X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 15 marca 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam kochane, będę później :*

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa Nati :) ja też się zawijam :) do później:D

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 15 marca 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pachnie zupką :D Czekam na faceta i może jakiś spacer z chrześniakiem skoro słonko wyszło :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadałam się na skype. Kochane zajrzę później, bo muszę do rodziców podjechać.
    Buziaczki ;*

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Miłego dnia Kasieńka :)


    Eh... ani @ nie ma, ani ciąży nie ma, a człowiek siedzi i czeka. Chętnie zaczęłabym już kolejny cykl, może tym razem szczęśliwy :( Takie czekanie złości mnie strasznie :/
    kochana jeden dzien spoznienia @ to nie tragedia sa dziewczyny w tym ja ze czekalam na nia miesiac....i przyszla tylko wywolana no masakra wtedy byla...ty sie nie stresuj bo jak jednak w ciazy jestes to szkodzi to fasolce a jak nie to sie mozesz zablokowac wyluzuj kochana nie mozna sie tak nakrecac:D

    przyszlam na chwilke czekam na gosci hehe :D
    kejti91 wrote:
    Macierzanko mikej imprezy! Ja tez zaraz ide nakladac tapete bo tes sie szykuje impreza:D
    o prosze widze ze imprezowo u wiekszosci hehe
    przyszlam na chwilke czekam na gosci hehe :D
    Another wrote:
    No ja właśnie bez. Ale jak dostanę @ to i tak się zapiszę do niego na wizytę. Narazie nie mam jak, bo nie wiem kiedy się łaskawie cykl zacznie, a w ciemno ciężko strzelać z datą wizyty. Mam nadzieję, że się gdzieś wbiję, bo do niego kolejki jak cholera :/ Niby wszyscy prywatnie, a na wizytę po miesiąc się czeka, czasem półtora.
    nooo z tymi kolejkami to masakra ja do swojego tez musze zadzwonic w pon sie zarejestrowac ale pewnie wizyta dopiero w kwietniu...
    Bursztynka wrote:
    santoocha dzięki za słońce - świeci że hej :D
    i serducho po zakupach też było - zaskoczył mnie małż :D:D:D

    robię żurek - pierwszy raz w życiu!!!
    podzielisz sie jak zgotujesz?? tez ostatnio myslalam o zurku moze w tygodniu zrobie i zglosze sie po przepis bo ja tez nigdy nie robilam jeszcze zurku :D
    Bursztynka wrote:
    yyyy a teraz ulewa.
    Do której poszło sobie słońce?
    do mnie do mnie :D ale wieje wiatr...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://pozytywnakuchnia.pl/zurek/
    Stąd robię, trochę kwaśny jest ale to pewnie przez kupny zakwas. A tak wogóle to ładnie wygląda i dobry jest. Podobno jutro będzie jeszcze lepszy :)

    Podoba mi się coraz bardziej gotowanie :D już mogłąbym być w ciąży i siedzieć w domku i wymyślać jedzonka!

    Little Frog, Kaśka28, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    kochana jeden dzien spoznienia @ to nie tragedia sa dziewczyny w tym ja ze czekalam na nia miesiac....i przyszla tylko wywolana no masakra wtedy byla...ty sie nie stresuj bo jak jednak w ciazy jestes to szkodzi to fasolce a jak nie to sie mozesz zablokowac wyluzuj kochana nie mozna sie tak nakrecac:D
    Kasiu, to nawet nie jest pewne, czy jeden dzień. Bo tak naprawdę mogłam mieć owulkę 22, wtedy to byłyby 4 dni spóźnienia, a mogłam faktycznie 4 marca i wtedy nawet jeszcze termin nie minął :D. Fasolki na pewno nie ma, a ja się nie tyle stresuję, co złoszczę. Bo chciałabym już od nowa próbować, skoro tym razem się nie udało. Ale poczekam :P W końcu cierpliwość to cnota, a u mnie z cnotami (wszelkimi) ciężko :D :D

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że za 7 dni mi się kończy premium, bo te durnotki też nakręcają ludzi :P

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesz się, że się kończy!

    Ja po obiadku, posprzątaliśmy chałupkę, zrobiłam jedno pranie, pofarbowałam włosy (ostatni raz chemią, teraz przerzucam się na hennę) i zaraz siadamy do filmu.
    Do przegryzania- chipsy bananowe :)

    A jutro robię sobie dyspensę na moje postanowienia i zeżrę jakiś potężny deser. Loooodyyyy!
    Idziemy wieczorem na koncert Bednarka (tak, zawita do naszej wsi!).
    Jak kupowałam bilety miesiąc temu mówiłam do Tomka: Może będzie już z nami Groszek i wejdzie za darmoszkę? :D

    Little Frog, przedszkolanka:), Ania07, Driada0102, Fidelissa, Lena87, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    http://pozytywnakuchnia.pl/zurek/
    Stąd robię, trochę kwaśny jest ale to pewnie przez kupny zakwas. A tak wogóle to ładnie wygląda i dobry jest. Podobno jutro będzie jeszcze lepszy :)

    Podoba mi się coraz bardziej gotowanie :D już mogłąbym być w ciąży i siedzieć w domku i wymyślać jedzonka!
    to widze ze ukazal sie w tobie nowy talent :D super :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Dobrze, że za 7 dni mi się kończy premium, bo te durnotki też nakręcają ludzi :P
    ja od poczatku nie mialam tych detektorow i tegow szytkiego bo konto zalozylam kiedys...ale nie mialam jak zaczac sie obserwowac i staranek wtedy bo w zyciu mi sie pomieszalo wtedy a pozniej juz sie skonczyl darmowy hehe i teraz nawet mnie nie ciagnie zeby to wykupywac hehe :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Ciesz się, że się kończy!

    Ja po obiadku, posprzątaliśmy chałupkę, zrobiłam jedno pranie, pofarbowałam włosy (ostatni raz chemią, teraz przerzucam się na hennę) i zaraz siadamy do filmu.
    Do przegryzania- chipsy bananowe :)

    A jutro robię sobie dyspensę na moje postanowienia i zeżrę jakiś potężny deser. Loooodyyyy!
    Idziemy wieczorem na koncert Bednarka (tak, zawita do naszej wsi!).
    Jak kupowałam bilety miesiąc temu mówiłam do Tomka: Może będzie już z nami Groszek i wejdzie za darmoszkę? :D
    No prosze ale fajnie :) to zycze milego wieczorku zycze tez chetnie wybralabym sie na koncert albo jakis kabaret:D ale jakos kasy w tym miesiacu za duzo wydalismy hehe :D a ty sobie wykrakalas:D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczę mnie się jakieś choróbsko czepia:/

    Santocha fajny weekend się zapowiada :D
    Bursztynka wpraszam się na żurek ;)

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    ja od poczatku nie mialam tych detektorow i tegow szytkiego bo konto zalozylam kiedys...ale nie mialam jak zaczac sie obserwowac i staranek wtedy bo w zyciu mi sie pomieszalo wtedy a pozniej juz sie skonczyl darmowy hehe i teraz nawet mnie nie ciagnie zeby to wykupywac hehe :D
    ja też już nie mam detektora miałam wykupić ale skoro mam zawiesić mierzenie temp to se daje spokój :D

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas u mnie to samo...od wczorajszej nocy masakra obozilam sie z zawalonymi zatokami a dzisiaj doszedl kaszel ale odkaze gardelko dzisiaj:D a co :)

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Magdas u mnie to samo...od wczorajszej nocy masakra obozilam sie z zawalonymi zatokami a dzisiaj doszedl kaszel ale odkaze gardelko dzisiaj:D a co :)
    chyba to ciepło co było daje się we znaki :/ poczuliśmy wiosnę :D

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    ja też już nie mam detektora miałam wykupić ale skoro mam zawiesić mierzenie temp to se daje spokój :D
    Moim zdaniem to tylko nakreca ja wystarczajaco sie nakrecam zeby mi jeszcze podpowiadalo ze prawdopodobnie itp :) wole isc na dobra kawe z kolezanka albo na basen za te pieniazki :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    chyba to ciepło co było daje się we znaki :/ poczuliśmy wiosnę :D
    nooo to fakt...ale nie moglam sie oprzec i musialam pochowac juz zimowe rzeczy i nie wyciagne i juz wiosna ma byc a nie zima!! :D

    Magdas lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 15 marca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    ja od poczatku nie mialam tych detektorow i tegow szytkiego bo konto zalozylam kiedys...ale nie mialam jak zaczac sie obserwowac i staranek wtedy bo w zyciu mi sie pomieszalo wtedy a pozniej juz sie skonczyl darmowy hehe i teraz nawet mnie nie ciagnie zeby to wykupywac hehe :D
    Ja miałam, a wyłączyć się nie dało, dlatego cieszę się, że się kończy :P

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 15 marca 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    No prosze ale fajnie :) to zycze milego wieczorku zycze tez chetnie wybralabym sie na koncert albo jakis kabaret:D ale jakos kasy w tym miesiacu za duzo wydalismy hehe :D a ty sobie wykrakalas:D
    My jutro idziemy na kabaret paranienormalni :) Trochę się odstresuję:)

    Kaśka28, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ