Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Położna miała rację, ostatnio trochę sobie pofolgowałam, bo poodwiedzałam znajomych, a teraz wszyscy wokół mają manie dokarmiania mnie, a ja głupia nie umiem odmówić :( Muszę przystopować.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze! Pamiętaj, że to wszystko minie, a teraz sobie odmówisz i się unormuje! Ola <3

    olka30 lubi tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Macierzanka :)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś jak Twoja wizyta?

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po wizycie :) Wszystko w porzadku,owu na dniach :) Z lewego jajniczka,piekny pecherzyk...gin obstawia ze jutro najpozniej w czwartek peknie,endometrium cudowne...pochwalila decyzje o castagnusie...mam go brac przez pol roku bez przerwy (o ile nie zaciaze do tego czasu ).Gdyby do 3-6 msc sie nie udawalo to hsg,sama mam sie zglosic kiedy chce zdecydowac na zabieg,bo wie jak dlugo sie staramy i ze moja cierpliwosc sie konczy :)
    Owulacje sa,nasienie wzorowe,hormony perfect :) Pozostaje czekac na cud...

    A teraz tylko sex,sex,sex :) LUBIE TO :) !!!

    Tak ze dziewczynki moje najdrozsze zle nie jest,a co sie okaze...to zobaczymy...LUZ W DUPIE,CYCKI DO PRZODU I DO BOJU...

    Z., przedszkolanka:), nick nieaktualny, Little Frog, Macierzanka:), XxMoniaXx, Anaaa:), olka30, nick nieaktualny, Misty87, Another, Fidelissa lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś super i dobre podejście! :) Teraz tylko zostało powariować w sypialni... albo gdzieś gdzie Was poniesie :D Kciuki &&& :)

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa, dziękuję ;)

    Czuję się wzorowo pomijając fakt że zaczęło Mnie gardło boleć i katar złapał :/
    Głupia poleciałam dziś na betę, bo nadal ciężko Mi uwierzyć w to że rośnie we Mnie malutkie życie ;) ale po zobaczeniu bety 4800 uspokoiłam się i czekam na wizytę wtorkową <3

    Na gardełko zakupiłam syrop prenalen i tabletki propolis ..

    Olka zapewne jesteś piękna, dowartościuj się troszeczkę <3

    Macierzanko u Mnie nadal słoneczko , więc przesyłam kilka promyczków <3

    Maniuś, Życzę Ci dużo łóżkowych szaleństw ! :D
    Obyś miała prezent na święta <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 14:36

    Z., Macierzanka:), Maniuś, Anaaa:), nick nieaktualny, Misty87 lubią tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa:) wrote:
    Rudasku nie próbowałam. Ten bepanthen powinnam tu dorwać w DE. Muszę obczaić.
    Przemywam mu pupę przegotowaną wodą po każdym wypróżnieniu, bo nie wiem czy to może być od chusteczek nawilżanych? Wcześniej nic się nie działo ..

    Moze byc od chusteczek...mnie własnie uczulała położna i mowiła ze one sa super ale własnie nie do konca...najlepiej wodą tak jak TY robisz..jak dorwiesz to kup naturalny, nieparafinowany olej kokosowy, ma konsystencje masła i smaruj Małego , jest naturalny, antybakteryjny itd! zreszta siebie tez mozesz smarować" krocze, rozstępy itd!
    ja smaruje poki co brzuszek, piersi i krocze jak nie zapomne:) zreszta nacieram włosy nim itd! cudo natury! powinnas dorwać w jakimś lepszym markecie, tylko szukaj 100% naturalny!!! :)

    Anaaa:) lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena dzięki! :)

    Maniuś to mi się podoba! Super, że taki pozytyw po wizycie!
    Kibicuje Twoim poczynaniom! :D <3

    Santoocha... &&&&

    nick nieaktualny, Maniuś lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 25 listopada 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie byśmy chciałay prezenty na swieta! Co nie? :D

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 listopada 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś cieszę się z pomyślnej wizyty i trzymam kciuki za owoce owulacji :D <3

    Maniuś lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 25 listopada 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny!!!jestescie nie zastapione :) Teraz zostalo sie tylko bzykac i czekac efekty :) Jestesmy juz na wlasciwej drodze do sukcesu...wierze w to!!!uzbrajam sie w cierpliwosc na najblizsze pol roku :)

    XxMoniaXx, nick nieaktualny, olka30 lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z gratuluję chłopca :D

    Maniuś no to dzieła! Super, że wszystko ok.

    Lena ale becia fajowa :D

    Santochaaa hallo jak Szymek?

    Rudasek piękny brzusio :D

    Martusia, bardzo współczuję, trzymaj się <3 :*

    olka nie przejmuj się, może masz dużo wód płodowych, to chociaż dzidzia się nie gniecie.

    Macierzanka u mnie pogoda podobna, wczoraj słoneczko, dziś deszcz ze śniegiem :/

    Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam <3

    nick nieaktualny, Z., Maniuś lubią tę wiadomość

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...ja na chwile. Padam...
    Kamilek przeziebiony, katarek i lekki kaszelek.
    Bylismy w osrodku...pani doktor u Kuby obstawia jednak uczulenie na bialko...:( dzis sie tak podrapal...ehh

    Manius rewelka! Bzykaj ile wlezie, po urodzeniu dziecka juz seks nie jest tak beztroski :D

    Lena kuruj sie! Niedowiarku :)

    Anaaa uzywam od poczatku bepanthen, rewelacja dla mnie :)

    Zetko chlopcy gora!

    Martusia sciskam mocno! Musicie znalezc problem...wierze,ze nastepnym razem sie uda!

    Olka kazdy brzuszek jest inny. Ja za to teraz nie moge na swoj patrzec...wisi mi taki flak, ze az nieprzyjemnie :( boje sie ze jedynie operacja plastyczna bedzie wchodzila w gre, a tego nie przyjmuje do wiadomosci.

    U nas tak dosypalo, ze uuuu zima w pelni :) zaczeli wiec nasniezac stoki. Maz zaczyna prace niebawem na Kotelnicy, wiec niech bedzie mrozik :D

    Zmykusiam... na pol godz zamknac oczy, zanim glodomorki sie obudza :)

    Maniuś, Z. lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 25 listopada 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szymek urodził sie 25 listopada o 15:45.
    4470g 58cm.
    Porod sn. Koszmar....

    nick nieaktualny, Maniuś, Another, nick nieaktualny, zizia_a, Macierzanka:), Little Frog, Z., olka30, XxMoniaXx, Anutka, Anaaa:), Misty87, Fidelissa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha gratulacje! Już się możesz nim cieszyć patrząc, tuląc <3 cudnie!

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 26 listopada 2014, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty,a jak bedemy sie bzykac ile wlezie hehe :) Trzymaj sie kochana :) pozdrow swoich chlopcow :)

    Szymon :) nareszcie :) kawal chopa :) Santoocha gratulacje kochana!!!

    Misty87 lubi tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 04:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Szymek urodził sie 25 listopada o 15:45.
    4470g 58cm.
    Porod sn. Koszmar....

    Santocha, Gratuluję <3

    Mam nadzieje, że Szymuś teraz Ci wszystko wynagrodzi :)



    A Ja nie dość że nie umiem spać, to jeszcze jak się uda zasnąć to dziwne rzeczy Mi się śnią ..
    Bolą Mnie plecy w dole, najchętniej to obudziła bym Tomka aby rozmasował Mi to ..
    Teraz nie mogę pójść pod prysznic i gorącą wodę puścić na to bolące miejsce :(
    Nasmarowałam sobie maścią zobaczymy o.O

    Musiałam się wynieść ze sypialki aby mąż mógł spokojnie spać ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 04:31

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 26 listopada 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Szymek urodził sie 25 listopada o 15:45.
    4470g 58cm.
    Porod sn. Koszmar....

    Gratuluję Kochana! <3 Masz go w końcu w ramionach! :)
    Powodzenia w byciu mamą <3

    olka30 lubi tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 26 listopada 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha gratuluję!
    dzielna z CIebie Babeczka :)
    trzymajcie sie zdrowo i zaglądaj do nas :*

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
‹‹ 1405 1406 1407 1408 1409 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ