X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    ja w sumie też tylko,że ja mam wielkość macicy w najniższej normie więc mogłby być ryzykowne...
    Ania no trochę śmiesznie jak tak krązył i mówił ale nikt się z niego tam nie śmiał bo wiadomo,że to nie jest super przeżycie

    Moja macica też nie jest za wielka.
    Każdy inaczej znosi, mam nadzieję, że da rade przez to przejść.

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas to ci sie rozciagnie jak bedzie trzeba:D

    Ania07, Magdas lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati na problemy z krążeniem najlepsze są przemienne prysznice, raz ciepłą, raz letnią wodą, od nóg do góry. Nie odwrotnie. No i pij wino czerwone :)

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Mam to samo. A jak Twoje wyniki: ob, morfologia, tsh, ciśnienie?
    Właśnie wyniki wszystkie w normie tsh 2,4, cisnienie zawsze mam niskie, 90/60, 80/50

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Moja macica też nie jest za wielka.
    Każdy inaczej znosi, mam nadzieję, że da rade przez to przejść.
    mhm no w sumie jak to lekarz powiedział walczymy chociaż o jedno ;) i powiedział,że mam strasznie leniwe jajniki ;) i,ze trzeba im dopalacza ;)i nagadał mężowi,żeby pogadał ze swoją rodziną żeby nikt na mnie nie naciskał bbo głowa też jest ważna a jak narazie z tego co mu mówiłam jest straszna presja na nas. Mój mąż tak się przejął,że pojechał do swojej rodziny i zakazł rozmów ze mną na temat ciązy :D

    Kaśka28, Ania07, Macierzanka:), Little Frog lubią tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Magdas to ci sie rozciagnie jak bedzie trzeba:D
    no powiedział,że się rozciągnie ale wraz będzie mniejsza niż u kobiety z większym rozmiarem:D

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Nati na problemy z krążeniem najlepsze są przemienne prysznice, raz ciepłą, raz letnią wodą, od nóg do góry. Nie odwrotnie. No i pij wino czerwone :)
    Noo to winko mi się podoba :), właśnie jak wychodzę z sauny to nie umiem się zimną wodą polać, tylko takaletnią bardziej w stronę ciepla, niekiedy tak mi jest zimno, ze mnie skóra boli
    Myslałam, ze sama jestem z takim czymś :D mój maz zawsze patrzy na mnie jak na kosmitke, ale sama bym tak nie chciałą, ze inni siedzą w krótkim a ja w długim rękawie i czasami sweter ubieram jeszcze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 14:44

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    mhm no w sumie jak to lekarz powiedział walczymy chociaż o jedno ;) i powiedział,że mam strasznie leniwe jajniki ;) i,ze trzeba im dopalacza ;)i nagadał mężowi,żeby pogadał ze swoją rodziną żeby nikt na mnie nie naciskał bbo głowa też jest ważna a jak narazie z tego co mu mówiłam jest straszna presja na nas. Mój mąż tak się przejął,że pojechał do swojej rodziny i zakazł rozmów ze mną na temat ciązy :D
    Fajnie sie zachowal :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    mhm no w sumie jak to lekarz powiedział walczymy chociaż o jedno ;) i powiedział,że mam strasznie leniwe jajniki ;) i,ze trzeba im dopalacza ;)i nagadał mężowi,żeby pogadał ze swoją rodziną żeby nikt na mnie nie naciskał bbo głowa też jest ważna a jak narazie z tego co mu mówiłam jest straszna presja na nas. Mój mąż tak się przejął,że pojechał do swojej rodziny i zakazł rozmów ze mną na temat ciązy :D

    Świetna postawa męża :)
    Psychika ma ogromny wpływ na to co się dzieje w organizmie. Jeszcze jak ktoś naciska i wywiera presję to już całkiem.
    Teraz musi być już dobrze :) jajniki dostaną dopalacze i będą pracować jak szalone :D

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Fajnie sie zachowal :D
    no teraz tam będą uważać,że jestem jakąś wariatką :D

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Noo to winko mi się podoba :), właśnie jak wychodzę z sauny to nie umiem się zimną wodą polać, tylko takaletnią bardziej w stronę ciepla, niekiedy tak mi jest zimno, ze mnie skóra boli
    Myslałam, ze sama jestem z takim czymś :D mój maz zawsze patrzy na mnie jak na kosmitke, ale sama bym tak nie chciałą, ze inni siedzą w krótkim a ja w długim rękawie i czasami sweter ubieram jeszcze

    Ja potrafię spać w dresie pod grubą kołdrą bo mi zimno. Pod prysznic nie pójdę jak w łazience nie będzie ciepło :D grzeję sobie zazwyczaj farelką :D
    Też zmarzluch straszny jestem :D

    Nati89 lubi tę wiadomość

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Ja potrafię spać w dresie pod grubą kołdrą bo mi zimno. Pod prysznic nie pójdę jak w łazience nie będzie ciepło :D grzeję sobie zazwyczaj farelką :D
    Też zmarzluch straszny jestem :D
    No to nie jestem sama :D

    Ania07 lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    no teraz tam będą uważać,że jestem jakąś wariatką :D
    Niech tam sobie mysla co chca :D wazne ze ty bedziesz miala spokoj :)

    Magdas, Ania07 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Świetna postawa męża :)
    Psychika ma ogromny wpływ na to co się dzieje w organizmie. Jeszcze jak ktoś naciska i wywiera presję to już całkiem.
    Teraz musi być już dobrze :) jajniki dostaną dopalacze i będą pracować jak szalone :D
    no tak powiedział gin,że oprócz jajników to u mnie głownie to,że każdy wkoło się pyta czy ja jestem bezpłdona i,że jest nacisk na mnie i im ja bardziej na tym sie skupiam im bardziej myślę tym bardziej moje jajniki odmawiają posłuszeństwa. Więc mąż załatwił sprawę i powiedział im,że to głowinie przez nerwy nie mogę zajść w ciążę i że jeszcze raz coś usłyszy,że ktoś do mnie mówi to poprosyu wychodzimy ;p

    Nati89, Macierzanka:), Ania07 lubią tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słabe ciśnienie nie zawsze idzie w parze z krążeniem i temperaturą. Ja zazwyczaj mam ciśnienie skurczowe nie przekraczające 100, a wiecznie mi gorąco. Ręce i stopy mam ciepłe, a w sumie i po wykresie widać, że tempki mam niskie, więc nie wiem od czego to może zależeć.

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    no tak powiedział gin,że oprócz jajników to u mnie głownie to,że każdy wkoło się pyta czy ja jestem bezpłdona i,że jest nacisk na mnie i im ja bardziej na tym sie skupiam im bardziej myślę tym bardziej moje jajniki odmawiają posłuszeństwa. Więc mąż załatwił sprawę i powiedział im,że to głowinie przez nerwy nie mogę zajść w ciążę i że jeszcze raz coś usłyszy,że ktoś do mnie mówi to poprosyu wychodzimy ;p

    zajefajnie! mąż na medal!
    Mój nie musi nawet stawać w mojej obronie bo u niego nigdy nikt nie poruszył tematu dzieci odkąd jestęsmy małżeństwem! :)
    Resztę załatwiłam sama :D

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak trzymać, moja teściowa co dwa tygdnie patrzy mi na brzuch i pyta się czy w ciąży jestem, ostatnio mojemu męzowi powiedziałam, że jak tym razem się zapyta mnie czy jestem w ciązy masz zareagować, bo mnei to irytuje i boli. No i co ? Oczywiscie zapytała, a widziała nas 2 tyg wczesniej, maż się zdenerwował i powiedział, że ma się nie pytać, że jak bedziemy w ciazy to na pewno się dowie, a ona jak dziecko, a czemu się nie mogę pytać, a może ja chce, no czysta kretynka. Powiedział, ze ma sie nie pytać, a jak nie potrafi to nie bedziemy przyjeżdzać, wiec nie wiem jak bedzie następnym razem.

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Słabe ciśnienie nie zawsze idzie w parze z krążeniem i temperaturą. Ja zazwyczaj mam ciśnienie skurczowe nie przekraczające 100, a wiecznie mi gorąco. Ręce i stopy mam ciepłe, a w sumie i po wykresie widać, że tempki mam niskie, więc nie wiem od czego to może zależeć.
    Dokładnie, można mieć po prostu niskie ciśnienie i moze być ciepło. Ja się strasznie meczę z tym ciągłem uczuciem zimna, dlatego jak wszystkim mówie, ze ja lubie upały i dobrze się czuję, to pukają się w czoło :/

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka i to jest spoko podejście jak nikt się nie pyta bo takie pytanie wcale nie pomaga:)

    Nati to u nas podobnie cały czas gadka chętnie byśmy wasze pobawili, na co wy czekacie itp...

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    no tak powiedział gin,że oprócz jajników to u mnie głownie to,że każdy wkoło się pyta czy ja jestem bezpłdona i,że jest nacisk na mnie i im ja bardziej na tym sie skupiam im bardziej myślę tym bardziej moje jajniki odmawiają posłuszeństwa. Więc mąż załatwił sprawę i powiedział im,że to głowinie przez nerwy nie mogę zajść w ciążę i że jeszcze raz coś usłyszy,że ktoś do mnie mówi to poprosyu wychodzimy ;p

    No i prawidłowo! Niech Ci dadzą spokój, a na pewno szybko Wam się uda :)
    Muszą być cierpliwi i nie naciskać.

    Magdas lubi tę wiadomość

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ