ maskara.... tego co przeszłaś nie da się opisać. To kuźwa jakaś znieczulica jest.
    Nawet nie wiem co napisać. Jakby tego co przeżywasz było mało....
    Ja na szczęście mam koleżnkę położną która u mnie w szpitalu załatwiła mi jednoosobowy pokój i dzięki temu, że powiedziała że jestem jej kuzynką traktowali mnie super. A może wszytkie tak traktują, nie wiem.

    Trzymaj się jakoś, mimo wszystko.

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba jednak nie oddam Ci mojej @..przylazła :(

    Myszka..naprawdę współczuje..nawet nie wiem co napisać :( to jest straszne jak Cie potraktowali.. :(:(

    Kuba12 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu włosy mi staneły na głowie jak czytałam to co piszesz! Jak tak można traktować pacjentów :( Nie można ich jakoś zaskarżyć? Ty przyszłaś po pomoc, a cie zignorowali :( Roniące kobiety traktuje się okropnie, ale to już przesada!

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko to jakaś porazka .. ja bym chyba się pokusiła o skarge.. masz skierowanie do spzitala i ich zasranym obowiazkiem jest Cie przyjac :/

    Katjaa lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia ja bym zrobiła tak jak Ania mówi. To jest tragedia jak traktuje się kobietę dla której samo to co teraz przeżywa jest tragedią! :( powinni przyjąć, objąć opieką i troską to odsylaja w te i we w te :(

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko, masakra!!!! Banda debili!!!
    W jednym ok? Brak miesc, spoko, ale co to ma znaczyć z w innych placówkach? Wybierają sobie czy im sie chce czy nie?
    Naglosnilabym to albo przynajmniej zrobiłabym jazdę :/ jak tak można traktować człowieka?
    Trzymaj sie bidulko!

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już za sekunde już za momencik
    http://images.tinypic.pl/i/00799/5trg0mho0fng_t.jpg

    ara, Ania_84, Biedroneczka83, Katjaa, marzusiax, zizia_a, choco, Krokodylica, Izoleccc lubią tę wiadomość

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, duuużo spokojniejsza, moja internistka tak się przejęła tym jak mnie wczoraj potraktowali że załatwiła mi wizytę do ginekologa od ręki, nie musiałam czekać do 14-tej. Ginekolog powtórzyła to co w ostatnim szpitalu, że lepiej poczekać na samoistne poronienie, dała mi zwolnienie do wtorku i we wtorek wizyta u niej żeby zobaczyć co się dzieje, dała też receptę na przeciwbólowe i rozkurczowe żebym za bardzo nie cierpiała i mam uzbroić się w cierpliwość, do szpitala zawsze zdążę dojechać, a lepiej dać sobie czas, więc już uspokojona cierpliwie czekam i zamierzam ten 3-ci szpital omijać szerokim łukiem.
    Nic nie zrobię, bo nie przyszło mi do głowy poprosić żeby też wpisali adnotację że mnie nie przyjmą, nie mam dowodu na to że tam byłam

    Mona, spakowana?

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, jeszcze nic nie mam spakowanego i boję się że nie zdążę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2016, 14:47

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona ja widzę twój suwaczek i kibicuje by pozostał jak najdłużej!!!!

    Myszka jak da się samoistnie to tak lepiej.

    Mona_M lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko trzymam kciukiżeby to się jakoś ułozyło..moze faktycznie obejdzie się bez szpitala <3

    Mona zazdroszcze wyjazdu :D

    u mne sezon rozliczeń otwarty wiec tel non stop :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona to co Ty wyprawiasz... pakuje się bo naprawdę czegoś zapomnisz... ja to na 3 dni przed się wszędzie pakuje a potem dopakowuje tylko... :P

‹‹ 4768 4769 4770 4771 4772 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ