X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia Kasieńka :)


    Eh... ani @ nie ma, ani ciąży nie ma, a człowiek siedzi i czeka. Chętnie zaczęłabym już kolejny cykl, może tym razem szczęśliwy :( Takie czekanie złości mnie strasznie :/

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas mnie tez lekarz zapisal na przysy cykl clo

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nowy cykl z clo zaczynam. Sporo nas :)

    kejti91 lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanko mikej imprezy! Ja tez zaraz ide nakladac tapete bo tes sie szykuje impreza:D

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    hej :) zazdroszcze wyników :( u nas mała nadzieja. Cały czas tylko o tym myśle i non stop płacze :(
    Monia ale nadzieja jest:) nie płacz to Ci nie pomoże trzeba się spiąć i działać i szukać pomocy a myśleliście o naprotechnologii? mi koleżanka opowiadała o znajmomych których mąż miał słabe nasienie i tam im pomogli

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o wow:D to fajnie,że nie będę sama z clo :)

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Ja też nowy cykl z clo zaczynam. Sporo nas :)
    A zapisal bo pecherzyki nie rosly czy jak? Bo mnie w sumie rosna... moze powinny szybciej rosnac...

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti91 wrote:
    A zapisal bo pecherzyki nie rosly czy jak? Bo mnie w sumie rosna... moze powinny szybciej rosnac...
    Rosły i pękały, ale powiedział, że to poprawi ich kondycję (chociaż wspomniał, że najgorsza też nie jest). Powiedział, że nie zaszkodzi mi clo, tylko pomoże. Ale przepisał bez monitoringu :(

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Rosły i pękały, ale powiedział, że to poprawi ich kondycję (chociaż wspomniał, że najgorsza też nie jest). Powiedział, że nie zaszkodzi mi clo, tylko pomoże. Ale przepisał bez monitoringu :(
    o bez monitoringu? ja mam jeździć w tym cylu jeszcze 2 razy i w przyszłym na clo też co ileś dni ale dokładnie ma mi powiedzieć następnym razem

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie bez. Ale jak dostanę @ to i tak się zapiszę do niego na wizytę. Narazie nie mam jak, bo nie wiem kiedy się łaskawie cykl zacznie, a w ciemno ciężko strzelać z datą wizyty. Mam nadzieję, że się gdzieś wbiję, bo do niego kolejki jak cholera :/ Niby wszyscy prywatnie, a na wizytę po miesiąc się czeka, czasem półtora.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    o bez monitoringu? ja mam jeździć w tym cylu jeszcze 2 razy i w przyszłym na clo też co ileś dni ale dokładnie ma mi powiedzieć następnym razem
    Ja mam lykac clo 2 tabletki dziennie od 5 do 9 dc, a na monitoring kazal przyjsc 12 dc i wtedy zobaczymy co dalej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 15:33

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja jeszcze nie wiem co i jak ale powiedział,że na cyklu z clo spotkamy się napewno ze 4 razy

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Cofam moje słowa, teraz leje jak z cebra, tylko że poziomo!
    Rozważamy zostanie po godzinach w pracy, bo strasz wyjść.
    Bursztynka, mam nadzieję, że słońce poszło sobie do Ciebie.

    santoocha dzięki za słońce - świeci że hej :D
    i serducho po zakupach też było - zaskoczył mnie małż :D:D:D

    robię żurek - pierwszy raz w życiu!!!

    Magdas, Little Frog, santoocha, Ania07, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 15 marca 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jakie są proporcje octu jabłkowego do wody ? I w ogóle na co ona pomaga, może któraś piję? Ja kiedyś próbowałam łyżku octu na szklane i prawie chciałam zwymiotować, na tym skończyłam picie octu :D

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 15 marca 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yyyy a teraz ulewa.
    Do której poszło sobie słońce?

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie przed chwilą lało:) ale znowu jakieś chmurzysko przyszło

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    dziewczyny jakie są proporcje octu jabłkowego do wody ? I w ogóle na co ona pomaga, może któraś piję? Ja kiedyś próbowałam łyżku octu na szklane i prawie chciałam zwymiotować, na tym skończyłam picie octu :D
    ja piję łyżeczkę na szklankę wody:P niby pomaga na śluz i na spadek kg :D ja narazie nie zauważyłam ani tego a ni tego:D

    Nati89 lubi tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 15 marca 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O my God podziwiam Cię :D smak okrutny :D

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 15 marca 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    yyyy a teraz ulewa.
    Do której poszło sobie słońce?
    Do mnie, do mnie! :D

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    O my God podziwiam Cię :D smak okrutny :D
    po pewnym czasie można się przyzwyczaić :D ja to piję jednym duszkiem :D i zapijam duuuuuuuużą ilością wody:D

    Nati89 lubi tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ