Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Maniuś Autorytet

Wysłany: 21 marca 2014, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Współczuję .. nic nie odpoczniesz :/
    Przyjade,wykapie sie i trzeba wlaczyc opcje turbo spanie:),bo zaraz trzeba bedzie wstac...no ale jakos dam rade...

zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Maniuś Autorytet

Wysłany: 21 marca 2014, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    pociesze cie jak powiem ze jutro tez ide do pracy?? na dodatek dojezdzam 15km w jedna strone i nie bede miala za jutrzejsze godziny zaplacone??
    ja dojezdzam 20 km w jedna strone,ale mi,zaplaca,a Tobie czemu nie?

zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Kaśka28 Autorytet

Wysłany: 21 marca 2014, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Mam burzę hormonów dzisiaj. Znowu się z małżem pożarłam, ale już jest ok :D
    piszac pytanko do Aniusi mialam na mysli inna Anie ale jak tylko to napisalam pomyslalam ze pewnie tez odpiszesz co mnie cieszy bo tez chcialam wiedziec jak u ciebie z humorkiem :D

Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Malinowa Panienka Autorytet

Wysłany: 21 marca 2014, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

mamy akt urodzenia Jagody - miał być radością a jest bólem. ALe jest - mojej córuni się to należało. Muszę popakować ładnie wszystkie rzeczy, które dostałam ciążowe i dla dzidzi. Będą na później - tylko tym razem dokąd nie będzie duuuuże to nic nie powiem nikomu!!!

Aha - idę do wróżki w przyszłym tygodniu ;) zobaczymy co mi powie - mam nadzieję, że teraz będą pozytywy w życiu. Śmierć Jagody w kartach mi stała ale nie łączyłam jej z bobasem - teraz po poronieniu nie stała już...

Wiecie - myślimy z TŻ o ślubie - bez imprezy - obiad dla rodziców i już... ale my tak myślimy od daaaawna :D i dokąd domu nie będzie to miało ślubu nie być bo miało być garden party :D

[*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Kaśka28 Autorytet

Wysłany: 21 marca 2014, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    ja dojezdzam 20 km w jedna strone,ale mi,zaplaca,a Tobie czemu nie?
    bo mamy dni otwarte i w sobote nigdy nie pracujemy a dyrektorka powiedziala ze kazdej zalezy na pracy wiec bedziemy wszytkie a to nie jej wymysl tylko prezydent miasta....taka akcja zeby zachecic dzieci do zapisywnia sie do przedszkoli niby ok ale kurcze zeby w sobote?? kazali tez zrobic w tygodniu wiec ogolnie 3 dni mamy dni otwarte...najgorsza ta sobota...nic zaplanowac nie mozna

11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet

Wysłany: 21 marca 2014, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa kochanie <3

11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Maniuś Autorytet

Wysłany: 21 marca 2014, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    bo mamy dni otwarte i w sobote nigdy nie pracujemy a dyrektorka powiedziala ze kazdej zalezy na pracy wiec bedziemy wszytkie a to nie jej wymysl tylko prezydent miasta....taka akcja zeby zachecic dzieci do zapisywnia sie do przedszkoli niby ok ale kurcze zeby w sobote?? kazali tez zrobic w tygodniu wiec ogolnie 3 dni mamy dni otwarte...najgorsza ta sobota...nic zaplanowac nie mozna
    No to naprawde nie fajnie,bo weekend jest weekendem,ale mowie Ci zostaniw nam to wynagrodzone w inny sposob:)

zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Kaśka28 Autorytet

Wysłany: 21 marca 2014, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    No to naprawde nie fajnie,bo weekend jest weekendem,ale mowie Ci zostaniw nam to wynagrodzone w inny sposob:)
    Oby kochana oby

11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Maniuś Autorytet

Wysłany: 21 marca 2014, 19:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa trzymaj sie kochana...Nie umiem sobie nawet wyobrazic co czujesz tetaz,ale jestem z Toba i wiem ze dasz rade,badz silna...

zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    piszac pytanko do Aniusi mialam na mysli inna Anie ale jak tylko to napisalam pomyslalam ze pewnie tez odpiszesz co mnie cieszy bo tez chcialam wiedziec jak u ciebie z humorkiem :D

Aaaa jak zwykle wtopę zaliczam :D
    Następnym razem będę czytać uważnie :D

• przedszkolanka:) Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

przepraszam że tak wpadam i wypadam u Was, ale nie ogarniam czasem dwóch forum ale podczytuję Was codziennie :)
    mam pytanie do mamuś, no i może ktoś jeszcze będzie wiedział ;) otóż dzisiaj straszne miałam kłucie po lewej stronie lekko poniżej pępka...owulację prawdopodobnie z prawego miałam...czy któraś miała może takie coś? przy przyciskaniu jeszcze mocniej bolało... a do tej pory mnie tak brzuch muli ale już poniżej...trochę się zmartwiłam... :(

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • Kaśka28 Autorytet

Wysłany: 21 marca 2014, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Aaaa jak zwykle wtopę zaliczam :D
    Następnym razem będę czytać uważnie :D
    nieszkodzi kochana wiesz ze chetnie poczytam co u ciebie :D

11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 marca 2014, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa jesteśmy z Tobą! <3 ;*
    Bądźcie silni!
    A co do wróżki to mam nadzieję, że wywróży same pozytywny <3

Kaśka28 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 marca 2014, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Witajcie :)

przepraszam że tak wpadam i wypadam u Was, ale nie ogarniam czasem dwóch forum ale podczytuję Was codziennie :)
    mam pytanie do mamuś, no i może ktoś jeszcze będzie wiedział ;) otóż dzisiaj straszne miałam kłucie po lewej stronie lekko poniżej pępka...owulację prawdopodobnie z prawego miałam...czy któraś miała może takie coś? przy przyciskaniu jeszcze mocniej bolało... a do tej pory mnie tak brzuch muli ale już poniżej...trochę się zmartwiłam... :(

Ja miałam takie kłucia z jajnika z którego była owulka. A czemu u Ciebie odwrotnie? Ciężko powiedzieć ..

• przedszkolanka:) Autorytet

Wysłany: 21 marca 2014, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu tylko to nie bolał jajnik właśnie,takie dziwne to strasznie było...nie wiem gdzie dokładnie...jakby w jajowodzie nie wiem...

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 marca 2014, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Aniu tylko to nie bolał jajnik właśnie,takie dziwne to strasznie było...nie wiem gdzie dokładnie...jakby w jajowodzie nie wiem...

Nie wiem Kochana, nigdy tak nie miałam :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 marca 2014, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie 2 raz, wczesniej byłam jeszcze w trakcie pracy
    macie racje z tym wydawaniem kasy na leki ;/ :(
    mąż bierze salfazin , wit c+e i kwas foliowy i w tym miesiacy jeszcze cos dokupił
    ja biore rano witaminy z olimpu, po południu femoston, mam poczate cyklu wiec oeparol femina, wieczorem bromergon
    kupiliśmy ten krem co mówił Monia i testy owu
    w piatek wizyta u nowego gina
    do Pozniania musze dojechac 90km w jedna strone i wizyta 150zł
    za ta kase co wydajemy podczas staran mozna by kupic połowe wyprawki dla dzidzi :(

Monia ja mam ciuszki od kuzynki po mojej chrzesniaczce, wszytsko oryginalne czyste wyprasowane ułożone w szafie
    dzisiaj pisłam jej sms czy nie chce ich dla swojego meza brata bo ma dziewczynke, a mi sie narazie nie przydadza a patrzenie na nie sprawia ból

Malinowa to co Ty czujesz to nawet nie potrafie sobie wyobrazic :(

maż po <3 uciekł mi na nocke do pracy :(
    ja mam 450ml lodów czekoladowo bananowych z carte dor :D pierwszy raz je jem
    pycha :D

• Laura Autorytet

Wysłany: 21 marca 2014, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 21:05

Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

• santoocha Autorytet

Wysłany: 21 marca 2014, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura, a o jakiej czułości test?

WQKxp2.png
    MnW9p2.png

TBDdp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 marca 2014, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Jestem, ale bez pozytywnych wiadomości niestety :(
    test wyszedł negatywny :(
    czyli dalsze wyczekiwania na @

Laura jak @ nie ma jest nadzieja :*

Laura lubi tę wiadomość

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego