X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka dobrze że się uspokoiłaś trochę. Ja jak słyszę takie rzeczy to budzi się we mnie psychopata morderca. Normalnie jak ja bym zrobiła porządek w tej służbie zdrowia...

    A ja byłam wczoraj w klinice. Jednak w tym cyklu nie będziemy podchodzić. Kostki mi spuchły strasznie, chyba po tym poparzeniu i stwierdziliśmy że lepiej odczekać.
    Dziewczyny i dostałam wczoraj Diane a dziś rano zobaczyłam krew, nie duże kwawienie ale takie czystą krwią :-/ okres mi się skończył w poniedziałek, to możliwe że to krwawienie jest od Diany? A i jeszcze mnie trochę brzuch okresowo boli.

    Mona zazdroszczę, pozytywnie oczywiście :-D miłego opalania tylko nie przesadź jak ja bo to boliiiii później ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2016, 19:33

    Ania_84, Krokodylica lubią tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, ja Diane brałam od pierwszego dnia, więc niestety nie pomogę, nie pamiętam też dlaczego szybko przestałam ją brać, chyba mi nie służyla

    Mona, na żywioł idziesz? :D w sumie najważniejsze są pieniądze i dokumenty, trochę ciuchów jakieś podstawowe leki i jak skóra wymagająca to swoje kosmetyki, resztę można dokupić. No i koniecznie aparat żebyś nam zdjęcia pokazała! :D

    Kibicujecie dzisiaj? :D my już przygotowani, a ponieważ mąż wczoraj połakomił się na zimnego kurczaka z rożna i dopadł go atak woreczka... dziś kibicujemy z paczką chrupków kukurydzianych :D dobrze że kupiłam 2 paczki bo już jedną wciągnęliśmy, ale dawno nie trafiłam na takie pyszne i rozpływające się w ustach, jakby co to polecam chrupki kukurydziane z Reksiem! Dla dzieci też dobre, bo w składzie tylko mąka kukurydziana, bez zbędnych dodatków

    choco lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco ja brałam diane ale to dawnooo temu i nie pamiętam... Wiem tylko ze była afera z tą Diana ze niebezpieczna jest itp.

    Oczywiście ze kibicujemy!!! Flaga Polski na balkonie wisi :D

    choco lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choc moze faktycznie lepiej podejsc pozniej :)

    co do Diany nie pomoge bo ja wogóle nigdy nie brałam antykow :P nawet jak z M nie wiedzielismy o tym ze nie ma plemniorów to spontan - takie lekkoduchy byliśmy :P

    ja kibicuje ale nie ogladam bo po pierwsze na dole nie ma TV po drugie jak ogladam na zywo to zawsze albo siatakrze przegraja alb pilkarze :P

    wiec bede relacji sluchac
    :P

    choco lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dalej nie spakowana. No nic jutro też jest dzień.
    Pewnie czegoś zapomnę :) no ale teraz jest mecz.

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona, jak zapomnisz to dokupisz, i masz racje, teraz gramy!!!!

    Mona_M lubi tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obudzilam się I rycze jak dziecko. Bo przegrali, bo po tak pieknym meczu. Los jest jednak do dupy.
    No i macham przed wyjazdem.
    Do zobaczenia.

    Ania_84, Izoleccc lubią tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 1 lipca 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaaaaaaaa....wypoczywaj :)

    Mona_M lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 1 lipca 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano, smutno bo przegrali, ale grali ładnie, chłopaki naprawdę poszli do przodu, przecież jeszcze niedawno byli słabą drużyną. Wiem że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale poszli dalej niż oczekiwaliśmy :) byli super!
    Ale aż mi łezka zakręciła jak tuż po meczu rozmawiali z Fabiańskim, on tak to przeżywał

    Mona, odpoczywaj! :*

    Mona_M lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Tyczka Ekspertka
    Postów: 233 79

    Wysłany: 1 lipca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa wrote:
    Choco ja brałam diane ale to dawnooo temu i nie pamiętam... Wiem tylko ze była afera z tą Diana ze niebezpieczna jest itp.


    Ja tez pamietam ta afere, sama sie przestraszylam, bo kiedys bralam.

    Ja mam skierowanie na HSG. Potem postanowilismy, ze sie staramy naturalnie do konca roku, a potem robimy inseminacje. Tyle plany, a jak wyjdzie w praktyce - nie wiem :)

    W ramach myslenia o rzeczach innych niz ciaza postanowilam zrzucic 2 kilo :D

  • Tyczka Ekspertka
    Postów: 233 79

    Wysłany: 1 lipca 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I technika znow mnie przerosla - chcialam zacytowac tylko jedno zdanie Katjii, a moj tekst wsadzilo w cytat.

    Ech, poprawie sie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona szczęśliwej podróży!!! <3 wróć z Fasolem ;)

    Tyczka spoko... jeszcze to polapiesz :) :P

  • Tyczka Ekspertka
    Postów: 233 79

    Wysłany: 1 lipca 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie mam owulacje. A jak na zlosc wczoraj wieczorem sie pozarlam z moim malzem i serduszkowanie bylo tylko rano. A dzis bedzie dopiero pozno wieczorem. Czyli stracony cykl.

    I wiecie co? Szkoda mi tego cyklu, ale moge to powiedziec tylko na forum, bo w zyciu nie mam komu :P Wezma mnie za osobe z obsesja ;)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 lipca 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki stracony :-P
    Kobito nawet po owu jeszcze ma 12 h na zapłodnienia a lepsze efekty ciazy sa nie z dnia owu a dnia przed lub dnia po ;-)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 1 lipca 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, jak ktoś nie musiał liczyć cykli i wyznaczać owulacji to w ogóle nie rozumie o czym mówimy. Ale my cię Tyczka rozumiemy :D a może jednak zaskoczy?

    A ja czekam cierpliwie, dzis mnie pobolewała jakby pachwina i bóle krzyżowe zaczęły dopadać, w pewnym momencie w sklepie zrobiło mi się gorąco i zarazem słabo, pierwsza moja myśl, to że się zaczyna, bo czasem tak mam na okres, nie boli brzuch tylko w krzyżu, ale fałszywy alarm, a może zaczyna się coś dziać? Jutro urodzinki chrześniaczki, prezent zapakowany, ciekawe czy się młodej spodoba.
    Trzymajcie kciuki żeby mnie jutro nikt nie wytrącił z tej z trudem osiągniętej równowagi psychicznej ;)

    Kuba12 lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 2 lipca 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Kobietki :)

    Wczorajszy dzień był stresujacy, ale wreszcie coś ruszyło. Od rana zalatwialismy formalności związane z operacją. Miała się o być już dawno,ale została przełożona bo był remont w szpitalu. A więc w środę idę na stół! ;)
    Mam nadzieję, ze w końcu rusza moje starania. I ja wreszcie wrócę do gry. Bo przez ostatnie miesiące starań nie było. Bez laparo nie ma szans.

    Myszko, trzymasz się dalej. Twarda z Ciebie "sztuka". Co kupiłaś chrzesniaczce? Mi też szykują się urodziny c hrzesniaka. Ciekawe co się teraz kupuję 15 letniemu kawalerowi?
    Tyczka, powodzenia w cyklu. Trzymam kciuki.
    Ania, jak się czujesz? Masz mdłości lub inne dolegliwości?
    A Katja,u Ciebie ? Jak znosisz I trymestr?

    Miłego dzionka ')

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2016, 07:59

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta :) miłego dnia!

    choco, Ania_84 lubią tę wiadomość

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 2 lipca 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :-D
    Myszka trzymaj się i pilnuj tej równowagi. Jeśli ktoś coś będzie próbował to trzy głębokie wdechy. Teraz ty jesteś najważniejsza i twoje zdrowie.
    Mona miłego wypoczynku i nie przesadzaj ze słońcem :-)
    Kuba, trzymam kciuki za Ciebie. Będzie dobrze :-)
    Moje krwawienie na szczęście było jednorazowe, to musi być albo od tych tabsów ale od USG.
    Właśnie wracam ze szkolenia :-) fajnie było, chociaż gardło wysiada mi trochę po gadaniu w klimie. Ale sobie wczoraj pokorzystałam z basenu, sauny, jacuzzi w hotelu. A teraz żebyście mi nie zazdrościły tłuke się PKSem do domu, jeszcze 5 godzin przede mną.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2016, 11:47

    Ania_84, Kuba12, Izoleccc lubią tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 2 lipca 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, to Cię wytelepie ten PKS. Ja zawsze rzygam w autobusie. Ale ważne, ze szkolenie udane. :)

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 lipca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane az wstyd prespałam prawie cały dzien :O
    pojechałam rano do omich stomatologów po rejestry zeby ich rozlicyc wróciłam o 10 porobiłam przy mezu troch i o 11 maz wygonił mnie zebym polezała sobei bo zasypiam na siedzaco :P poszłam no i odleciałam, póxniej tesciowa przyniosla obiad zjadłam posiedzialam troch i znowu :O wstałam o 18 :O

    teraz będe nadrabiać :)

    Choco współczuje ja jedyne czego nie trawie w komnikacji miejskiej w lato to ...te zapachy :P boniu dziś jechałam wszedzie czułampot nawet u sibiee :P

    Myszko mam nadzieje że w miare szybko pójdzie i nie bedziesz sie bardzo meczyc <3

    Kuba trzymam kicuki za operacje niech bedzie jak najszybciej zebyscie mieli z głowy :)

    co do mnie ogólnie czuje sie bardzo dobrze zero mdłosci ... jedyn co to wrazliwe piersi, i ta sennosc , no i spadek apetytu jedyne co mi jakos chodzi to jogurty :)
    giphy.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2016, 20:19

    Krokodylica, Izoleccc, Kuba12 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 4769 4770 4771 4772 4773 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ