Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Nati89 Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 16:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam kochane, będę później :*

0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Magdas Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 16:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa Nati :) ja też się zawijam :) do później:D

W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Another Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 16:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pachnie zupką :D Czekam na faceta i może jakiś spacer z chrześniakiem skoro słonko wyszło :)

"Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 marca 2014, 16:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadałam się na skype. Kochane zajrzę później, bo muszę do rodziców podjechać.
    Buziaczki ;*

• Kaśka28 Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Miłego dnia Kasieńka :)

Eh... ani @ nie ma, ani ciąży nie ma, a człowiek siedzi i czeka. Chętnie zaczęłabym już kolejny cykl, może tym razem szczęśliwy :( Takie czekanie złości mnie strasznie :/
    kochana jeden dzien spoznienia @ to nie tragedia sa dziewczyny w tym ja ze czekalam na nia miesiac....i przyszla tylko wywolana no masakra wtedy byla...ty sie nie stresuj bo jak jednak w ciazy jestes to szkodzi to fasolce a jak nie to sie mozesz zablokowac wyluzuj kochana nie mozna sie tak nakrecac:D

przyszlam na chwilke czekam na gosci hehe :D
    kejti91 wrote:
    Macierzanko mikej imprezy! Ja tez zaraz ide nakladac tapete bo tes sie szykuje impreza:D
    o prosze widze ze imprezowo u wiekszosci hehe
    przyszlam na chwilke czekam na gosci hehe :D
    Another wrote:
    No ja właśnie bez. Ale jak dostanę @ to i tak się zapiszę do niego na wizytę. Narazie nie mam jak, bo nie wiem kiedy się łaskawie cykl zacznie, a w ciemno ciężko strzelać z datą wizyty. Mam nadzieję, że się gdzieś wbiję, bo do niego kolejki jak cholera :/ Niby wszyscy prywatnie, a na wizytę po miesiąc się czeka, czasem półtora.
    nooo z tymi kolejkami to masakra ja do swojego tez musze zadzwonic w pon sie zarejestrowac ale pewnie wizyta dopiero w kwietniu...
    Bursztynka wrote:
    santoocha dzięki za słońce - świeci że hej :D
    i serducho po zakupach też było - zaskoczył mnie małż :D:D:D

robię żurek - pierwszy raz w życiu!!!
    podzielisz sie jak zgotujesz?? tez ostatnio myslalam o zurku moze w tygodniu zrobie i zglosze sie po przepis bo ja tez nigdy nie robilam jeszcze zurku :D
    Bursztynka wrote:
    yyyy a teraz ulewa.
    Do której poszło sobie słońce?
    do mnie do mnie :D ale wieje wiatr...

Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Bursztynka Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://pozytywnakuchnia.pl/zurek/
    Stąd robię, trochę kwaśny jest ale to pewnie przez kupny zakwas. A tak wogóle to ładnie wygląda i dobry jest. Podobno jutro będzie jeszcze lepszy :)

Podoba mi się coraz bardziej gotowanie :D już mogłąbym być w ciąży i siedzieć w domku i wymyślać jedzonka!

Little Frog, Kaśka28, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Another Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 17:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    kochana jeden dzien spoznienia @ to nie tragedia sa dziewczyny w tym ja ze czekalam na nia miesiac....i przyszla tylko wywolana no masakra wtedy byla...ty sie nie stresuj bo jak jednak w ciazy jestes to szkodzi to fasolce a jak nie to sie mozesz zablokowac wyluzuj kochana nie mozna sie tak nakrecac:D
    Kasiu, to nawet nie jest pewne, czy jeden dzień. Bo tak naprawdę mogłam mieć owulkę 22, wtedy to byłyby 4 dni spóźnienia, a mogłam faktycznie 4 marca i wtedy nawet jeszcze termin nie minął :D. Fasolki na pewno nie ma, a ja się nie tyle stresuję, co złoszczę. Bo chciałabym już od nowa próbować, skoro tym razem się nie udało. Ale poczekam :P W końcu cierpliwość to cnota, a u mnie z cnotami (wszelkimi) ciężko :D :D

Kaśka28 lubi tę wiadomość

bpz77ab.png
  • Another Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że za 7 dni mi się kończy premium, bo te durnotki też nakręcają ludzi :P

Fidelissa lubi tę wiadomość

bpz77ab.png
  • santoocha Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesz się, że się kończy!

Ja po obiadku, posprzątaliśmy chałupkę, zrobiłam jedno pranie, pofarbowałam włosy (ostatni raz chemią, teraz przerzucam się na hennę) i zaraz siadamy do filmu.
    Do przegryzania- chipsy bananowe :)

A jutro robię sobie dyspensę na moje postanowienia i zeżrę jakiś potężny deser. Loooodyyyy!
    Idziemy wieczorem na koncert Bednarka (tak, zawita do naszej wsi!).
    Jak kupowałam bilety miesiąc temu mówiłam do Tomka: Może będzie już z nami Groszek i wejdzie za darmoszkę? :D

Little Frog, przedszkolanka:), Ania07, Driada0102, Fidelissa, Lena87, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

HquGp2.png
    MnW9p2.png

9cs7p1.png
  • Kaśka28 Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    http://pozytywnakuchnia.pl/zurek/
    Stąd robię, trochę kwaśny jest ale to pewnie przez kupny zakwas. A tak wogóle to ładnie wygląda i dobry jest. Podobno jutro będzie jeszcze lepszy :)

Podoba mi się coraz bardziej gotowanie :D już mogłąbym być w ciąży i siedzieć w domku i wymyślać jedzonka!
    to widze ze ukazal sie w tobie nowy talent :D super :D

11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Dobrze, że za 7 dni mi się kończy premium, bo te durnotki też nakręcają ludzi :P
    ja od poczatku nie mialam tych detektorow i tegow szytkiego bo konto zalozylam kiedys...ale nie mialam jak zaczac sie obserwowac i staranek wtedy bo w zyciu mi sie pomieszalo wtedy a pozniej juz sie skonczyl darmowy hehe i teraz nawet mnie nie ciagnie zeby to wykupywac hehe :D

11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Ciesz się, że się kończy!

Ja po obiadku, posprzątaliśmy chałupkę, zrobiłam jedno pranie, pofarbowałam włosy (ostatni raz chemią, teraz przerzucam się na hennę) i zaraz siadamy do filmu.
    Do przegryzania- chipsy bananowe :)

A jutro robię sobie dyspensę na moje postanowienia i zeżrę jakiś potężny deser. Loooodyyyy!
    Idziemy wieczorem na koncert Bednarka (tak, zawita do naszej wsi!).
    Jak kupowałam bilety miesiąc temu mówiłam do Tomka: Może będzie już z nami Groszek i wejdzie za darmoszkę? :D
    No prosze ale fajnie :) to zycze milego wieczorku zycze tez chetnie wybralabym sie na koncert albo jakis kabaret:D ale jakos kasy w tym miesiacu za duzo wydalismy hehe :D a ty sobie wykrakalas:D

11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Magdas Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 17:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczę mnie się jakieś choróbsko czepia:/

Santocha fajny weekend się zapowiada :D
    Bursztynka wpraszam się na żurek ;)

W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Magdas Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    ja od poczatku nie mialam tych detektorow i tegow szytkiego bo konto zalozylam kiedys...ale nie mialam jak zaczac sie obserwowac i staranek wtedy bo w zyciu mi sie pomieszalo wtedy a pozniej juz sie skonczyl darmowy hehe i teraz nawet mnie nie ciagnie zeby to wykupywac hehe :D
    ja też już nie mam detektora miałam wykupić ale skoro mam zawiesić mierzenie temp to se daje spokój :D

• Kaśka28 Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas u mnie to samo...od wczorajszej nocy masakra obozilam sie z zawalonymi zatokami a dzisiaj doszedl kaszel ale odkaze gardelko dzisiaj:D a co :)

11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Magdas Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 17:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Magdas u mnie to samo...od wczorajszej nocy masakra obozilam sie z zawalonymi zatokami a dzisiaj doszedl kaszel ale odkaze gardelko dzisiaj:D a co :)
    chyba to ciepło co było daje się we znaki :/ poczuliśmy wiosnę :D

• Kaśka28 Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    ja też już nie mam detektora miałam wykupić ale skoro mam zawiesić mierzenie temp to se daje spokój :D
    Moim zdaniem to tylko nakreca ja wystarczajaco sie nakrecam zeby mi jeszcze podpowiadalo ze prawdopodobnie itp :) wole isc na dobra kawe z kolezanka albo na basen za te pieniazki :D

11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 17:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    chyba to ciepło co było daje się we znaki :/ poczuliśmy wiosnę :D
    nooo to fakt...ale nie moglam sie oprzec i musialam pochowac juz zimowe rzeczy i nie wyciagne i juz wiosna ma byc a nie zima!! :D

Magdas lubi tę wiadomość

11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Another Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Ja miałam, a wyłączyć się nie dało, dlatego cieszę się, że się kończy :P

Kaśka28 lubi tę wiadomość

bpz77ab.png
  • Nati89 Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 18:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    No prosze ale fajnie :) to zycze milego wieczorku zycze tez chetnie wybralabym sie na koncert albo jakis kabaret:D ale jakos kasy w tym miesiacu za duzo wydalismy hehe :D a ty sobie wykrakalas:D
    My jutro idziemy na kabaret paranienormalni :) Trochę się odstresuję:)

Kaśka28, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

0d1yflw1vo1m1usk.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego