X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja, jak to szybko idzie. Dopiero był początek A tu już 9 tydzień.
    Dziękuję. Ale strach mnie sparalizowal. Wiem,ze nie ja pierwsza i nie ostatnia. Ale mimo wszystko. Boję się cholernie.

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Tyczka Ekspertka
    Postów: 233 79

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba12 wrote:
    Katja, jak to szybko idzie. Dopiero był początek A tu już 9 tydzień.
    Dziękuję. Ale strach mnie sparalizowal. Wiem,ze nie ja pierwsza i nie ostatnia. Ale mimo wszystko. Boję się cholernie.

    Kuba, dopiero teraz doczytalam, ze czekasz na laparoskopie! Zycze odwagi, pewnie wieczorem nam napiszesz, ze nie bylo tak strasznie :) Tak mi przynajmniej napisala moja przyjaciolka po swojej laparoskopii - ze bylo ok i ze zaluje,ze tak dlugo z tym zwlekala.

  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 6 lipca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba będzie dobrze!

    Tyczka a co u Ciebie?

    hop hop dziewuszki

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Tyczka Ekspertka
    Postów: 233 79

    Wysłany: 6 lipca 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dobrze, jutro badam progesteron, slonko swieci, nic pilnego w pracy, zyc nie umierac :) Ten cykl chyba na straty, bo nawet OF ma problem z okresleniem dnia owu, wiec w koncu nie wiem, kiedy byla, i serduszek malo - ale trudno, przynajmniej zrobie sobie HSG na poczatku nastepnego cyklu.

    A u Ciebie? :)

  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 6 lipca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, już po wszystkim. I dokładnie. Nie było tak źle. Ale na bloku spędziłam aż 6 godzin. Nie wiem dlaczego tak długo. Jutro wszystko opowie lekarz. Tyle wiem ze bez komplikacji się obyło. Mój mąż miał jazdę bo nie mógł się nic dowiedzieć. Już zaczynał się bać.
    Dziękuję Dziewczynki za mile słowa.

    zizia_a, Izoleccc lubią tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Tyczka Ekspertka
    Postów: 233 79

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba12 wrote:
    Tak, już po wszystkim. I dokładnie. Nie było tak źle. Ale na bloku spędziłam aż 6 godzin. Nie wiem dlaczego tak długo. Jutro wszystko opowie lekarz. Tyle wiem ze bez komplikacji się obyło. Mój mąż miał jazdę bo nie mógł się nic dowiedzieć. Już zaczynał się bać.
    Dziękuję Dziewczynki za mile słowa.

    Super, ze juz po wszystkim i ze dalo sie przezyc ;) Mam nadzieje, ze badanie wykazalo, ze wszystko w porzadku :)

  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 7 lipca 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o Kuba swietne wiesci!

    u nas wieje, pada i prąd ciągle wyłączają..zwariuje

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 7 lipca 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się cieszę. Konwalianka dziękuję.
    Aniu, Myszka, co u Was Kochane. Nie ma Was już kilka dni. Martwię się czy wszystko dobrze. Odezwijcie się.
    Miłego dnia

    Mona_M lubi tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba12 wrote:
    Tak, już po wszystkim. I dokładnie. Nie było tak źle. Ale na bloku spędziłam aż 6 godzin. Nie wiem dlaczego tak długo. Jutro wszystko opowie lekarz. Tyle wiem ze bez komplikacji się obyło. Mój mąż miał jazdę bo nie mógł się nic dowiedzieć. Już zaczynał się bać.
    Dziękuję Dziewczynki za mile słowa.
    Super ze juz po :D teraz dochodz do zdrówka kochana :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba i jak po laparoskopii??wszystko ok?

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba12 wrote:
    Ja też się cieszę. Konwalianka dziękuję.
    Aniu, Myszka, co u Was Kochane. Nie ma Was już kilka dni. Martwię się czy wszystko dobrze. Odezwijcie się.
    Miłego dnia
    Dzięki kochana :) u mnie wszytsko ok poki co pracasię zajełam , musialam wybrac kolory do kuchni i takie tam :) ajak siedze przed kompme to pozniej nie mam jz sil wchodzic na owu ani na BBF ale mamnadzieje e juz niedlugo bede mogla spokojniej :)

    z nowosci dostałam oferte pracy ..i jestem w czarnej D bo z jednej strony naprawde by sie mi przydała ta praca .. a z drugiej nie wiedza o ciazy ... a jak beda blizniaki to jednak jest to ciaza ze zwiekszonym ryzykiem :(

    jtro ide na dzien obserwacyjny zoabzcyc jak to dokladnie wyglada- praca stricte biurowa :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia, Ania,już dobrze. Dziekuje Wam za mile słowa. Wszystko się udało. Bez komplikacji. Macicy w porządku, jako wody drożne, cysty usunięte. Szpital super. Zostanę do soboty.
    Operacja była długa. Wszystko razem z wybudzeniem trwało 6 godzin. Rodzinka już zawału dostawala. spodziewaliśmy się, ze w 2 godzinki się obrobia A tu 6.
    Ania, to dobre wieści masz. Szczerze, to się martwilam czy z Tobą albo z Twoim mężem coś się działo.
    Trzymam kciuki za bliźniaki. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 11:30

    zizia_a, Izoleccc lubią tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :) noo to teraz będzie droga wolna :) ylko dochodzic do siebie :)

    maz czuje sie dobrze :) juz odlicza ze tylko 6 dni do zdjecia gipsu :)
    ja póki co czuje se wyśmienicie ;) az dziwne ..dlatego troche się martwie ze moze powinnam juz jakies miec wymioty czy cos.. noo ale zobaczymy .. troche sie boje zeby choc to jedno serducho dalej biło .. ale to chyba normalny stres przed usg :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, myślę ze Twój stres jest normalny. Ale ja wiem, ze będzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki i daj znać jak będziesz po.
    Zdrówka dla Ciebie i Mężusia.

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 7 lipca 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczynki, witam się w nowym cyklu... niestety nie poszło naturalnie, z weekendu wróciliśmy późnym wieczorem w poniedziałek, we wtorek byłam u ginekologa i mówiła że nic się nie dzieje, chociaż miała nadzieję że przyjdę do niej już po wszystkim, że nie ma sensu tego przedłużać i jak się nic nie wydarzy to w czwartek do szpitala, oczywiście posłuchałam mojego małża który mi kazał iść w środę do szpitala, żeby się na termin umówić... więc pojechałam, tylko z torebką i dokumentami a oni...? przyjęli mnie od razu na oddział :/ dali koszulkę, szlafrok, przed południem dostałam tabletkę, mąż po pracy pojechał do domu, spakował mi torbę, bo poprzednią zdążyłam rozpakować i kochany mój pomyślał i mi spakował duuużo majtek :D bynajmniej nie stringi, chwała mu za to, bo po kilku godzinach po tabletce lało się ze mnie, wkładkę miałam na 10 minut, może pół godzinki później lekarz mnie wezwał bo chciał obejrzeć jak szyjka wygląda, na szczęście nic nie jadłam (nie miałam co :P liczyłam że wrócę do domu i zjem śniadanie) więc nie minęło 6 godzin od podania tabletki a już anestezjologów wołał, bo albo teraz (koło 17 było), albo będą wolni o 23, no to mnie uśpili i tyle. Aby zdążyłam poprosić pielęgniarkę żeby poinformowała małża że już mam zabieg, w ogóle złota kobieta, przykryła mnie prześcieradłem, czy czymś tam jak jeszcze środek znieczulający nie zaczął działać, żebym się lepiej czuła, bo oczywiście lekarze na to nie wpadli, dla nich to "normalne", zadbała o kolację dla mnie bo ja nawet nie wiedziałam że będę mogła coś zjeść, zaglądała do mnie, pytała jak się czuję, czy coś się zaczęło dziać, czułam się naprawdę zaopiekowana, a dziś już jestem w domku, prawie nic nie leci, śmiem twierdzić że to tylko plamienie, a bynajmniej nie leżę w łóżku, tylko normalnie chodzę i się krzątam po domu, mąż tylko pilnuje i buczy na mnie że mam nie dźwigać, jest w porządku :) może też lżej to wszystko przeszłam, bo nie widziałam serduszka? Prawie nie miałam objawów, nie zdążyłam sobie zdać sprawy z tego że naprawdę nam się udało, aby tylko uciekły mi 2 @, ale nie powiem, podobało mi się jak ich nie było ;) więc teraz będę czekać na wynik histopatologiczny, zgłaszam się do gina a potem jak da zielone światło to dalej działamy.
    Ktoś doczytał do końca? :>
    Kuba12 wrote:
    Co kupiłaś chrzesniaczce? Mi też szykują się urodziny c hrzesniaka. Ciekawe co się teraz kupuję 15 letniemu kawalerowi?

    3-latce kupiłam lego duplo :D fajny, duży zestaw, opakowałam w kolorowy papier zawiązałam wstążkę i kokardkę, młoda chciała najpierw mój prezent rozpakować bo ładny kolorowy... niestety tylko lekko rozwinęła papier zobaczyła obrazek na pudełku, powiedziała "takie same klocki" i już dalej nawet nie chciała rozpakować :/ było mi przykro jak cholera, wiem że to tylko 3-latka, ale nie zmienia to faktu że było mi zwyczajnie smutno.
    Dla 15-latka to po głowie mi chodzi: jakiś modny ciuch, zegarek jak nie ma, powerball, gry planszowe (osobiście mamy "Kolejkę", coś podobnego do "Pan tu nie stał", ale nie wiem czy młodzianowi do gustu przypadnie)

    Mona jakie piękne widoki :) mocz doopke i za mnie, bo nie dość że nie mam gdzie, to na dodatek mam chwilowy zakaz

    Kuba, faktycznie długa operacja, ale najważniejsze że się udała

    Kroko i co dalej z torbielami? Obserwacja?

    Katjaa i Ania jak tam samopoczucie? Kiedy następne podglądanie dzidzioli?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 19:20

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 7 lipca 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczytalam. Myszka, zuch z Ciebie dziewczyna. Masz rację. Wracaj do starań. Wierzę, ze Ci się uda. Szkoda, ze młodą tak zareagowała na prezent. TK to bywa. Teraz dzieciom nic nie brakuje i rzadko cieszą się z nowych rzeczy. Ale Twoje pomysły są ciekawe. Myślę ze się zastanowię nad zegarkiem lub ciuchem
    Trzymajcie się ciepło. Zmykam spać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 19:28

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 7 lipca 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z powerball to chodziło mi oczywiście o kulę żyroskopową, a nie amerykańską loterię :D jeszcze przyszły mi do głowy łamigłówki metalowe, np takie jak tu: http://www.sklep.zagrajsam.pl/44-druciane-lamiglowki bawiłam się zestawem czerwonym i fioletowym, niektóre są bajecznie proste, ale nad niektórymi trzeba posiedzieć, albo dadzą się rozłączyć a już trzeba kombinować jak je z powrotem złączyć :D
    Ciężko coś doradzić, bo nie wiem jaką kwotę chcesz przeznaczyć, co chrześniak lubi, widzisz, ja wiedziałam że lubi klocki, wydałam 100 zł (bo zestaw naprawdę spory) a radości z prezentu nie było

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 7 lipca 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no wlasnie. Czasem trudno trafic, a nawet często. Ale tak to z prezentami jest. Poza tym ja uwazam, ze najwazniejsza jest intencja a na reakcje nie mamy wplywu. Dziekuje za nowe pomysly. Sa ciekawe. Pewnie cos wybiore. Trzymaj sie Myszko i odpoczywaj!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 20:55

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 8 lipca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :) co dziś laseczki porabiacie? Ja zamierzam zrobić ogórki po góralsku, wczoraj je solą zasypałam, dżem z resztek czereśni, dawno mięcha do chleba nie robiłam to może też by się przydało coś wrzucić w marynate i do gara, jeszcze za małżem orzechówka chodzi, może zarobimy naszą pierwszą nalewkę zdrowotną. Powera jakiegoś dostałam :)

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 8 lipca 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow...Myszka szalejesz D:
    ja siedzę w pracy i mam lenia :P
    nic mi się nie chce...jakiś ciężki okres mam..jak sie robi ogórki po góralsku?? ja mam zrobione małosolne..mmm pychotka :)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
‹‹ 4771 4772 4773 4774 4775 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ