X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na poczatku 2015 znajde 2 kreski ;)
Odpowiedz

Na poczatku 2015 znajde 2 kreski ;)

Oceń ten wątek:
  • Angelaa Autorytet
    Postów: 451 625

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natka to mnie troche uspokoiłas , bo martwi mnie ten stosunek lh do fsk ktory wynosi 1,89 ,
    madlenka ten lekarz to jakis idiota popierdolony bo mówił ze jak mysle ze w ciaze zajde przez jden dzień to mam się na invitro zapisać
    a nie po to słono mu płace żeby takie pierdoły mi opowiadał bencwał jeden

    km5se6ydozmkg5fc.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żartujesz sobie z tym lekarzem? Oj może poszukaj jakiegoś innego, po co masz się później denerwować z nim przez 9 miesięcy. Kasę za takie rzeczy bierze. Omg, ręce opadają.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Angelaa Autorytet
    Postów: 451 625

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz racje madlenka więcej do niego nie pójdę , tak mnie wkurwił ze szokkkk....
    gościu kasuje jak za zboże a ham jak ich mało . masakra poprostu , ale koleżanki go polecały że jest taki dobry , to i poszłam .. a teraz załuje bo tylko kase straciłam na darmo .. dupek

    km5se6ydozmkg5fc.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaa wrote:
    dziewczyny byłam dzisiaj u gina z tymi moimi wynikami , i.... gin powiedział ze na darmo kase traciłam bo niepotrzebnie robiłam badanie hormonów , bo takie rzeczy sie robi dopiero po roku starań , bez sensu ale ja chcem wiedzeic wczesniej czy jest zdrowa ,
    zrobił mi takie normalne usg dopochwowe i powiedział ze na usg wszystko jest ok , powiedzcie czy w takim usg wyszło by że mam pcos ? bo sama policzyłam stosunek lh do fsh i mój wynik to 1,89 więc wskazuje na pcos
    jak myslicie? mogę być pewna że nie jestem chora na pcos skoro ginekolog w usg niczego nie stwierdził niepokojącego?
    czy zeby stwierdzic pcos wykonuje się jakies specjalne inne usg bo nie wiem
    Ci lekarze są dziwni, bo jesli byś miała problem z hormonami, to przecież lepiej dla Was to stwierdzić wcześniej i wyrównać, aby nie było problemu...:/, a tak byś miała czekać aż cały rok?
    a co ci powiedział na te wyniki?
    z tego co wiem ze nie robi się wszystkich hormonów na raz,
    tylko czesc robi sie na poczatku cyklu, czesc w srodku itp.
    tu gdzies na forum jest temat o pcos poszukaj sobie, moze tam ci ktos doradzi cos, ale ile się czasu staracie?
    wiesz ..osobiście...jakby mi lekarz takie pierdoły opowiadał, to bym poszukała innego.. z takim podejściem jak on ma do klientki to jakaś masakra...
    moze dla kogoś był dobry, bo je zna dłużej a teraz na nowe ma wywalone, mówiąc ładnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 20:59

    feegu6l.png
  • Angelaa Autorytet
    Postów: 451 625

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    helen ostatni raz u niego byłam , kolezanki mówiły ze to bardzo dobry ginekolog , ale dla mnie to masakra , staramy się od pół roku , nie panikuje ze jeszcze nie zafasolkowałam ale chciałam zrobić badania sobie wczesniej bo tak jak mówisz , wczesniej mozna zaczać leczenie jakby coś , wiem że robi sie wyniki w różnych dniach cyklu ale zawsze mdleje jak mi krew biora , a teraz z mężem byłam to targał moje zwłoki do auta dltaego tez zrobiłam wszytko naraz , w sumie to nawet za bardzo nie chciał patrzec na te wyniki , bo powiedział ze nie ma sensu , bo dopiero jak rok minie to mnie na jakies badania skieruje bez sensu ja tego kurwa nie rozumiem , masakra jakaś ,

    km5se6ydozmkg5fc.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idz do innego lekarza i powiedz ze staracie sie juz rok, chyba inaczej sie nie da, aby wzieli sie za robote ;)

    feegu6l.png
  • Tosieńka Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja dołączam do grona starań w tym 2015 r.

    Helen lubi tę wiadomość

  • magdalena1991 Ekspertka
    Postów: 236 106

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. jak wasze starania? ja zaczynam od marca,... moze kwietnia.jeszcze 3 @ przedemna ;) wczoraj czulam owulacje, ale z temperatury nie wykazalo, moze dla tego ze kilka razy zmierzylam ja pozniej niz zwykle, nie zaznaczylam tego i roznica temperatur nie pozwolila na jej wykrycie? wgl dzuiwne bo wgl 'statystyk' owu mam miec 8 lutego;// ehh chcialabym by ten czas szybko lecial a pozniej wszystko dobrze szlo ;) trzymam za was kciuki

    Jajeczko 06,09,2014r 11 t.c. Maleństwo 01,11,2015r 10 t.c
    Śpijcie Aniołki [*][*]
    oar8vfxmq4zfza0s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaa wrote:
    dziewczyny byłam dzisiaj u gina z tymi moimi wynikami , i.... gin powiedział ze na darmo kase traciłam bo niepotrzebnie robiłam badanie hormonów , bo takie rzeczy sie robi dopiero po roku starań , bez sensu ale ja chcem wiedzeic wczesniej czy jest zdrowa ,
    zrobił mi takie normalne usg dopochwowe i powiedział ze na usg wszystko jest ok , powiedzcie czy w takim usg wyszło by że mam pcos ? bo sama policzyłam stosunek lh do fsh i mój wynik to 1,89 więc wskazuje na pcos
    jak myslicie? mogę być pewna że nie jestem chora na pcos skoro ginekolog w usg niczego nie stwierdził niepokojącego?
    czy zeby stwierdzic pcos wykonuje się jakies specjalne inne usg bo nie wiem
    Wbrew pozorom nie jest tak łatwo ocenić czy jest PCOs. po 1 wyniki hormonalne ale nie tylko ld i fsh.. androstendion, testosteron. Czasem PCOS wyjdzie już z samych wyników a czesem z USG . W PCOS charakterystyczne są torbiele ułożone obwodowo w takki jakby wianuszek, jest ich dużo, charakterystyczne jest też brak miesiączki i owulacji. Ale PCOS nie przekreśla niczego... Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci powodzenia :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaa wrote:
    dziewczyny byłam dzisiaj u gina z tymi moimi wynikami , i.... gin powiedział ze na darmo kase traciłam bo niepotrzebnie robiłam badanie hormonów , bo takie rzeczy sie robi dopiero po roku starań , bez sensu ale ja chcem wiedzeic wczesniej czy jest zdrowa ,
    zrobił mi takie normalne usg dopochwowe i powiedział ze na usg wszystko jest ok , powiedzcie czy w takim usg wyszło by że mam pcos ? bo sama policzyłam stosunek lh do fsh i mój wynik to 1,89 więc wskazuje na pcos
    jak myslicie? mogę być pewna że nie jestem chora na pcos skoro ginekolog w usg niczego nie stwierdził niepokojącego?
    czy zeby stwierdzic pcos wykonuje się jakies specjalne inne usg bo nie wiem
    Jak przeczytałam te bzdury, które Ci naopowiadał ten ginekolog to aż sama się wkurzyłam!!Ma facet tupet!Ignorant i buc z niego!Naprawdę zmień koniecznie ginekologa!
    Rozumiem jeszcze, że nie chcą dawać skierowań na badania przed upływem roku, ALE skoro Ty sama za własną kasę zrobiłaś badania no to powinni Ci już leczyć i diagnozować no bez przesady!
    I to nie jest normalne zachowanie, bo ja też na własną ręke zrobiłam badania, byłam u 2 ginekologów powiedziałam, że to mój 4 cykl starań i żaden mnie nie olał!Co prawda mówili, że 4 cykl starań to tak naprawdę bardzo krótko i nie ma się czym stresować,ale wyniki przeanalizowali i tabletki mi zapisali!

  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało i straciłam. Teraz wierzę, że uda się jak najszybciej!

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
‹‹ 12 13 14 15 16
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ