X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    U nas niewesoło, spadłam dziś ze schodów z Szymkiem na rękach...
    Nie wiem jakim cudem utrzymałam go aż zjechałam na sam dól, nic mu się nie stało, trochę się tylko prestraszył.
    Ja za to mocno się obiłam, mam granatowe piszczele, zdartą skórę, na prawej nodze zobił mi się ogromny krwiak. Byłam na SORze, zrobili mi rtg, na szczęście nie ma złamania ani pęknięcia. Jesli nie wchłonie sie w tydzień, to czeka mnie szpital i usuwanie go w narkozie :(
    Ledwie chodzę, lecę na tramalu, mąż sam ogarnia Szymka. Mam zwolnienie na 2 tyg z pracy, a tam tyle roboty, że hej! :( Miesiąc kiepski, przydałoby się nie odmawiać zabiegów, a ja mam zwolnienie leżące, więc nie mogę wyłazić z domu.

    Także ten... Człapię się myć i spać.
    Dobranoc!

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już rozmawiacie o utracie wagi to pochwalę się,że rok 2015 zakończyłam wynikiem - 38 kg :) Także da się! Powodzenia w 2016! Trzymam kciuki za staraczki i gubiące wagę :)

    przedszkolanka:), Maniuś, Misty87, Anaaa:), Little Frog, olka30, Kaśka28, sara_nar lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry Wieczór ;)

    Anaa to będzie duża kobitka :D ważne aby zdrowa była :D
    strasznie szybko ta Twoja ciąża zleciała ;)

    Santocha, Współczuję i Życzę Szybkiego Powrotu do Zdrówka <3
    Mam nadzieję, że wszystko pięknie ładnie się zagoi !

    Dobrze, że Szymkowi się nic nie stało bo zapewne nie wybaczyła byś sobie tego :(

    Another SEN JEST DLA MIĘCZAKÓW !! <3

    Gratuluję samozaparcia i utraty tak dużej ilości kg !!
    Jestem ciekawa efektów przed i po !!

    Co tam w ogóle słychać ?

    Another, Anaaa:) lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha tak latwo o tragedie przy dziecku! Ja do dzis nie moge sobie wybaczyc tego, jak Kuba zlecial po schodach i od tej pory mam fiola na punkcie zamykania drzwi, najgorsze ze nikt oprocz brata i bratowej o tym nie wiedza i czasem wszyscy patrza na mnie jak na wariatke kiedy ciagle pytam czy drzwi zamkneli napewno.

    Zdrowka zycze! Zaloze sie,ze w tym wszystkim i tak cieszysz sie, ze dziecko jest cale.
    Uwazaj na siebie! Ja tez czesto laduje ze schodow (taka ze mnie sirota) ale jak ide z dzieckiem to mega uwazam.

    Anaaa pedzisz kochana i ani sie obejrzymy a bedzie zdjecie malutkiej na forum ;-)

    Another szczena mi opadla...jestes swietna!! Ja nie moge 5 kg teraz zgubic bo po prostu jestem len a Ty 38!!!??
    Szacun!

    LillaMy jak tam mamusiu? :-*


    Meldowac, kto nam podwedzil snieg? Nie pamietam zimy, by do polowy stycznia byly jakies marne ochlapy sniegu...sanki chlopcow stoja nietkniete, przeciez nie bede im kolek montować! :-)

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Santoocha! O kurcze bidulo,uważaj na siebie! Ja też poleciałam z małą w lato i na szczęście skończyło się moimi siniakami i strachem dziecka...

    Another jesteś niesamowita! Wrzucisz nam.przed i po? ;) do Chodakowskiej na fb się pochwal :P

    Lilly jak tam? Jak Fifi? :*

    Misty u nas śniegu brak,ale na sankach już byłyśmy ;) zapewne śnieg będzie na Wielkanoc..

    Anaa jej jak to już blisko!!

    U nas pomalutku leci,w piàtek będę dzwonić z tym eeg. Mnie złapał katar ale już mija i mam.nadzieję że Pola już nie złapie.
    Dzisiaj przyszedł mój zestaw do domowego ale profesjonalnego zwalczania cellulitu i tkanki tłuszczowej :p no ciekawa jestem :p

    A co u reszty? Cichutko tu..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u Nas jakoś leci pomalutku ;)
    Próbowałam wdrążyć soczki, słoiczki, warzywka nic mu nie podchodzi ;)
    Chyba jeszcze nie jest gotowy ;)

    Zęby bierze sobie od dupy strony bo idzie mu trójka i czwórka :D

    A tak ogólnie jakoś żyjemy sobie :D

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    U mnie już lepiej. Krwiak chyba trochę maleje, ból jest znośny, obyło się już bez leków przeciwbólowych na noc.

    Dziś jedziemy do pracy, zamkne się w sali operacyjnej i szybko zrobię 3 sterylki, po czym szybko wracam do domu. W razie kontroli mam wytłumaczenie, bo muszę też dziś być u rodzinnego po skierowanie do chirurga.

    Szymek ostatnio jest przekochany, taki kumaty, że głowa mała :)
    Karmi nas łyżeczką, otwiera klapkę z pilota do telewizora i wyjmuje baterie, jak mąż śpiewa mu wojskowa piosenkę to maszeruje tupiąc mocno nogami :) komedia, mówię Wam!

    Ostatnie 2 noce słabsze, budzi się często z płaczem, myślę że ciągle śni mu się ten nasz upadek ze schodów....
    Właśnie wypił mleko (od tygodnia nie je już w nocy :) ) i słyszę że ma dobry humor, bo przrkomarzaja się z mężem przy zmianie pieluchy :)

    Coraz więcej gada. Oczywiście jak chce.

    My postawiliśmy w tym roku na 2 urlopy, na długi weekend bożocielny jedziemy do Zakopanego z moją koleżanką ze studiów, ona ma córkę 4 mies starsza od Szymka. Także będzie wyjazdowa randka :)
    A na jesieni skoczymy znów gdzieś w ciepłe zagraniczne klimaty, wstepniree planach Majorka.

    Opowiadajcie jak wasze Maleństwa!

    Ciekawe jak Ania, dziś chyba robi betę....

    Złota, trzymam kciuki za kolejny cykl z clo, oby to był ten ostatni w którym się staracie! :*

    Macierzanko <3

    Maniuś, olka30, Little Frog lubią tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z newsów, widziałam u Eweliny Irlandki pozytywny test na wykresie :)

    olka30, przedszkolanka:), sara_nar lubią tę wiadomość

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    A z newsów, widziałam u Eweliny Irlandki pozytywny test na wykresie :)
    Ona byla pierwsza na naszym starym wątku :) to co zataczamy koleczko od nowa :)
    Ktora nastepna :D :D :D ???

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa ją wyprzedziła :)
    Ja to jednak na razie podziękuję, do drugich urodzin Szymka nie myślimy o drugim.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa ładna kluseczka będzie, widzę po otoczeniu, że drugie dziecko jest zazwyczaj większe. Ja bym tam już nie chciała :)

    Santocha współczuję wypadku, u nas to samo się stało szwagrowi. Dziecko utrzymał, ale przez dwa tygodnie ledwo chodził. Ja non stop biegam z dzieckiem na rękach między 3 piętrami i prześladuje mnie wizja, że w końcu się wypieprzę, puszczę małego i coś mu się stanie :(

    My po bilansie na 9 m-cy :) Mały ma 76 cm i waży 9 kg. Niby lekarz mówił, że powinien ciut więcej, ale w końcu stwierdził, że w normie. A mi się już ostatnio wydawało, że go przekarmiam, bo nic tylko coś je. No ale przecież pierdoła na tyłku nie siądzie nawet sekundy, więc ile zje tyle spali. Też bym tak chciała..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dupa, pochodziłam dziś więcej i krwiak znów mocniej nabrał :(

    Znów boli jak skurczybyk :(

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka! Muszę pogratulować ;) później chyba Santoocha była :P

    Maniuś co u Was??

    Olka Pola ma prawie 11 m-cy a nie waży nawet 9kg.a źle nie wygląda !

    Pola dzisiaj dobry humor miała,cieszyła się i tańczyła cały dzień :) nawet w wózku godzinę spacerowałyśmy ! Idą chyba jakieś zęby tylko nic nie widać bo kupy 3 były i teraz nie mogła zasnąć od 19.20 i budziła się i teraz od 21.20 usnęła już mocniej.
    No i zasypia rano bez cyca <3

    Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Chodakowskiej nie będę wrzucała bo nie ma swojego udziału w moim spadku wagi :) Sama wymyślałam dietę i sama sobie wybierałam ćwiczenia, nikt mnie nie prowadził, więc sukces zawdzięczam tylko i wyłącznie sobie samej, co cieszy podwójnie :) Pomyślę nad tym wrzuceniem fot przed i po :P

    Little Frog, santoocha, LillaMy, przedszkolanka:), Maniuś, olka30, Misty87 lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co do wagi dzieci, to jak zaczynają chodzić zawsze stopuje. Albo wręcz spada. Szymek zeszczuplal od kiedy biega, waży 10,3 a ma prawie 14 m-cy. 10kg trzymał chyba z 3 miesiące.

    olka30 lubi tę wiadomość

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Przedszkolanko pytalas co u nas :) a wiec u nas wszystko ok,od wtorku chce zacząć rozszerzać dietę bo Maly skończy wtedy 5 msc i jestem przerażona ogólnie tym tematem...nie wiem co i jak...moze jakies podpowiedzi od mam "starszych stażem" :) ???
    Uczymy go tez pic pomalu mm bo chciałabym pomalu wyciszyć laktacje...w połowie roku chcemy wznowic starania <3 <3 <3

    Another-szacun!!!jesteś Mistrzem :D i pomyśl nad tymi zdjęciami :)

    Pozdrawiam i życzę miłego dnia oraz weekendu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2016, 09:53

    LillaMy, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anpther wrzucaj :) Szacunek wielki, ja zabieram się za siebie codziennie od jutra :?

    Maniuś ja bym na początek polecała słoiczki, bo gotowanie takich ilości nie ma sensu.. Zacznij od paru łyżeczek marchewki co dwa dni, popatrz czy nic się nie dzieje, potem jabłuszko, banan, a jak będzie dobrze tolerować to możesz nawet jakieś łączone podawać. Ogólnie jak tak próbowałam po trochu może z dwa tygodnie, a potem normalnie dawałam ile chciał zjeść. Słoiczki masz dostosowane do wieku. Jak zaczął jeść więcej zaczęłam sama gotować. U mnie z jedzeniem nie było problemów tylko pić nie chciał nic prócz mleka, ale na jakiś czas odpuściłam i w końcu sam się chwycił.. Ale wiadomo każde dziecko jest inne. U siostry wszystko trzeba w małą wmuszać, bo po prostu nie chce jeść.

    No to już mamy dwie dziewczyny z wątku w ciąży :) Czekamy na następne.

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another możesz napisać mniej więcej co jadłas i co Ćwiczyłas? Ja mam póki co - 2 kg a gdzie tam do celu

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    U nas od wczoraj spanie tragiczne i sama już nie wiem czemu... teraz śpi 50 min.ale już 2 razy nosiliśmy ..

    Maniuś to niesamowite 5 miesięcy już! No tak...my za miesiąc już przecież roczek :)
    Co do rozszerzania to ja zaczynałam od warzyw i byłam nie mniej jak Ty przerażona :P pierwsze co 3 dni; marchew,ziemniak,brokuły,kalafior,groszek itp. Kolejne łączone: ziemniak-marchew,marchew-szpinak,ziemniak -dynia itp. Po ok.miesiącu owoce: jabłko,banan,gruszka,brzoskwinie,morele,sliwki itp. Następnie po 5 mcu kasza manna jako gluten,kaszki owocowe i na końcu ryby. Teraz Pola je wszystko,od chleba z masłem,serem,szynką,dżemem po placuszki i babeczki bananowe,jajecznicę,pomidora,wszystko z mojego talerza :p wszystkie dania robię sama (awaryjnie słoiki bo lubi). Zupki z ryżem,makaronem,kaszą,dodaję warzywa jakie mam,pietruszkę czy seler,koper plus oliwa lub olej kokosowy ;)
    Najważniejsze to słuchać intuicji ;)

    Potforku 2 kg.to już początek :)
    Ja dołączyłam.body wrapping cynamon plus algi i czekam na efekty :D

    Miłego weekendu!

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    U nas bez zmian, krwiak jakoś się nie wchłania :( ciekawe co zdecyduje chirurg w środę....

    Na szczęście Paulina dobrze sobie radzi w pracy, o tyle spokojnie mogę siedzieć w domu. Szymka noce odpukać na razie ok, dziś spał od 21 do 7:40 ciągiem :)
    Nie je już w nocy, nawet myślałam żeby zamiast porannego mleka dawać mu kaszkę łyżeczką, ale z racji że nie je zup, to jednak niech zostanie to mleko jako jedyny płynny posiłek.

    Jak się mają nasze staraczki?
    Co słychać u maluszków?
    Anaaa ile Ci zostało do terminu cc? Ta końcówka to naprawdę ciężki temat... Ale już bliżej niż dalej :)

    Miłej niedzieli!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 08:47

‹‹ 1584 1585 1586 1587 1588 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ