X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania uwazaj na siebie :)
    Wiecie co myslalam,ze bedzie wikeszy problem z oddaniem nasienia a maz co pod zadnym pozorem nie chcial zebym weszla z nim wszedl najpierw chlopak wyszedl po ok 30min mysle se oho to se poczekam a tu co moj maz wlazl i po 7min wyszedl. Padlam normalnie on podszedl zadaniowo do tego:p
    No wieci co mam nadzieje ze to clo pomoze i mam jeszcze jedno zalecenie zadnego mierzenia temoeratury

    Ania07, Little Frog, Macierzanka:), Z., Fidelissa lubią tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Ania uwazaj na siebie :)
    Wiecie co myslalam,ze bedzie wikeszy problem z oddaniem nasienia a maz co pod zadnym pozorem nie chcial zebym weszla z nim wszedl najpierw chlopak wyszedl po ok 30min mysle se oho to se poczekam a tu co moj maz wlazl i po 7min wyszedl. Padlam normalnie on podszedl zadaniowo do tego:p
    No wieci co mam nadzieje ze to clo pomoze i mam jeszcze jedno zalecenie zadnego mierzenia temoeratury

    Pomoże :) lekarz wie co robi.
    A z męża powinnaś być dumna :D świetnie sobie poradził :D

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Będzie musiał, niestety. Leżę teraz cały czas. Później się zdrzemnę, bo jestem wykończona psychicznie i fizycznie.
    ;*
    No nie dziwie sie i chociaz zazdroszcze ci fasolki to jak tak czytam was to zdaje sobie sprawe ze staranie nie jest tak stresujace jak samo bycie w ciazy juz...oczywiscie jak wszytko jest w porzadku to super ale niedajboze pojawia sie jakies klopoty to stres jest niewyobrazalny przejmuje sie w tedy kazdym piknieciem kazdym skurczem...i jak tu wrzucic na luz? hmmm zycze naszym mamuskom samych szczesliwych chwil i ZERO stresu!!! Z reszta tego zycze i sobie i nam wszytkim hehe STRESIE PRECZ !!!!

    Maniuś, Misty87, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Pomoże :) lekarz wie co robi.
    A z męża powinnaś być dumna :D świetnie sobie poradził :D
    no jestem:) i to jak :D jeden chłopak mało co nie uciekł i cały czas do żony mówił nie dam rady ja naprawdę nie dam rady.

    A wiecie co lekarz mówił,że na clo możliwa jest ciąża mnoga i pacjentak przedemną była w ciązy po clo z trojaczkami;) to mnie przeraża w tym:P bo te skutki uboczne to przeżyję ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 14:16

    Ania07, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Ania uwazaj na siebie :)
    Wiecie co myslalam,ze bedzie wikeszy problem z oddaniem nasienia a maz co pod zadnym pozorem nie chcial zebym weszla z nim wszedl najpierw chlopak wyszedl po ok 30min mysle se oho to se poczekam a tu co moj maz wlazl i po 7min wyszedl. Padlam normalnie on podszedl zadaniowo do tego:p
    No wieci co mam nadzieje ze to clo pomoze i mam jeszcze jedno zalecenie zadnego mierzenia temoeratury
    hahaha ja poszlam z mezem ale tez nam szybko poszlo hehe sam skladzik nas nastroil hehe mozemy dopisac go sobie do dziwnych miejsc w ktorych sie uprawialo seks hehehehee :D bo moj jak szalony wykorzystal to ze bylam kolo niego :D zrobil co mial zrobic oddal "material" iiiii....normalnie jak malolaty hehe

    Magdas lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia, trochę za wcześnie na testowanie!!! Poczekaj do co najmnej 14dpo!

    Dziewczyny a u mnie jest taki wiatr, że aż się boję, że mi okna z futryn polecą!
    Tymczasem praca wre :)

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    No nie dziwie sie i chociaz zazdroszcze ci fasolki to jak tak czytam was to zdaje sobie sprawe ze staranie nie jest tak stresujace jak samo bycie w ciazy juz...oczywiscie jak wszytko jest w porzadku to super ale niedajboze pojawia sie jakies klopoty to stres jest niewyobrazalny przejmuje sie w tedy kazdym piknieciem kazdym skurczem...i jak tu wrzucic na luz? hmmm zycze naszym mamuskom samych szczesliwych chwil i ZERO stresu!!! Z reszta tego zycze i sobie i nam wszytkim hehe STRESIE PRECZ !!!!

    No dokładnie, starania stresujące, później jak zajdziesz to się cieszysz, że się udało, a niedługo pojawiają się takie dolegliwości, strach i obawy, że możesz nie donosić ... masakra. Nikomu tego nie życzę.
    Ja Wam życzę szybkiego zafasolkowania i jak najmniej dolegliwości i objawów ;*
    I tak jak mówisz, nie stresować się ..

    Kaśka28, Z. lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas ja chetnie przyjme te dodatkowe fasolki do siebie hehe takze oddaj mi jak bedziesz ich miala za duzo

    Ania07, Macierzanka:), Magdas, Z. lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    no jestem:) i to jak :D jeden chłopak mało co nie uciekł i cały czas do żony mówił nie dam rady ja naprawdę nie dam rady.

    A wiecie co lekarz mówił,że na clo możliwa jest ciąża mnoga i pacjentak przedemną była w ciązy po clo z trojaczkami;) to mnie przeraża w tym:P bo te skutki uboczne to przeżyję ;)

    Musiało to komicznie wyglądać :D ale z drugiej strony współczuję mu takiej presji i stresującej sytuacji. Nie każdy chłop sobie radzi w takich chwilach.
    Opcja bliźniaków jest fajna :D

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, to dobrze, że u Ciebie wszystko dobrze!
    Odpoczywaj i dbaj o siebie <3

    Ale macie jurnych tych chłopów dziewczyny! no no!!! :D
    Mój nie gorszy oczywiście... ale żeby się jeszcze tak nie stresował przy tym...

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    no jestem:) i to jak :D jeden chłopak mało co nie uciekł i cały czas do żony mówił nie dam rady ja naprawdę nie dam rady.

    A wiecie co lekarz mówił,że na clo możliwa jest ciąża mnoga i pacjentak przedemną była w ciązy po clo z trojaczkami;) to mnie przeraża w tym:P bo te skutki uboczne to przeżyję ;)

    wiecie co
    ja tak bardzo chce już dziecko że mnie nawet trojaczki nie przerażają

    mogłabym mieć

    Macierzanka:), Little Frog, Kaśka28, Magdas, Z. lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaba nie czaj sie tylko sie witaj :D

    Macierzanka:), Z. lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyn ma któraś z was cały czas zimne ręcę i stopy? Ja mam takie zimne, ze nie umiem ich zagrzać nawet latem, a po drugie jest mi strasznie zimno, cały czas, moje dobre temperatury gdzie dobrze się czuję to 30 st, u mnie w pokoju jest 22 i mam ubrane skarpety, spdnie dresowe, bluzę i leze pod kocem :( bardzo to jest uciążliwe, mój mąż w samym podkoszulku. Wczoraj byłam na basenie, w saunie, pote jakuzzi gdzie jest cepła woda, po 10min miałam ciarki z imna w jakuzzi.. masakra

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    zaba nie czaj sie tylko sie witaj :D
    No właśnie nie mogę się jakoś wkręcić :D Poza tym piorę dziś cały dom i za chwilę wrzucam 4 pranie. Ale pościel, zasłony i ubranka będę miała świeżuteńkie

    Kaśka28, AnusiaM, Macierzanka:), Fidelissa lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati to mozesz miec problemy z krazeniem hmmm nie wiem coci na to poradzic...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    No właśnie nie mogę się jakoś wkręcić :D Poza tym piorę dziś cały dom i za chwilę wrzucam 4 pranie. Ale pościel, zasłony i ubranka będę miała świeżuteńkie
    ja juz mam ogarniete hehe zaraz jade do rodzicow do domu zawiezc ciuchy ktorych juz nie uzywam zrobilam porzadek w szafach :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    No właśnie nie mogę się jakoś wkręcić :D Poza tym piorę dziś cały dom i za chwilę wrzucam 4 pranie. Ale pościel, zasłony i ubranka będę miała świeżuteńkie

    tez lubie wszystko swieze i pachnace
    szczegolnie posciel wybpac wysuszyk i odrazu ubraz zeby w niej spac
    taki fajny ma zapach wysuszone na dworze
    ja w zeszłym tyg prałam tyle
    dzisiaj tylko 2

    Little Frog lubi tę wiadomość

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w sumie też tylko,że ja mam wielkość macicy w najniższej normie więc mogłby być ryzykowne...
    Ania no trochę śmiesznie jak tak krązył i mówił ale nikt się z niego tam nie śmiał bo wiadomo,że to nie jest super przeżycie

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Nati to mozesz miec problemy z krazeniem hmmm nie wiem coci na to poradzic...
    No właśnie nei wiem jak sobie z tym poradzić :(

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Dziewczyn ma któraś z was cały czas zimne ręcę i stopy? Ja mam takie zimne, ze nie umiem ich zagrzać nawet latem, a po drugie jest mi strasznie zimno, cały czas, moje dobre temperatury gdzie dobrze się czuję to 30 st, u mnie w pokoju jest 22 i mam ubrane skarpety, spdnie dresowe, bluzę i leze pod kocem :( bardzo to jest uciążliwe, mój mąż w samym podkoszulku. Wczoraj byłam na basenie, w saunie, pote jakuzzi gdzie jest cepła woda, po 10min miałam ciarki z imna w jakuzzi.. masakra

    Mam to samo. A jak Twoje wyniki: ob, morfologia, tsh, ciśnienie?

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ