X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Czarownic sie o to nie pyta Another:)))
    nic z tego tym razem :P Jestem pewna na 100% :P

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Słabe ciśnienie nie zawsze idzie w parze z krążeniem i temperaturą. Ja zazwyczaj mam ciśnienie skurczowe nie przekraczające 100, a wiecznie mi gorąco. Ręce i stopy mam ciepłe, a w sumie i po wykresie widać, że tempki mam niskie, więc nie wiem od czego to może zależeć.

    Tak? A mi się wydawało, że to jest od siebie zależne. Czyli widać nie zawsze. A mi lekarz mówił, że to też może być od złej czynności tarczycy. To prawda?

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Nati, to faktycznie głupia sytuacja! Ja to nie wiem co Ci ludzie w sobie mają...
    Przecież my się nikogo nie pytamy:
    a mamusia to jak tam? seksik z tatusiem dzisiaj był?
    A może to by załatwiło temat? :D

    Magdas, Ania07, Kaśka28, Z., Fidelissa lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Dziewczyn ma któraś z was cały czas zimne ręcę i stopy? Ja mam takie zimne, ze nie umiem ich zagrzać nawet latem, a po drugie jest mi strasznie zimno, cały czas, moje dobre temperatury gdzie dobrze się czuję to 30 st, u mnie w pokoju jest 22 i mam ubrane skarpety, spdnie dresowe, bluzę i leze pod kocem :( bardzo to jest uciążliwe, mój mąż w samym podkoszulku. Wczoraj byłam na basenie, w saunie, pote jakuzzi gdzie jest cepła woda, po 10min miałam ciarki z imna w jakuzzi.. masakra
    Mam tak od kilku dni. Ciągle zimne stopy i dłonie. Mam wrażenie, że u mnie to przez dietę niskowęglowodanową. Mało kalorii - mało ciepełka :P

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściowa zawsze wychodzi z załozenia, ze ona ma racje i nikt jej nie przegada i to,że ona się pyta to uważa, ze nic złego nie robi, a jak bym jej pwoiedziała, że mnie to boli i przez to się spinam i nie wychodzi to by powiedziała, ze głupoty gadam i ona urodziła 3 dzieci, itp. Mój maż ją ignoruje, drugi brat męża sie z nia kłóci, a trzeci wychodzi z pokoju, tam to jest dopiero meksyk, każdy ma inną metodę :D

    Macierzanka:), Magdas, Little Frog lubią tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    I tak trzymać, moja teściowa co dwa tygdnie patrzy mi na brzuch i pyta się czy w ciąży jestem, ostatnio mojemu męzowi powiedziałam, że jak tym razem się zapyta mnie czy jestem w ciązy masz zareagować, bo mnei to irytuje i boli. No i co ? Oczywiscie zapytała, a widziała nas 2 tyg wczesniej, maż się zdenerwował i powiedział, że ma się nie pytać, że jak bedziemy w ciazy to na pewno się dowie, a ona jak dziecko, a czemu się nie mogę pytać, a może ja chce, no czysta kretynka. Powiedział, ze ma sie nie pytać, a jak nie potrafi to nie bedziemy przyjeżdzać, wiec nie wiem jak bedzie następnym razem.

    U mnie rodzice ani teście nie naciskali, nie pytali. Raczej ja bardzo pragnęłam ciąży. Oni mi mówili, że to nie tak chop siup na krowę i ciele. Bardziej znajomi byli ciekawscy ..

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Tak? A mi się wydawało, że to jest od siebie zależne. Czyli widać nie zawsze. A mi lekarz mówił, że to też może być od złej czynności tarczycy. To prawda?
    no z tarczycą to akurat tak. Mnie się też zawsze wydawało, że skoro jest mi zawsze ciepło, wręcz czasem za bardzo to pewnie mam wysokie ciśnienie i temperaturę, ale jak zaczęłam prowadzić wykresy okazało się coś innego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 15:00

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-). Widze ze ntamtym forum juz yba nie ma prawie nikogo. Porozddzielalyscie sie! :-)
    W takim razie jesli pozwolicie to dopisuje sie do Was :-)
    U mnie dzis byla lekka drugkreska ntescie owulajnym. Wiewnioskuje ze pecherzyk rosnie. Co prawda tylko po 1 mm na dobe ale dobrze ze rosnie. Dzis ma peie 18 mm. Owulka mysle bedzie w poniedzialek. Czyli 20 mm, mysle ze jest ok :-)

    Nati rozumiem Cie doonale... ja jak slysze kolejne pytanie kie bedziemy miec dziecko tosk! Wtedy na przekor mowie ze jeem jeszcze mloda i mam czas! Ehhh j ja tego nie lubie!

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ten wynik tsh jest 2,4, te dodatkowe dwa robiłam we wrzesniu były w normie

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    no z tarczycą to akurat tak. Mnie się też zawsze wydawało, że skoro jest mi zawsze ciepło, wręcz czasem za bardzo to pewnie mam wysokie ciśnienie i temperaturę, ale jak zaczęłam prowadzić wykresy okazało się coś innego...

    Ja też właśnie myślałam, że skoro mi zimno to mam za niskie ciśnienie. No widzisz, dobrze wiedzieć :)

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    no z tarczycą to akurat tak. Mnie się też zawsze wydawało, że skoro jest mi zawsze ciepło, wręcz czasem za bardzo to pewnie mam wysokie ciśnienie i temperaturę, ale jak zaczęłam prowadzić wykresy okazało się coś innego...
    U mnie je tak ze tez mam zimne stopy i dlonie! W ogole je mi ciagle zimno.

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti91 wrote:
    Hej dziewczyny :-). Widze ze ntamtym forum juz yba nie ma prawie nikogo. Porozddzielalyscie sie! :-)
    W takim razie jesli pozwolicie to dopisuje sie do Was :-)
    U mnie dzis byla lekka drugkreska ntescie owulajnym. Wiewnioskuje ze pecherzyk rosnie. Co prawda tylko po 1 mm na dobe ale dobrze ze rosnie. Dzis ma peie 18 mm. Owulka mysle bedzie w poniedzialek. Czyli 20 mm, mysle ze jest ok :-)

    Nati rozumiem Cie doonale... ja jak slysze kolejne pytanie kie bedziemy miec dziecko tosk! Wtedy na przekor mowie ze jeem jeszcze mloda i mam czas! Ehhh j ja tego nie lubie!

    Hej Kejti :)
    No jak widać, jesteśmy tutaj :)

    kejti91 lubi tę wiadomość

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    No właśnie ten wynik tsh jest 2,4, te dodatkowe dwa robiłam we wrzesniu były w normie
    A od 2,3 miesięcy boli mnie cały czas krzyż .. nie wiem czy to jest spowodowane moim cyklem, jajnikami czy czyms innym. Ostatnio stałam w kolejce do kasy na basen może 5 minut, nie umiałam się rozruszać, czasami jak się kładę to na kołyskę nogi lekko w górze, później stopniowo upiszczam, nie mówie, ze tak jest dziennie, ale bardzo często, wcześniej bolało mnie kilka dni przed @, teraż też jestem pare dni przed i boli dosyc mocno, ale to tak od jakis 2 tyg

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Moja teściowa zawsze wychodzi z załozenia, ze ona ma racje i nikt jej nie przegada i to,że ona się pyta to uważa, ze nic złego nie robi, a jak bym jej pwoiedziała, że mnie to boli i przez to się spinam i nie wychodzi to by powiedziała, ze głupoty gadam i ona urodziła 3 dzieci, itp. Mój maż ją ignoruje, drugi brat męża sie z nia kłóci, a trzeci wychodzi z pokoju, tam to jest dopiero meksyk, każdy ma inną metodę :D
    czyżbyśmy miały tą samą teśćiową:P

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kejti nie pytaj tylko wbijaj :) u nas kazdy mile widziany :D a za ciebie kciuki trzymam :) niech rosnie i niech peka:D

    ja mykam bo bede miala gosci wieczorem musze jeszcze do rodzicow skoczyc milego dnia i wieczorku dla wszytkich...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 15:08

    kejti91, Ania07 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    czyżbyśmy miały tą samą teśćiową:P
    hehehehe :D Pewnie takich wiedźm jest więcej, ja jestem ogólnie dostepna do ludzi w kontakcach, miła przyjacielska, empatyczna, potrafie znaleźć nic porozumienia, ale z tą kobietą się nie da. Wiem też, ze każdy ma swoje zdanie, ale powinno sie szanować zdanie tej drugiej osoby, a tu nie, ona ma racje i nikt inny, no ch.. człowieka strzela

    Magdas lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Hej kejti nie pytaj tylko wbijaj :) u nas kazdy mile widziany :D a za ciebie kciuki trzymam :) niech rosnie i niech peka:D
    No wlasnie! Ciekawe czy peknie! Poszlabym jeszcze do gina w nastepnym tyg ale pomysli ze calkiem zeswirowalam :D

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti91 wrote:
    No wlasnie! Ciekawe czy peknie! Poszlabym jeszcze do gina w nastepnym tyg ale pomysli ze calkiem zeswirowalam :D
    Jak tak pomysli to bedzie glupi od tego oni sa przeciez takze jak czujesz taka potrzebe to lec i sie nie zastanawiaj :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kejti, no to działaj dzielnie! :)
    18mm to juz tuz tuż :)
    Ja też Was już żegnam dziewczątka, bo dziś imprezka się szykuje! Trzeba się wykąpać i tynk na twarz narzucić :D

    Miłej mimo deszczu soboty wszystkim życzę!
    Wpadnę jutro podejrzewam z długim postem :) Chyba, że nie naprodukujecie za dużo :)
    mua! :*

    Little Frog, Ania07, Z. lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    No ja tez odetchnelsm lekarz sie smial ze on bardzo plodny bo w ml ma 63mln plemnikow przy czym wystarczyloby ich 20mln a w ejakilacie ma 466mln a norma powyzej 39mln.
    Nati to razem bedziemy na clo:)
    hej :) zazdroszcze wyników :( u nas mała nadzieja. Cały czas tylko o tym myśle i non stop płacze :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ